Skoči na vsebino

SLACENJE ZA PUPO....


Ice

Priporočene objave

quote: Pa saj to naj bi bil moj topic in jaz lahko tu pocnem kar hocem, kar se tice slacenja, slacenosti itd.....

Kr na glavo - vse ti je dovoljeno.

PS - Kako je uspel izlet?

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se mi ne da brati vseh strani: kako je sedaj s kandidati,ki se bodo slekli za pupo? kot se spomnim jih je bilo nekaj....po moznosti se bi to dogajalo v zbiljah?! narocim TV-team za arhivazo tega dogodga.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ak izlet je bil super!!!

Šli smo do Škofja loke, iz tam v Železnike potem pa v Podbrdo, iz tam v Most na Soci, kjer smo šli okoli jezera in sem srecala par motoristov, ki smo se poznali. Pot smo nadaljevali v Tolmin. Iz Tolmina v Bovec, iz Bovca v Kal Koritnico, ki je nekaj najlepšega kar sem kdaj videla, potem pa cez Vršic v Kranjsko goro in ker mojega strica ni bilo doma smo šli na sladoled in iz Kranjske gore v Lj.

dobra fura ni kaj. Ozka cesta za avto a ravno pravšnja za motor.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ne se jezit ampak izleti ne spadajo v ta forum kaj ko bi nadaljevali slacenje samo za tebe saj je to tvoj forum

Slacenje kdaj kje

A si dobila bus.card

Pa še to ne pusti se jim sprovocirat you are the best

LP Diablo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da to ni topic za izlete, ampak ce me je že AK vprašal, sem mu povedala.

Sicer pa hvala sem dobila bus. card in ti bom po mailu poslala tekom dneva svojega.

Pa še hvala za tvoje skromno mnenje, da sem the best.

Srce si!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

In kaj se je zgodilo potem?Se je kdo slekel, ali ne?Naj me nekdo razsvetli! :eek:

Ker je Pupa noseča, se je nekdo res moral sleči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa brezmadežno spočetje :P

Pupa carica si :OK:

glede na vsa leta, ko se poznava.. bi lahko celo res verjela, da bi bilo brezmadežno, ne? .)

lilit, ti si tut ena carica :OK: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vsa leta, ko se poznava.. bi lahko celo res verjela, da bi bilo brezmadežno, ne? .)

lilit, ti si tut ena carica :OK: :004

Who is lilit? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vsa leta, ko se poznava.. bi lahko celo res verjela, da bi bilo brezmadežno, ne? .)

lilit, ti si tut ena carica :OK: :004

Najina vzornost in popolnost ne poznata meja, zakaj bi bila torej omejitev brezmadežno spočetje .) O:-)

Res se morava v kratkem kaj videt, sploh glede na to , da se piše kako lepa nosečnica si, jaz te pa sploh še nisem vidla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najina vzornost in popolnost ne poznata meja, zakaj bi bila torej omejitev brezmadežno spočetje .) O:-)

Res se morava v kratkem kaj videt, sploh glede na to , da se piše kako lepa nosečnica si, jaz te pa sploh še nisem vidla :)

Včasih pa je dobro pobrskat po starih temah in katero ven iz naftalina potegnit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja dolgoletena kolegica - nič zate :devil: .)

A zaj boš pa še kolegice pred nami skrivala al kaj? Ni fer, res ne. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih pa je dobro pobrskat po starih temah in katero ven iz naftalina potegnit. :whistle:

Nič hudega, taka tema je vedno aktualna :devil:

samo ne vem, če je za ubogo PUPIKO sedaj čas primeren...

Sedaj ko je v blaženem stanju se ne sme preveč razburjat :eek: in pa tudi na preveč smejat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!