Skoči na vsebino

Einherjer - tema Satanizem


Wobewt

Priporočene objave

kaka je razlika med jogo in satanističnimi obredi, gledano na učinku na duhovni ravni (ne zanima me postopek ampak končni rezultat)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še: magija naj bi bila nadnaravna, kaj je lastna energija, kako naj bi tvoja energija nadvladala nad energijo drugega človeka...Magija je torej naravna, dokazljiva, čisto običajna stvar? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem glih fanatičen satanist,nosim pa pentagram za kontro unim k nosjo okoli vratu take križe da jim kar glavo dol vleče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka je razlika med jogo in satanističnimi obredi, gledano na učinku na duhovni ravni (ne zanima me postopek ampak končni rezultat)?

AFAIK je joga introvertna a.k.a. obrnjena samo v posameznika, uporaba magije pa je lahko navzven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še: magija naj bi bila nadnaravna, kaj je lastna energija, kako naj bi tvoja energija nadvladala nad energijo drugega človeka...Magija je torej naravna, dokazljiva, čisto običajna stvar? :shock:

Genau! Magija ni nic hudo misticnega... Gre samo za koncentriranje energije v en cilj. Nadvlada pa zato, ker drugi clovek ne pocne nicesar, da bi kontriral tej energiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni so tud oni moroni težili .. ženska mi je pokazala neko brošuro, jaz pa da me te stvari ne zanimajo, da če že kaj berem, je to znanstvena fantastika pa filozofija. In potem je hitro pospravila brošuro in iz torbe privlekla drugo in me prepričevala o tem, kako so nekateri preroki napovedali razne katastrofe, podobno kot to danes poskušajo znanstveniki. malo sva se zadebatirali, bolj kot sem jo prepričevala, da me njena vera ne zanima, bolj mi je vsiljevala svoj pogled. Potem sem ji pa tud jaz prijavila, da sem satanistka, misleč da se je bom znebila. potem je šele začela kokodakat !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem se spomnila - morda bi šlo bolj v temo o Nostradamosu :lol:

Kaj pa šesti čut, slutnje o stvareh ki se bodo zgodile, pa neke vrste telepatija v smislu, da te nekdo pokliče ravno, ko vzameš v roke telefon, da bi ti poklical njega in podobne zadeve. Kaj menite o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni so tud oni moroni težili .. ženska mi je pokazala neko brošuro, jaz pa da me te stvari ne zanimajo, da če že kaj berem, je to znanstvena fantastika pa filozofija.  In potem je hitro pospravila brošuro in iz torbe privlekla drugo in me prepričevala o tem, kako so nekateri preroki napovedali razne katastrofe, podobno kot to danes poskušajo znanstveniki. malo sva se zadebatirali, bolj kot sem jo prepričevala, da me njena vera ne zanima, bolj mi je vsiljevala svoj pogled. Potem sem ji pa tud jaz prijavila, da sem satanistka, misleč da se je bom znebila. potem je šele začela kokodakat !!!!!

Zanimivo, meni pa tip ni deloval tako vsiljiv... ce bi imel cas bi se pogovarjal z njim, ampak zal sem moral nazaj na siht!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem se spomnila - morda bi šlo bolj v temo o Nostradamosu  :lol:  

Kaj pa šesti čut, slutnje o stvareh ki se bodo zgodile,  pa neke vrste telepatija v smislu, da te nekdo pokliče ravno, ko vzameš v roke telefon, da bi ti poklical njega in podobne zadeve. Kaj menite o tem?

Naklucje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni pri tej magiji ena fora, da kolker ti drugemu slabega nardis/zelis se tud tebi povrne zaradi nekaksnega ravnovesja enrgij (podobno naj bi veljalo za dobre vplive) ?

... ali pa je to le plod mojih nevronski motenj :scrambleup:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklucje!

Hm... pa če se to zgodi večkrat ?

Pa še nekaj kar se nanaša na enega predhodnih objav- kaj pa manipulacija z ljudmi?

