Skoči na vsebino

TOMOS - DA ali NE?


TOMOS - DA ali NE?  

99 članov je glasovalo

  1. 1. TOMOS - DA ali NE?

    • DA
      144
    • NE
      25


Priporočene objave

Lastnik nikoli, mel pa ze skor vse na probi :) No ja problem je ce prej vozis kak drug motor...potem obcutki niso....bozanski :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik nikoli, mel pa ze skor vse na probi :) No ja problem je ce prej vozis kak drug motor...potem obcutki niso....bozanski :wink:

same here :)

he he mladina. v mojih casih drugih ni bilo, ce si probal kak CTX 80 je bil to visek. motorja pa tako noben ni imel ali pa ga ni hotel dat nekemu mulcu za vozit (danes popolnoma razumem, takrat nisem :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj imam 3 TOMOSE-APN4,2 avtomatika,pa od mulca Tori je tudi nekaj v žlahti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam zelo lepo ohrnjenega Tomos Automatic A3 M letnik 1985,s katerim sem doživel že veliko lepih in pa malo manj lepih trenutkov.Tko da je odgovor najbrž JA :D

P.S.: TOMOS FOREVER!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APN 6 nakup takoj po opravljenem izpitu, prodaja po kosih po 200 km.

BT50 nakup skoraj novega takoj po izpitu, par generalk ( na cca 2000 km ).

Pred tem ( od 10 leta naprej ) v uporabi 6-ka. Ta se pa nikakor ni hotla pokvart. Se vedno gre ( l.84 če se ne motim ), vmes ena generalna ter nekaj 10 padcev.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 1970 pa do 1980 leta imel cel kup Tomosov.Začelo pa se je pri Tomos Colibri na dve brzine,kateri pa je bil zadnji pa se več ne spomnim.Vmes pa še en kup takratnih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop sm pa lastnica enega harlya al kako se napise ;) taka maketca motorcka hehehe ene 2dm velizga ;)

Vrtnica, sej si dovolj stara, da greš delat izpit za moped. Pa kupi si en kul skuter namesto prenosnika, če ga že nisi. :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel šestko, tako rjave metalik barve. Mater sem jo žgal, pa friziral na vse mogoče načine, pa brez uspeha. :) Tud razsul sem se enkrat, sem se zaletu z enim vespačem. Prodal, no ja, bolj dal, sem jo lani. Šmrc, šmrc :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomatik (še tisk k ni imel prostora za orodje pod zicam),pa en kup

APN 4,APN6 pol je pa že počas E90 itd pol se je pa že bl zares začel MZ :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop sm pa lastnica enega harlya al kako se napise ;) taka maketca motorcka hehehe ene 2dm velizga ;)

Vrtnica, sej si dovolj stara, da greš delat izpit za moped. Pa kupi si en kul skuter namesto prenosnika, če ga že nisi. :? :wink:

skuter-bljek!

Nop nism se prenosnika niti ga verjetno ne bom...

Ko bojo men dovolil it delat izpit doma bom jz ze papez....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!