Skoči na vsebino

TOMOS - DA ali NE?


TOMOS - DA ali NE?  

99 članov je glasovalo

  1. 1. TOMOS - DA ali NE?

    • DA
      144
    • NE
      25


Priporočene objave

Mam en predlog: namesto da ga jst prpelem na 3M, lahko nardimo eno FS v SG pa se zberemo skupi pa ga operiramo. Ha? :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :popcorn:

Absolutn, če pa ne bo ratal, ga pa na koščke zrežemo, pa vsakmu en končk za spomin. :twisted: Ti vsaj napote ne bo delal. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvega sem tudi jaz pri stricu med počitnicami vozil. Je bil že kar utrujen, ampak za nas, mularijo, je bil to pravi motocikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pred kratkim mi je prišel v roke kar dobro ohranjen Tomos A3 MS, letnik 1982. Žal nimam pojma o tem motorju. A je kdo tako dober, pa mi poskenira navodila oz. vsaj tehnične specifikacije? Na www.tomos.si nisem našel nič uporabnega.

GH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos seveda DA ! :worship: .

In sicer zame neprecenljiva 15 SLC metal modra :wub: . U garazi lepo zglancana čaka se en let da gre u klub odlijev. :yes:

Nikol ne bom pozabu prve voznje z njo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponyexpress, apn 4, atx80 mislim, da sem na tem delal vožnjo za A kategorijo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, da je ATX bil kdaj 80? :hmm: CTX ja, za ATX pa vem samo da ne zadnjih 15 ali 20 let.

Drugače pa sem tudi sam jahal ATX 50, pa se mi zdi, da sem letno z njim naredil več km kot sedaj z motorjem :angry: Pa saj bo več časa, enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa sem tudi sam jahal ATX 50, pa se mi zdi, da sem letno z njim naredil več km kot sedaj z motorjem :angry: Pa saj bo več časa, enkrat :)

Se podpišem pod to. Kupil novega, ga imel tri leta in prevozil cca 23.000km z njim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
TOMOS - Tovarna Odpadnih Motorjev Oziroma Smeti...no, sj se hecam...jst sm tudi imel a3 mašinico in res pogrešam tisti udoben sedež... :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS - Tovarna Odpadnih Motorjev Oziroma Smeti...no, sj se hecam...jst sm tudi imel a3 mašinico in res pogrešam tisti udoben sedež... :D

kaj takega :eek: ? kako si drzneš legendo omadeževat... šmrk :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No life 'till TOMOS!!! :worship:

Vozil sem isto apn6-ko letnik '85 od izpita za moped do izpita za avto. V stirih letih (vec kot 35kkm) sem menjal glavo cilindra (navoj svecke pobral), zajle, zarnce pa gume. Druga pa nc. Nikjer me ni pustila na cedilu. Zdej si pa po 8mih letih stirikotacev rihtam apn4-ko letnik '81. :naughty:

Zajc je zakon. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil ponosen lasnik rdečega APN 4,nato črne petke,pol pa fasal sinuse .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lastnik BT-ja, ATX-a, vecih automatikov, CTX-a (res dobr predelanga), pony ekspresa, dvojke, trojke....mel sm pa tud APN-ke samo samo za dele v nevoznem stanju... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 avtomatika (jih zdavnaj ni več..), APN (še vedno v garaži), CTX (tudi baje še nekje obstaja, ne verjamem da še cel..)

ma pogrešam to šraufanje, trganje vezalk na APN, tišanje do doma.. itd... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!