Skoči na vsebino

Chopper 50 ccm


SpeedDemon

Priporočene objave

ni panike!

Samo kaj pa potem praviš na tole

Če misliš z njo dirkat v pravi klasi, potem kar.

Al pa da nabaviš kakšnega 50ccm starodobnika in potem hodiš z njim na shode ali na skupne izlete to je tudi čist zakon.

Ampak da imaš pa novodobnega 50ccm cestaka, narejenega za 14 letnike, zato da se z njim malo voziš v prometu za hobi in greš na kakšen krajši izlet je pa po mojem mnenju smešno, če si star več kot 16 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :chase:

Ja kje pa je najbližji shop kjer bi lahko povprašal za Hondo Monkey?

Sem malo gledal na tej strani. bikez.com pa nisem nič našel.

Daj mi kakšen link ali website da koga kontaktiram.Ko si napisal pri sosedih da verjetno imajo Hondo Monkey to si mislil Italijo ali Avstrijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpeedDemon ti si ena mona. Pač ti je všeč NS50R al kar koli je že tisti kurac.

Mater so tle eni osebki :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpeedDemon ti si ena mona. Pač ti je všeč NS50R al kar koli je že tisti kurac.

Mater so tle eni osebki :headbang:

Kaj je pa s tabo narobe?

A si ti normalen?

A zdaj naj pa tebe najprej vprašam če lahko napišem post o tistem kar mene zanima?

Če ti še ni jasno se tukaj pogovarjamo o 50ccm motorjih in ne vem kaj je s tem narobe.

Verjetno si zadet primorec neumen.

Pa MED DRUGIM mi je všeč tudi NS50R in kaj je s tem narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Zasebno sporočilo user-offline.pngSpeedDemon pp-blank-thumb.pngrating_0_mini.gifgender_mystery.pngOgled profila člana friend_add_small.pngDodaj kot prijatelja send_pm_small.pngPošlji sporočilo friend_remove_small.pngDodaj na PM črno listo send_pm_small.pngPosreduj PM find_posts.pngNajdi članove teme find_posts.pngNajdi članove objave ipsmenu.register( "post-member-23552", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); kwa je pomijek, Včeraj, 10:52 PM

Neznanec

Skupina: Člani

Objav: 16

Član št.: 23.552

Član od: 18.04.2009

spacer.gif

kwa je pizda ti materna.Bi rad da te razbijem ko piksno kreten pofukani mater ti jebem cigansko

p_delete.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpeedDemon, si ti ziher da si star 30? Ker tole ni ravno na nekem nivoju.. :whistle::)

jernej, edino prav, take PMe se vedno objavi :worship: :D

Se morem tut jest kej bat? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasebno sporočilo user-offline.pngSpeedDemon pp-blank-thumb.pngrating_0_mini.gifgender_mystery.pngOgled profila člana friend_add_small.pngDodaj kot prijatelja send_pm_small.pngPošlji sporočilo friend_remove_small.pngDodaj na PM črno listo send_pm_small.pngPosreduj PM find_posts.pngNajdi članove teme find_posts.pngNajdi članove objave ipsmenu.register( "post-member-23552", '', 'popmenubutton-new', 'popmenubutton-new-out' ); kwa je pomijek, Včeraj, 10:52 PM

Neznanec

Skupina: Člani

Objav: 16

Član št.: 23.552

Član od: 18.04.2009

spacer.gif

kwa je pizda ti materna.Bi rad da te razbijem ko piksno kreten pofukani mater ti jebem cigansko

SpeedDemona boš povedu kj v zagovor al se te bomo spominjali kot takšnega kakršnega si se opisal v temle sporočilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar je napisal v ZS je patetično in za 30 letnika totalno nesprejemljivo. Toda... ZS je z razlogom, tega se ne daje v javna sporočila in zaradi tega, bi kot moderator kaznoval tudi tega osebka, ki je to v javnost dal. Obadva sta dokaj velka kekca, tuki mislim, da mi ni treba karkoli več argumentirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že sem Rožle :). Ma ne mislim, da temo o chopperjih in potem ti vsiljuje o cestnem motorju ki je, tudi če je 50cc, cestni motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne bi kaznoval. To kar imata dva uporabnika foruma med sabo je popolnoma njuna stvar in če se eden odloči razkrit teženje drugega drugim, je to čisto in samo njegova odločitev.

Moderator lahko po mojem poseže tu samo v smislu tega, da taka objava ne sodi v kontekst tele teme, ker je pač off topic in nima nič s tem 50ccm choperjem. Ali pa pač zato, ker je vsebina neprimerna in ne sodi na forum, oziroma je žaljiva do enega ali več uporabnikov. Kar se pa tiče "moralnosti" razkrivanja zasebnega umazanega perila, pa mislim da ni moderatorjevo, delo, da bi moral bit mama članom in jih učit kaj se spodobi in kaj ne :)

Drugače pa jaz podpiram objavo takih otročjih groženj preko PMa, to je najboljše zdravilo proti nadlegovanju uporabnikov v prihodnje, ker tudi tisti, ki bi to naskrivaj počeli (tako je lažje bit pogumen), jih bo sram pred tem, da bi cel forum zvedel :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

halo SpeedDemon

ej tut jst sm cez 30 in se vozm z 50cc in to po ljubljani!

mam 76letnik original Hondo z50j in stvar je super! spoznam se na monkeybike ker sem jo sam 2 leti nazaj predelal in sedaj ima kljub "rumeni" tablici za 50cc gor 125cc in leti priblizno 110km/h ;)

da to se ni vse sm si letos kupu nsf100 kar je podobno nsr50 ali celo nsr80 katera je bila delana za Japonsko in to street legal, kar pomeni da ima luci, smernike itd.... ce te zanima kar koli glede mini bike-ou, monkeybike-ou itd ti lahko morda pomagam!!!

ena stran z kull HONDA monkeybike http://www.monkeybike.co.uk/

by the way: Honda se vedno dela monkeybike in lahko kupis 2009 letnik:

3328807184_b054113f00_m.jpg

ce pa se komu zdi smesno da vec kot 16letnik vozi nsr, imate tukaj sliko kako NICKY HAYDEN vozi nsf100

large_tbl_noticias_fichero_imagenes_5899.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!