Skoči na vsebino

Winamp


Priporočene objave

... več možnosti je:

1. narobe obrnjen monitor

2. narobe obrnjena (vstavljena) grafična kartica

3. narobe obrnjen (vstavlje) vtikač električne napetosti

4. računalnik izdelan za Avstralsko tržišče

...

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video posnetke mi prikazuje obrnjene na glavo, pa nisem nič po pomoti stisno :o Kaj se bi dalo tu naret?

Ker winamp pa mas? Ker zdej je izsel nova vezija torej 3.0 in meni cist lepo dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video posnetke mi prikazuje obrnjene na glavo, pa nisem nič po pomoti stisno :o Kaj se bi dalo tu naret?

Kaj pa ce WinAmp uporabljas za mp3je, za divxe pa reci, ki so temu prvotno namenjene? BSPlayer, The Playa, WM8/9 ...? :wink:

Drugace pa ne vem kaj bi bilo, nisem se nikoli poskusil animacij v WinAmpu gledati :wink: www.divx-digest.com is your friend :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka po vsej verjetnosti ni povezana z WINAMPom, ampak z codeci sliko naj bi imel naceloma obrnjeno tudi v drugih predvajalnikih, ce pa se ti to dogaja samo pri WINAMPU, si v riti (ampak resitev obstaja-deinstalacija in ponovna namestitev, ali uporaba drugega predvajalnika) Ce je stvar povezana z codeci, si sigurno zinstaliral skupek codecov po imenu nimo codec, in si izbral full instal, to pa je napacno.Ce je to to, ga deinstaliri in ga zopet zinstaliri, ampak po custom metodi in pazljivo izberi kaj bos zinstaliral.

LP

Gugo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ker winamp2 dela super in winamp3 propada kt stara jajca zaradi visoke proc obremenitve je na probo winamp5 beta, naslednik alfe in zadeva dela kar se mene tiče super, sicer je bolj zahteven od 2 ampak upam da se bo tudi to kmalu uredilo če ne...back to good old 2

preizkusite pa ga še vi, 4.6 mega DL

winamp 5 beta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker winamp2 dela super in winamp3 propada kt stara jajca zaradi visoke proc obremenitve je na probo winamp5 beta, naslednik alfe in zadeva dela kar se mene tiče super, sicer je bolj zahteven od 2 ampak upam da se bo tudi to kmalu uredilo če ne...back to good old 2

preizkusite pa ga še vi, 4.6 mega DL

winamp 5 beta

jaz imam WinAmp 1.73, če ga kdo hoče ... PM ... :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video posnetke mi prikazuje obrnjene na glavo, pa nisem nič po pomoti stisno :o Kaj se bi dalo tu naret?

zakaj pa hočeš lih v winampu zadevo gledat?... maš tu BSplayer, ko rula, pa magari mediaplayer... nevem zakaj ti je vinamp tak všeč :D ... no za sliko pa je težava v codecu.. če si oš inštaliro FFDSHOW ... mislim da ti bo špilalo... drugač pa si zrihtaj programček GSPOT - ki ti točno pove kiri kodek rabiš za določen film...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš tu BSplayer, ko rula,

sem dobil ta novega bs playerja...ima malo spremenjen skin pa še par funcij in to je to....drugače jst vse delam v njem...media player ne uporabljam...za muziko ka je win amp najbolj uporabljen na mojem računalniku....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!