Skoči na vsebino

Einherjer - tema Satanizem


Wobewt

Priporočene objave

Mogoce pri omenjanju anarhizma...

Satanizem tudi zagovarja mascevanje. Ce te nekdo ogroza se mu mascujes.

primer - nekdo, ki ve da se mascujes ti nikoli ne bo storil nicesar, ker se bo zavedal da bo to dobil tudi nazaj - se pravi ne bo nasilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če nekdo ne ve da si satanist in te nenamerno (!) užali? Kaj pa zdaj? A ga zabiješ nazaj al se mu fizično maščuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce pri omenjanju anarhizma...

Satanizem tudi zagovarja mascevanje. Ce te nekdo ogroza se mu mascujes.

primer - nekdo, ki ve da se mascujes ti nikoli ne bo storil nicesar, ker se bo zavedal da bo to dobil tudi nazaj - se pravi ne bo nasilja.

Nasilje je. Povzročaš pa ga sam.

Po pisanju sodeč hočeš samo vzbujati zanimanje in pozornost s satanizmom, kot pa kaj drugega. Mislim, da te bo to slej ko prej minilo, ko boš ugotovil, da si zašel s prave poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bostov evo se to pa je tisto, ko sem reko, da nima smisla naštevat stvari, ker jih najdeš tako pri satanistih kot pri drugih verah - nasilje je že ena taka stvar. Torej se po tej plati ne razlikujejo od nikogar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bostov evo se to pa je tisto, ko sem reko, da nima smisla naštevat stvari, ker jih najdeš tako pri satanistih kot pri drugih verah - nasilje je že ena taka stvar. Torej se po tej plati ne razlikujejo od nikogar.

Obsojaj greh, ne pa grešnika. Vsekakor pa slabo poznaš katoliško vero, če ne bi vedel, da nauk Cerkve vsekakor ne temelji na nasilju in škodovanju drugemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, nisi razumel. Hočem povedat da ne glede na vero oz. zapovedi vere ljudje delajo grehe, med drugim izvajajo nasilje in s tem kršijo verske zapovedi...kristjani so nasilni, budisti so nasilni, satanisti so nasilni...ne glede na to al jim vera to dopusca ali ne. To pravico so vzeli v svoje roke in pol naj še kdo reče da spoštuje Božjo voljo?! LAME :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če nekdo ne ve da si satanist in te nenamerno (!) užali? Kaj pa zdaj? A ga zabiješ nazaj al se mu fizično maščuješ?

prej ali slej se mora nauciti obnasati.

Za napacno besedo ga vsekakor ne bom pretepel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasilje je. Povzročaš pa ga sam.

Po pisanju sodeč hočeš samo vzbujati zanimanje in pozornost s satanizmom, kot pa kaj drugega. Mislim, da te bo to slej ko prej minilo, ko boš ugotovil, da si zašel s prave poti...

Ali pa bo obratno - ti bos ugotovil da sem jaz na pravi poti...

Spet smo tam, da je tisto kar vecina ovcic verjame prav vse ostalo pa so napacne poti in je treba popotnikom na njih pomagati, da se resijo.

Hvala lepa, jaz sem se z obrnitvijo hrbta krscanstvu resil neumnosti in pranja mozga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojaj greh, ne pa grešnika. Vsekakor pa slabo poznaš katoliško vero, če ne bi vedel, da nauk Cerkve vsekakor ne temelji na nasilju in škodovanju drugemu.

aha.. slabo je nekoga ubiti (greh) nima pa nihce nic proti meni, ki sem npr. ubil nekoga (saj sem samo gresnik?)

Res je. Nobena religija ne temelji (v osnovi) na nasilju, pa vendar jih je vecina v svoji preteklosti zagresila ogromno verskih pogromov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuuu!!! Huda tema. Ste se pa razpisali! Meni se je pa "obrnilo" že zgodaj v osnovni šoli, ko sem morala pod prisilo hodit k verouku. Tam sem potem počela razne bedarije, med drugim tudi to, da sem vse pisala z levo roko, čeprav sem sicer desničarka (no, o tem bi se tudi dalo debatirat). Ves čas sem iskala kak stik s podobno mislečimi, tudi preko glasbe, od nekdaj so me ob poslušanju kakšnih dobrih gothic komadov prevzeli posebni občutki, občutek nečesa mističnega, neznanega, kar je nekje zelo blizu in daleč hkrati, kar je več od boga. Satanizem? Ne vem - sem preletela stran od "Church of Satan" (Einherjer objavil link nekje na motosvetu), kaj dosti se (še) nisem poglabljala, moram pa reči, da me vsakršna institucionalizacija kar malo zmoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem - sem preletela stran od "Church of Satan" (Einherjer objavil link nekje na motosvetu)

www.churchofsatan.com :) precej enostaven naslov...

Ceprav tam ne boste dosti izvedeli, ker pac to niso stvari za javnost ampak za tiste, ki jih zares zanima.

