Skoči na vsebino

TOMOS - DA ali NE?


TOMOS - DA ali NE?  

99 članov je glasovalo

  1. 1. TOMOS - DA ali NE?

    • DA
      144
    • NE
      25


Priporočene objave

avtomatik leto starejši od mene :worship: pa petkrake alu feltne je mel... take lepe črne barve, mašina pa temno plava :wub: končal na prafaktorjih ob podvigih mlajšega pilota pri hiši :lol1:

pa mat črno (ducati monster) APN-6 predelano d je šla 110/h (merli z avtomobilom vštric) za približno 2 ure, pol je bat stopilo na vrhu (42L). Feltne od oxforda fukish rdeče pa cestne gume 90/100/17 in zadi 110/90/17, treba blo širit zadnjo vilco :D , od malaguti fifti disk žlajfe, MF dimnik, pa števc od kolibrija, k je delu kukr ga je bla volja.

Pol je pa tale raketa pristala na PP v bližini O:-)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mal gledam stare teme

itak da sm mel tomosa pa še vedno ga mam

t prve je bil pr hiš en a-3 rjav z rdečimi špegli(še obstaja sm ne pr nam) pol a-3 bel tut še obstaja sm spet druga hiša

pol pa je pršu en mal pamš (jst) pa na tomboli zadel avtomatika A5 l.1997 lite feltne temno modre barve

pol pa mu je blo temu pamžu mal dolg cajt pa ga je pobarvu na metal vijolčne barve in mu narisu flame(1.slika)

pol pa je en človk hotu svoj motor fuknt v kanto

pa sm ga jst vzel pa popravu in ga prebarvu(spet mi je blo dolgcajt)2.slika

pol pa sm se enkrat odloču da bom zrihtu TLS-14 čez zimo da mi ne bo dolgcajt L.1973

pol pa je bla kratka pa švoh zima-pa ga ni zrihtu in čaka zdej ta motor da ga(3.slika)

pol pa še enmu človku hranm motor v kleti-3-brzinca L.1971___4.slika

Popravljeno . Popravil Žarko G.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos je zakon za mladce kateri so uka željni o mehanični vedi motorja,kot je bilo nekdaj za mene.Dve uri šraufaš-eno uro pelješ. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos je zakon za mladce kateri so uka željni o mehanični vedi motorja,kot je bilo nekdaj za mene.Dve uri šraufaš-eno uro pelješ. :worship:

res je tako . sam da js sm se mal več furu :P :D :D

ToMOS je legenda in vedno bo mel posebno mesto v mojem srcu :D

ka sm to lepo powedu :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!