Skoči na vsebino

Mravlje


dr.looney

Priporočene objave

Lunca........tudi jaz sem se kar nekaj let bojeval s "Faraonkami".......na koncu pa popustil......poklical strokovnjaka.....plačal 15EUR.......in sedaj imam že nekaj let mir!!!!!

In ne sprašuj, kaj vse nisem tresel okoli........podatek je samo ta.....bilo jih je čedalje VEČ!

Pa veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunca........tudi jaz sem se kar nekaj let bojeval s "Faraonkami".......na koncu pa popustil......poklical strokovnjaka.....plačal 15EUR.......in sedaj imam že nekaj let mir!!!!!

In ne sprašuj, kaj vse nisem tresel okoli........podatek je samo ta.....bilo jih je čedalje VEČ!

Pa veliko sreče.

niso faraonke, so črne mravlje....in opažam, da se je naval zmanjšal. zgleda, da so kuhinjske sestavine začele delovati.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dvrišču jim naredi mravljičše in potem eno po eno lahko pa tudi več hkrati znosi tja. Bol ko se boš potrudil z mravljiščem, večja je veretnost da bojo ostale tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdaj pa končno razumem, zakaj jih v mojem brlogu nikoli ni. :unsure:

A spremeniva dejstvo......?????????? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobr.....ti maš peseka......jih bo že on tamanil......medtem pa.......huhhhhh....midva.......huhhhhh....pregrešne misli :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.......jebeš metuljčke..........če niso sprovocirani tam.......nekje........4prste pod popkom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!