Tudi jaz sem proti institucionaliziranju stvari, je pa dejstvo, ce obstaja kakrsna koli organizacija jo je lazje najti kot nekega posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotshko tak je: anarhizem postopoma vodi v izgubo kontrole nad dogajanjem, kar pomeni kaos. To lahko občuti oseba sama ali pa tudi širša okolica. Zdaj pa dva primera:

- v službi si dobil nalogo, prikazat pretok denarja od enega do drugega podjetja. To lahko nardiš na dva načina: si pomagaš s pregledno tabelo al pa na grdo nakracaš na en list papira, ki ga nekam odložiš in ga pol 2 dni iščeš ko ga rabiš.

- po cesti voziš Mitsubihi 3000GT VR-4 levo-desno-levo-desno brez smernikov, ne upoštevaš rdeče luči, voziš pod vplivom alkohola...

To sta dva različna bolj ali manj škodljiva vpliva anarhije, ki vlada v človekovem razmišljanju ali bolje rečeno, nerazmišljanju. Zdaj pa sam presodi kolko je anarhija škodljiva in...je tisti avto na cesti nardil kaos al ne? Ziher ga bo nardil če se boš na motorju bal za svoj life :wink:

Ne tu se pa ti motiš:

Anarhizem ni enako Anarhija, tako kot Satanizem ni enako Satan.

Anarhizem (ne mi zamerit ampak mislim da imam prav) je nepriznavanje institucije in oblasti in avtoritet, ne pa kracanje ali delanje zmede na cesti.

"Anarchy in UK" od Sex pistols govori točno o tem ... duhovni upor proti oblasti in vsem oblikam avtoritete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazoren primer za to bi bil kar Hotschko sam, kako se vozi naokrog brez izpita :lol: :lol: . Ali kot pravijo ... kdo že ??? : "Fuck the system"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obsojaj greh, ne pa grešnika. Vsekakor pa slabo poznaš katoliško vero, če ne bi vedel, da nauk Cerkve vsekakor ne temelji na nasilju in škodovanju drugemu.

aha.. slabo je nekoga ubiti (greh) nima pa nihce nic proti meni, ki sem npr. ubil nekoga (saj sem samo gresnik?)

Res je. Nobena religija ne temelji (v osnovi) na nasilju, pa vendar jih je vecina v svoji preteklosti zagresila ogromno verskih pogromov.

Ima kdo proti tebi in to si ti sam oz. tvoja vest. Ne smeš dobesedno jemati napisanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazoren primer za to bi bil kar Hotschko sam, kako se vozi naokrog brez izpita :lol: :lol: . Ali kot pravijo ... kdo že ??? : "Fuck the system"

In ti greš to kar na internet povedat, da me bojo zdaj "head hunters" lovili po cestah ... :shock: 8) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo proti tebi in to si ti sam oz. tvoja vest. Ne smeš dobesedno jemati napisanega.

Kaj pa, v mojem primeru, ko vesti ni, ker v zivljenju nisem naredil slabega dejanja - kar sem naredil je bilo dobro (vsaj zame, za druge mi je vseeno)?

Taki naj bodo nekaznovani?? Ali bos, ce te klofnem nastavil drugo lice. In ce je odgovor da, koliko casa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa bo obratno - ti bos ugotovil da sem jaz na pravi poti...

Spet smo tam, da je tisto kar vecina ovcic verjame prav vse ostalo pa so napacne poti in je treba popotnikom na njih pomagati, da se resijo.

Hvala lepa, jaz sem se z obrnitvijo hrbta krscanstvu resil neumnosti in pranja mozga...

Pustiva času čas. Bova dobila odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo proti tebi in to si ti sam oz. tvoja vest. Ne smeš dobesedno jemati napisanega.

Kaj pa, v mojem primeru, ko vesti ni, ker v zivljenju nisem naredil slabega dejanja - kar sem naredil je bilo dobro (vsaj zame, za druge mi je vseeno)?

Taki naj bodo nekaznovani?? Ali bos, ce te klofnem nastavil drugo lice. In ce je odgovor da, koliko casa?

Dokler ne sprevidiš, da te tako ravnanje na koncu vseeno pusti praznega...Vsak svoja dejanja enkrat plača...tako ali drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki naj bodo nekaznovani?? Ali bos, ce te klofnem nastavil drugo lice. In ce je odgovor da, koliko casa?

Dokler ne sprevidiš, da te tako ravnanje na koncu vseeno pusti praznega...Vsak svoja dejanja enkrat plača...tako ali drugače...

Hja to je tudi dobro slepilo... Pustimo jih bojo ze placali... Komu kurcu pa, ce jih vsi samo gledajo... Boga pa tako ali tako ni, ceprav nekateri "njemu" prepuscajo odlocitev...

Strinjam se ... bodo ze placali - tisti, ki se meni zamerijo od moje roke...

hmm...

sej potem imate kristjani prav... bodo ze pred bogom odgovarjali - in jaz sem bog in jaz kaznujem tiste, ki me razjezijo...

Vidis, midva sva pravzaprav komplementarna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga pa tako ali tako ni, ceprav nekateri "njemu" prepuscajo odlocitev...

Strinjam se ... bodo ze placali - tisti, ki se meni zamerijo od moje roke...

.. in jaz sem bog in jaz kaznujem tiste, ki me razjezijo...

No, zdaj pa jaz tule nič več ne štekam ... :lol:

Se pravi da zanikaš samega sebe? :lol: (Joj, kolk sem žleht!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!