Se vedno naklucje.

manipulacija? "Prepricati" cloveka, da naredi nekaj, kar drugace ne bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni pri tej magiji ena fora, da kolker ti drugemu slabega nardis/zelis se tud tebi povrne zaradi nekaksnega ravnovesja enrgij (podobno naj bi veljalo za dobre vplive) ?

... ali pa je to le plod mojih nevronski motenj :scrambleup:

Za tvoje nevronske motnje ne vem, ampak glede ravnovesja je pa mal cudno... A ce das svincnik iz predala na mizo tudi naredis motnje v naravnem polozaju svincnika? Ce ne bos hotel postaviti svincnika na konico na rob nozevega rezila, se bo cisto fajn pocutil tam kjer je.

Gre za to, da moras vedeti, kaj lahko in kaj se ne da. (vsaj ne brez hudega dela)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem šla nazaj pogledat, kaj si napisal:

Gre za neke vrste manipulacijo, jacanje samega sebe in tudi unicevanja drugih, ce si to zasluzijo.

In ti se vedno trdiš:

Se vedno naklucje.

manipulacija? "Prepricati" cloveka, da naredi nekaj, kar drugace ne bi.

Ne govorim o uničevanju ampak o tem, če nekam usmeriš energijo, da morda nekdo to začuti. Predvčerajšnjim se je spet zgodilo tole: razmišljam, da moram poklicat kolegico, ker se že dolgo nisva slišali (ponavadi se pokličeva enkrat na teden, na dva tedna) pa se spomnim, da moram še prej mačka nafutrat in medtem me ona pokliče.

Verjetno je res naključje, samo se nama to dogaja tako pogosto, da je že kar čudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem šla nazaj pogledat, kaj si napisal:

Gre za neke vrste manipulacijo, jacanje samega sebe in tudi unicevanja drugih, ce si to zasluzijo.

Kaj pa ce je slo za nastevanje? manipulacija in jacanje samega sebe in tudi unicevanja....

Gre za pojma nizje in visje magije, kjer je nizja manipulacija, ki jo uporablja vsak smrtnik (tipicen primer politiki, govorniki, zupniki) in visje, kjer je to bolj zahtevno delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zakaj je ta tema zamrla???

Ein, a mi lahko poveš zakaj je indorg razpadu

sam gledam na satanizem kot na vero v samega sebe in ne v kakšna višja bitja, izmišljena od drugih ljudi in zato po mojem razmišljanju tudi skupina satanistov nima nekih skupnih verskih nagnjenj v "nekaj",

druži jih le (posplošeno) ideja, da, kar boš sadil, to boš žel ali kakor si boš postlal, tako boš spal

po moje je kristus pionir satanizma (le da je to malo modernejši izraz he he he ), z izjavo: pomagaj si sam in bog ti bo pomagal :arrow: (če si ti, kot posameznik, sam svoj bog (z vero v samega sebe) :arrow: je tukaj krog sklenjen

zakaj vera ne reče, pomagaj si sam in cerkev ti bo pomagala, kdaj so pa oni še kaj dali, kdaj je cerkev rekla človeku, da hoja v cerkev ni potrebna, če hočeš ostati dober človek, zakaj je nujno obhajilo in krstitev, da se opereš nekakšnih grehov

za moje pojme so to klobase

viva la posameznik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. zato, da te na ta pravila spomnijo s svojimi pridigami, ker človek je neumno bitje, sploh če ga neka stvar zasvoji...le kaj bi blo to "nekaj"? :roll: :shock: :angel: GOD IS A D.J. - se spomniš tega komada? Kak bo zgornji reko, tak bojo spodnji plesali...no, nekaj v tem stilu. Ampak pol pa je zanimivo - kdo je tu zgornji in spodnji, če si sam svoj šef? Sam sebe siliš in prepričuješ v nekaj? Ni to totalno nesmiselno? Nasilno do samega sebe? Ahhh...živim kako živim pa neka bude kako bude (me zanima kak si bote to razlagali :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. zato, da te na ta pravila spomnijo s svojimi pridigami, ker človek je neumno bitje, sploh če ga neka stvar zasvoji...le kaj bi blo to "nekaj"? :roll: :shock: :angel: GOD IS A D.J. - se spomniš tega komada? Kak bo zgornji reko, tak bojo spodnji plesali...no, nekaj v tem stilu. Ampak pol pa je zanimivo - kdo je tu zgornji in spodnji, če si sam svoj šef? Sam sebe siliš in prepričuješ v nekaj? Ni to totalno nesmiselno? Nasilno do samega sebe? Ahhh...živim kako živim pa neka bude kako bude (me zanima kak si bote to razlagali :twisted: )

