Skoči na vsebino

Izpi za motor, kategorija H


skuter

Priporočene objave

Eno vprašanje. Če nardiš zdaj kategorijo H, maš potem kaj prednosti pri izpitu 125 ccm (nevem kak se že reče)? Na primer da ne rabiš zdravniške pomoči al pa kaj takega delat?

HAHAHAHAHAHA :worship: :worship: :worship: :worship:

Nič nimaš edino zdravniško dovoljenje ti še velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHA :worship: :worship: :worship: :worship:

Nič nimaš edino zdravniško dovoljenje ti še velja.

pa še to ni nujno da ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je nujno hodit na predavanja al se lahko vse doma naučiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia? ko sem jaz delal že ni blo tako..nekdo se je prišel samo prijavit in po enem tednu prišel pisat. Pa tudi tisti ki je predaval se mi zdi da ni gledal kdo je prisoten in kdo ni..mogoče se motim ker je že dolgo odkar sem delal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poligon ste vsi lepo zvozli al so ble kje težave? Pa totih 8 ur vožnje kaj moreš met kaj to se voziš vsak dan eno uro al lahko tut več na en dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poligon ste vsi lepo zvozli al so ble kje težave? Pa totih 8 ur vožnje kaj moreš met kaj to se voziš vsak dan eno uro al lahko tut več na en dan?

poligon ni problem.. jas sem mel tudi po 2 uri vožnje na dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poligon ste vsi lepo zvozli al so ble kje težave? Pa totih 8 ur vožnje kaj moreš met kaj to se voziš vsak dan eno uro al lahko tut več na en dan?

na poligonu brez težav.... :rolleyes:

mislim, pa, da lahko narediš tudi več ur na dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa poligon ste vsi lepo zvozli al so ble kje težave? Pa totih 8 ur vožnje kaj moreš met kaj to se voziš vsak dan eno uro al lahko tut več na en dan?

Poligon sem sam lepo zvozil in verjemi da tudi ti neboš imel težav če vsaj malo obvladaš motor :)

Seveda lahko voziš tudi več ur na dan. Odvisno kako se zmenita z inštruktorjem. 1x sem vozil 2 uri, 2 uri pa sem v avtu gledal kako drugo vozijo...4 ure na dan zapravil za avtošolo pfff :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aia? ko sem jaz delal že ni blo tako..nekdo se je prišel samo prijavit in po enem tednu prišel pisat. Pa tudi tisti ki je predaval se mi zdi da ni gledal kdo je prisoten in kdo ni..mogoče se motim ker je že dolgo odkar sem delal...

lani februarja al marca sm jst delu pa je blo tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani februarja al marca sm jst delu pa je blo tko.

Pomoje tut odvisno od tega na keri avtošoli delaš...nekatere dajo malo več na to da si prisoten, nekatere mogoče malo manj...

Ali pa je imel tisti ki sem ga opisal veze, in mu zato ni bilo treba biti prisoten 80%

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tak šel zdaj do ene avtošole pa se pozanimal kak pa kaj ... Drugače pa v približno koliko časa (če ti gre vse gladko) narediš izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tak šel zdaj do ene avtošole pa se pozanimal kak pa kaj ... Drugače pa v približno koliko časa (če ti gre vse gladko) narediš izpit?

predavanja+čakalni rok na občinsko+vožnje+čakalni rok na izpitno in predizpitno......2 mesca bi js reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predavanja+čakalni rok na občinsko+vožnje+čakalni rok na izpitno in predizpitno......2 mesca bi js reku

?!? Jst sem delal 1 mesec, mogoče še manj :whistle:

Če greš na AMD lahko traja 2 meseca, mogoče 3, če pa k kakšnemu privat pa 1 mesec in manj, ker več kot jih dajo skozi več €€€ dobijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem delal na relaxu in sem delal izpit 2 meseca ali pa mogoče malo manj

Jah je odvisno. Nekatere avtošole si vzamejo čas za vse, nekatere samo za ta ''trde''. Mene so obravnavali kot nekoga, ki že zna(stric dela na avtošoli in ve da sem znal že pred izpitom vozit moped) in so mi dali že 1 uro, da sem po mestu vozil do poligona :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to se vsi morejo učit prestavlat? Jas tak že znam. :)

Eh, če znaš kaj se boš potem učil? Po tvojih sposobnostih ti bo inštruktor rekel ali boš prvič vozil izven mesta ali pa že takoj v mestu...to se bosta dogovorila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?!? Jst sem delal 1 mesec, mogoče še manj :whistle:

Če greš na AMD lahko traja 2 meseca, mogoče 3, če pa k kakšnemu privat pa 1 mesec in manj, ker več kot jih dajo skozi več €€€ dobijo :)

pa tut odvisno od vremena, js vem da bi bil velik prej konc če bi blo takrat lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko % moreš met pri testni poli prav, da nardiš? (oz. kaki je kriterij)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tut odvisno od vremena, js vem da bi bil velik prej konc če bi blo takrat lepo vreme.

tut to ja...

jaz sem obe izpitni (1x sem padu) imel v dežju.... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: ....pa še motorju so bli tk zjeban** da ko si se zadne premze sam dotaknu je samo zagrablo pa špuro vleklo...še posebi je blo ''fajn'' ko je bil dež :angry:

da sploh ne omenim kk je števc delu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!