Skoči na vsebino

TOMOS - DA ali NE?


TOMOS - DA ali NE?  

99 članov je glasovalo

  1. 1. TOMOS - DA ali NE?

    • DA
      144
    • NE
      25


Priporočene objave

Ufff, pa dejmo.

Tomos colibri 2 brzinc (jasno Lamo cilinder)

Tomos colibri 3 brzinc (podedoval cilinder in bat od prejšnga) vrtel ko hudič

Tomos Auto Matic

Tomos Apn 4

Tomos Apn 6

Tomos Atx

Tomos BT

Še vsakega razen prvih 3 mi je ratal na hitr razsut. Jih nisem nikol nič šparal! Sploh ta zadnji so čez auspuh zobnike pluval. :lol: :lol:

Toliko od tomosa, so pa še Miza 250, ČZ endura 175, Puch pony expres pod mano krvavo tlako delali!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APN 6

še zdej se kdaj zapelem do kakšnega soseda. drgač smo pa s kolegi prebredli s takimi motorčki vse mogoče ceste v okolici (tudi gozdne). :D

sej sem pa ke se je kej polomil ampak nič hujšega, tako da motorček še zdej deluje brezhibno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ne. Finančno pa trenutno tako dobro stojim, da si bom mogoče celo lahko privoščil kakšnega... ...20 let rabljenega... :P :P :( :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he mladina. v mojih casih drugih ni bilo, ce si probal kak CTX 80 je bil to visek. motorja pa tako noben ni imel ali pa ga ni hotel dat nekemu mulcu za vozit (danes popolnoma razumem, takrat nisem

Tut to sem imel.. 4 leta... Fin motorin za tista leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: Tud jst sm jih mel celo paleto oziroma jih se imam. Imam colibrija zgodovinske vrednosti je str 27 let mel sm pa se starejsega 3 brzinca drgac pa mi v garazi stojijo se BT50 pa nepozabni avtomatic .

Ampak so vsi v trenutnem stojecem staju vsak rabi mal lubezni pa ciste krpe. :twisted:

TOMOS je nasa zgodovina :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel 3 leta pony ekspresa...hmmm....se je v bistvu to tomos a ne :?: :?: potem pa se mi je zlomla balanca pa nekje pr glavi je luft vleko (zlomlen vijak) pa sem ga dal sosedu in zdaj se vozi ze par let z njim v trgovino in mu zlo zavidam... :wink: ...sklep (tomosjezakonpress) :!: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel 3 leta pony ekspresa...hmmm....se je v bistvu to tomos a ne :?: :?:
Če se ne motim, so ponyexpresse sestavljali v ljubljanskem Rogu, motorje so pa noter dajali Puchove. Pa čeprav stabila Tomos in Puch včasih povezana, je imel ponyexpress Rogov-o nalepko!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

APN 6S

skoraj eno leto, potem pa me je na kriziscu en nov Citroen AX polozil na tla...

Zvit okvir do poletja, ko sem (15. let star) sel delat za en mesec, da sem placal popravilo...

Kasneje prodal za 300 dem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel 3 leta pony ekspresa...hmmm....se je v bistvu to tomos a ne :?: :?:
Če se ne motim, so ponyexpresse sestavljali v ljubljanskem Rogu, motorje so pa noter dajali Puchove. Pa čeprav stabila Tomos in Puch včasih povezana, je imel ponyexpress Rogov-o nalepko!

Absolutno je tako. Mašinca in pol. Še sedaj mi je žal za mojim Puhekom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni imel frčka pol so mi ga pa sunl ker sm ga mogu pr kolegu v koridorju skrivat da ga ne bi fotr vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj bi jemu eno 4ko. Za po mesti, pa u hosto, sam so nas mal zjebal s temi registracijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel 3 leta pony ekspresa...hmmm....se je v bistvu to tomos a ne :?: :?:
Če se ne motim, so ponyexpresse sestavljali v ljubljanskem Rogu, motorje so pa noter dajali Puchove. Pa čeprav stabila Tomos in Puch včasih povezana, je imel ponyexpress Rogov-o nalepko!

Res je, so pa v Rogu kasneje (v začetku 80. let) delali tudi Pony Express novejšega designa z mašinco Tomosovega avtomatika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... drgac pa mi v garazi stojijo se BT50 pa nepozabni avtomatic .

To je ta, ki sem ga jst probala (neuspešno) oživit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, ATXa l.00, Automatik l.87, pa dve zarjavele štirke mi je en prjatu od mojga očeta "vrgu v hrbet". :lol:

Pa nikoli nobenega serviserja ne rabiš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... drgac pa mi v garazi stojijo se BT50 pa nepozabni avtomatic .

To je ta, ki sem ga jst probala (neuspešno) oživit.

Mačica, še zmeraj upam, da boš nekoč šla pobrat puško iz koruze in poskusila znova... :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, če je kompleten, mora užgat!!! Lohk da mal zaj....a, ampak na konc se sigurno pelješ. Če je laufal, ko si ga zadnjič zaparkirala, potem ni pardona.

Probaj, al pa prpel na 3M, se bomo mal igral. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, če je kompleten, mora užgat!!! Lohk da mal zaj....a, ampak na konc se sigurno pelješ. Če je laufal, ko si ga zadnjič zaparkirala, potem ni pardona.

Probaj, al pa prpel na 3M, se bomo mal igral. :lol: :lol:

Horjo, jst ga še nism vidla laufat. Sm prepozno k hiši pršla. Po pričevanju očividcev sicer baje dela. Mam en predlog: namesto da ga jst prpelem na 3M, lahko nardimo eno FS v SG pa se zberemo skupi pa ga operiramo. Ha? :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :popcorn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!