Skoči na vsebino

Einherjer - tema Satanizem


Wobewt

Priporočene objave

huh

veliiiko je bilo za prečitati

dodal bi le to, kar ni nihče omenil, da ločimo med

črno (introvertirana, kjer je JAZ na prvem mestu, potem pa dooolgo nič & ostali) in belo magijo

ys se ukvarjam z belo

to je neko nasprotje katolicizmu in satanizmu naenkrat

saj v obeh ni nič posebno dobrega (institucionalno gledano)

bela

pomaga & koristi - vsem, tudi tistim katerih ne maram (blokada zlobe) IN NE ŠKODI NIKOMUR (brez maščevalnosti)

:)

je pa samo en problem

sralci

to so ljudje katerim pomagaš (jasno, da tega ne vedo) in si potem sami vedno znova zaserjejo situacijo, da človek obupa

recimo (da ne navajam drugih primerov) moj najljubši stric

2X smo ga dvignili iz smrtne postelje, potem ko so vsi sorodniki in zdravniki samo čakali na konec - na svojo zlato poroko je prišel kot nov

dva dni po tem pa gre kozel stari (ker se je tako dobro počutil pri svojih 73ih letih)

OBIRAT ČEŠNJE

in jasno pade dol ter se tako polomi da.. je cel qrc

eni se zgleda odločijo, da ne bo v redu in ne moreš nič - gre pa za celo širšo družino, katero stalno, že 15let spremlja izredna nesreča - zgodbe ob katerih ponoriš od hudega

no ja ...

tolk sem še hotu dodati

:)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič je bil en satanist po televiziji...mislim da na Preverjeno...je reku da je tudi motorist ...a je mogoče kdo iz naše sredine... :hmm:

Bil je naš prjatu Einherjar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar...

"The Einherjar are the heroes who have died with great bravery on the battle fields"...sam ti še nisi umru a ? ;)

Ostala navedena imena mi pa zvenijo kot v Silmarilionu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh

veliiiko je bilo za prečitati

dodal bi le to, kar ni nihče omenil, da ločimo med

črno (introvertirana, kjer je JAZ na prvem mestu, potem pa dooolgo nič & ostali) in belo magijo

ys se ukvarjam z belo

to je neko nasprotje katolicizmu in satanizmu naenkrat

saj v obeh ni nič posebno dobrega (institucionalno gledano)

bela

pomaga & koristi - vsem, tudi tistim katerih ne maram (blokada zlobe) IN NE ŠKODI NIKOMUR (brez maščevalnosti)

:)

je pa samo en problem

sralci

to so ljudje katerim pomagaš (jasno, da tega ne vedo) in si potem sami vedno znova zaserjejo situacijo, da človek obupa

recimo (da ne navajam drugih primerov) moj najljubši stric

2X smo ga dvignili iz smrtne postelje, potem ko so vsi sorodniki in zdravniki samo čakali na konec - na svojo zlato poroko je prišel kot nov

dva dni po tem pa gre kozel stari (ker se je tako dobro počutil pri svojih 73ih letih)

OBIRAT ČEŠNJE

in jasno pade dol ter se tako polomi da.. je cel qrc

eni se zgleda odločijo, da ne bo v redu in ne moreš nič - gre pa za celo širšo družino, katero stalno, že 15let spremlja izredna nesreča - zgodbe ob katerih ponoriš od hudega

no ja ...

tolk sem še hotu dodati

:)

Zame to ne obstaja - magija je magija - tako kot je noz noz... Ali ga uporabis za kruh rezat, ali pa za iztaknit nekomu oko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"The Einherjar are the heroes who have died with great bravery on the battle fields"...sam ti še nisi umru a ? ;)

Ostala navedena imena mi pa zvenijo kot v Silmarilionu..

Kaj pa mislis iz kje je Tolkien crpal podatke - Middle Earth == Midgard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu si v oddaji preverjeno a ne? Se mi je zdel da sm te že vidu :)

LP by gebre

No fino zdej vas toliko vec pozna kdo sem, jaz pa se vedno nobenega vec, kot dozdej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Obsedel me je Belcebub. A če vomitam, bo v redu? :huh:

Če priznaš Satana, priznaš Boga.

In kaj ti Belcebub, ki te je obsedel, pravi naj narediš? Da ne bodo na Jančah spet štihali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ti Belcebub, ki te je obsedel, pravi naj narediš? Da ne bodo na Jančah spet štihali :D

Ne slišim ga še tolk razločno, ampak ko bo zabrundal po d'mač, bo mesarsko... :krneki: B)

Kolikor ga štekam, mi pravi, nej se odpravm do Pepeta in SymRu-ja. Kaj nej z njima, paq še ne vem. :huh:

A nej ju obvestim, da prhajam? Mah, bom poročal o izzidu... B)

Mačeto sem že snel s stene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor ga štekam, mi pravi, nej se odpravm do Pepeta in SymRu-ja.

Samo kilava shlewa ne bi na migljaj ubogala tako nedvoumnega namiga. Lohk se pritekočiniš na plano :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monsignor Pépé, a imamo še eno gajbičko v zimskem vrtu tam pod oblaki? :grim

Pokorno se javljam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je Wobewtowa mačeta prvič zarezala po zraku v smeri Pepeta, je njegovo telo zanihalo. Njegova tekočina se je počasi pritekočinila izpod njegovega obrabljenega in dolgega usnjenega plašča, na tla. Očala so se mu snela iz obraza in njegovo telo, se je mlahavo zrušilo.

Pepeta in Wobewta, nekaj časa ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kako grdo smetite raznorazne teme. :angry2:

Ko hoces pa najdt eno koristno informacijo v neki temi mors pa vsaj 5 strani bedastoc prebrat, ker upas, da je mogoce pa se kdo kaj pametnega napisal vmes. Res zalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepeta in Wobewta, nekaj časa ne bo.

Bo, bo. :yes: Sta že. Sym-a pa ni več, pa tut Pepy bo kmal zginu...

@Tinchibinchi, ti se pa ne razburjaj. B) Poglej, kdo je kreiral to temo. Torej lahku smetimo, kenede?! :photo:

Sotona, come to me!!! :devil: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Kako grdo smetite raznorazne teme. :angry2:

Ko hoces pa najdt eno koristno informacijo v neki temi mors pa vsaj 5 strani bedastoc prebrat, ker upas, da je mogoce pa se kdo kaj pametnega napisal vmes. Res zalostno.

Kaj žalostno? Ker na teh straneh nisi dobila potrditve, da satanizem v resnici res obstaja.

Pepe je še vedno živ, očala ima še vedno na očeh in nič se mu ni zgodilo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!