proti župnikom (razen pedofilom...) nimam nič, to so lahko zelo v redu ljudje, enega celo osebno poznam in je neverjetna dobričina, vendar v cerkev z njim nisem hodil, čeprav sem mu veliko pomagal in celo brez izpita :twisted: fural njegovo oranžno stoenko do cerkva, kjer je maševal he he

živim brez vere navzven (obračanje k nekomu drugemu, višjemu), približno vem, kaj je normalno in kaj ne (zame)

razvijam pa vero navznoter (vase), sam si določam, kaj bom, kaj ne, kaj zmorem, ne smem, kaj me bo vodilo...sicer se nimam za satanista ali pripadnika česa drugega, čeprav se na grobo strinjam z idejo.

god is a d.j.- pa to je muzika, mogoče razbereš sporočilo ven, ki pa je zelo preprosto, vsaj iz naslova sklepam, car je un, ki rola muziko in vsi skačejo po njegovem ritmu...pa to je zabava

(v ta namen poleg metala zelo rad poslušam mojo lastno glasbo in mi neverjetno paše, ker je edinstvena)

poglej, ni nesmiselno prepričevati sebe v nekaj, še vedno se ti lahko družiš z ljudmi, jih poslušaš,se naučiš kaj od njih, oni od tebe

zato se pa lahko človekovo mnenje spreminja, ker on sproti dodeluje, dopolnjuje svojo idejo, jo razvija in s tem sebe

ni pa tudi nesmiselno hoditi v cerkev človeku, ki mu to paše, vidi v tem neko izpopolnitev ali pač le vcepljen strah posmrtnega življenja

vsak naj dela, kot mu paše, če se grdo vtakne vame in imam možnost, butnem nazaj, to je pravilo narave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J. enostavno imas glede religije/filozofije cisto prav. Vse kar si zapisal.

Indorg pa smo razpustili, ker smo svoje naredili - povedali smo, da obstaja se kaj drugega, kot ovcjereja (krscanstvo), mi pa smo nadaljevali individualno vsak svojo pot - kot si ugotovil, za satanizem ne rabis druzbe, ker gradis na sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap - edino, kar pri satanizmu moti, je samo ime taksnega zivljenjskega nazora. Pa se to ne zaradi imena samega, ampak zaradi predsodkov, ki jih imajo ovčerejci glede tega Satana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepoučen kristjan razmišlja(narobe) satanizem :arrow: klanje živali, ljudi, čaščenje satana, črna magija, žrtvovanja...

nepoučen kristjan ne dojame krščanstvo :arrow: dolga leta nasilja, ogromna, bogata in nazadnjaško škodljiva institucija, pokoli, morije, nestrpnost, klanje, mučenje, sežiganje, zanikanje, laganje

uffff hitro dakar gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepoučen kristjan ne dojame krščanstvo dolga leta nasilja, ogromna, bogata in nazadnjaško škodljiva institucija, pokoli, morije, nestrpnost, klanje, mučenje, sežiganje, zanikanje, laganje

Buljs ne mores rect, cist strinjam. Glih zarad tega ne hodm k mas, ce pa ze grem, je poroka; birma, krst (sm ce sm botrca), pa se takrat se bom obnasla kot da sm v gostilni, sm da nimam nic za pit zraven. Drgac se mi pa ne da vec o tej debati govort, k ni konca ne kraja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!