Skoči na vsebino

Zunajzemeljska oblika življenja


Killroy

Zunajzemeljska inteligenca  

17 članov je glasovalo

  1. 1. Zunajzemeljska inteligenca

    • Ja
      77
    • Ne
      5


Priporočene objave

Dan

Spet bom eno filozofsko udaru:

Ali kdo od vas verjame,da so nekje drugje v vesolju,na nam čisto odročnem delu,tudi oblike življenja,ki so nam enakovredna ali pa nas celo prekašajo v inteligenci,znanosti,kulturi itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da obstajajo pa da nas tud v marsičem prekašajo samo tisto za mene niso ljudje ampak pač neki stvori, ki jih ne enačim z nami...nam enakih pa ni nikjer, v to sem prepričan :wink:

P.S.: pa tud roza spalnih srajčk ne nosijo :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to filozofsko vprašanje?

Pri takih razsežnostih vesolja, bi skoraj morali verjeti v to....Dokazov pa zaenkrat konkretnih (še?) ni....Mogoče vedo pri NASI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah,a se ti ne zdi,da če smo samo mi na tem planetu,da je vesolje ena sama velika potrata prostora :?: (to je reku od Jody Foster fotr u filmu Stik(Contact) :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesolje kot skupek plinov in drugih trdih ali manj trdih predmetov nima inteligence da bi razmišljalo o potrati prostora...

...tud Zemlja je potrata prostora. Zakaj pol obstajajo tisti deli ki nisi primetni na naselitev s človeško vrsto? No, mislim da je to deloma odgovor na tvoje vprašanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tud Zemlja je potrata prostora. Zakaj pol obstajajo tisti deli ki nisi primetni na naselitev s človeško vrsto?

A je samo človeška vrsta oblika življenja? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da obstaja nekaj in da nas v tem prekasajo... npr tko ok neumno se vam bo zdelo kar vam bo rekla sam tko si to jz predstavlam... Da so pac "stvori" ki zivijo na vsakem planetu samo da so v drugacni obliki in da jih nase oci ne vidijo torej so za nas nevidni in verjetno smo tudi mi za njih....

Pa tisti NLP sem slisala eno "verzijo" oz se mi zdi kar resnicna... Da pac nasi potomci potujejo v casu v preteklost in da je ta tehnologija se izboljsala itd.. Ok boste rekli da sm nora pac vsak ma pravico do svojega misljenja in jz mam tako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop ne ni, pa sej lih v tem je fora. Mi v vesolju tud iščemo samo bitja, ki bi vsaj malo spominjala na nas, pa pravimo kak je prostor neizkoriščen. Kaj veš kolko drugih stvari je v vesolju, za katera se sploh ne zanimamo, razen če slučajno naletimo na njih? sicer pa sem mnenja da v naši bližnji okolici (oddaljeno Zemlje 250x tolko kot je od Zemlje do Lune) ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je prvo vprašanje OBSTOJA življenja, šele nato pride na vrsto vprašanje višjih oblik le-tega...Mislim pa, da je res, da z današnjimi raziskovalnimi zmožnostmi lahko samo čakamo na kakšen eho izvenzemaljcev, kot odgovor na sonde in signale, ki jih pošiljamo in smo jih že poslali v kozmos....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš da ti signali pridejo kam? Predstavljaj si da si sredi Atlantika in se dereš...zvočni signal...al pa v zrak streljša SOS rakete...svetlobni signal...ok NASA pač uporablja druge, boljše metode, ampak kak vedet če signal sploh do koga pride? pol bojo pa čez 100 al pa 200 let na Zemljo res padli neki izvanzemaljci in bojo vsi rekli da to zato ker so oni pred 200 leti poslali tja neki signal...kak pol verjet takim zgodbicam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radijski signali se vsezkozi širijo, vprašanje je samo, kdaj bodo dosegli kak naseljen planet, da ne omenjam, da nam pošljejo odgovor, lahko traja še tisočletja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop eh kurc pa take metode :? Če, če, če...pa ko, ko, ko....to je isto kot da bi jaz šparal dnar za motor pa računal če bom slučajno do konc življenja našparal al ne...al bo to trajalo še tisočletja...pomojem totalno proč vržen dnar, ampak eni ga očitno majo preveč. Še svojega planeta ne poznamo te pa neke ase pičimo. Če bi izvanjzemaljci bli tak pametni bi vidli da mi nimamo takih metod s katerimi bi kaj dosegli in bi oni nekaj na tem ukrenli...ampak ker se jim očitno jebe za nas...kaj bomo pa pol če jih kdaj najdemo in oni nebojo hotli komunicirat z nami? SPACE WAR? :roll: :x Bushu se bo film ftrgal in bo gor poslal svojo ženo na pogajanja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tko kt je Einstein odgovoru na vprašanje o obstoju inteligence v vesolju: ".......sej jo še na zemlji nismo najdl...."

priznam, strašna potrata prostora, če jo res ni :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher kje kej obstaja, ker tole vesolje je cist prevelko da bi bli mi ljudeki edini ko znamo benz al pa kej podobnega skup spravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa obstajajo raziskovalci in znanstveniki, ki jih nekaj žene naprej! Če se sprijazniš s tem, kar je, potem obstaneš, stagniraš... V človeški naravi je , da je radoveden in prav je tako.....No, smo mal zašli s teme... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop ja se te popolnoma razumem, ne mi tega pisat :D :wink: Ampak nažalost naša realnost ni taka kot bi mogla bit če bi se s temi "problemi" hotli zadovoljivo spoprijet...a-ja, delamo na tem ne? Mislim da je na Zemlji dost več problemov, ki jih ti znanstveniki ne vidijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop eh kurc pa take metode :? Če, če, če...pa ko, ko, ko....to je isto kot da bi jaz šparal dnar za motor pa računal če bom slučajno do konc življenja našparal al ne...al bo to trajalo še tisočletja...pomojem totalno proč vržen dnar, ampak eni ga očitno majo preveč. Še svojega planeta ne poznamo te pa neke ase pičimo. Če bi izvanjzemaljci bli tak pametni bi vidli da mi nimamo takih metod s katerimi bi kaj dosegli in bi oni nekaj na tem ukrenli...ampak ker se jim očitno jebe za nas...kaj bomo pa pol če jih kdaj najdemo in oni nebojo hotli komunicirat z nami? SPACE WAR? :roll: :x Bushu se bo film ftrgal in bo gor poslal svojo ženo na pogajanja....

Na pomoč,če bo takrat buš še na oblasti,ker bi čist mogoče(=100%),da bi bi neki narobe reku,pol bi pa sprožu vesoljsko vojno.Mam pa raj umsko zaostalo amebo za predstavnika Zemlje in človeštva kot pa trigger-happy,america loving,war starting,degenerative idiot kot je on sam.

Glede signalov;Najbrž za časa našega življenja še ne bomo dobili sosedskega pozdrava iz globin vesolja.Tko pač je,zdej je naša tehnologija še preveč primitivna za kej tazga.Sam čez ene par tavžnt let bomo pa mogoče že kej skup scimpral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa raj umsko zaostalo amebo za predstavnika Zemlje

sej u bistvu jo že mamo (umsko zaostalo amebo)= BUSH!!!! :twisted:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa raj umsko zaostalo amebo za predstavnika Zemlje

sej u bistvu jo že mamo (umsko zaostalo amebo)= BUSH!!!! :twisted:

LP by gebre

Opa,pol je pa treba kej druzga najdt,ker je to žalitev za vse zaostale amebe na tem planetu :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!