Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Danes padlo cca. 300 km... proti morju... lepo pocasi... na easy... neki sportsko turistični stil... tam okoli 120-130 km/h... lih prav za ogrevanje... se manj kot 1000 km, pa gremo naredit prvi servis... potem pa.... se zacnejo zaresni kilometri... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal spet mal do Bleda, (največ motoristov proti Bledu :D :D ), pa na eno kavico v Gadafija, pol pa mal do Brnika krosle pogledat.-cca.100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi časovne stiske sam par kilometrčkov po okolici in v lokalni bifejček na kavico.Daljšo turo načrtujem za v torek ko bo 18stopinj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUPI :multi: Dans naredu prvih 800m letos :lol: Po rozni dolini...pa se to da povem...STROMu dela Yamaha....JUPI....pa kr u redu...se tablco se sprinta..pa gassaaaaaa

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj si vzel čas za vožnjo na morje in nazaj. Tako lepo počasi, kot pač znam. Dvakrat imel srečo: od Vrhnike do Logatca in od Kozine do Senožeč ne dohitel nikogar, kar je omogočilo lagodno vožnjo skozi ovinke.

Temperature razmeroma nizke. Ob 12:30 je zavarovalnica v PO kazala 6,5 ˘C, ob povratku ob 15. uri pa 9,5 ˘C. Najtopleje v dolini Rižane, najhladneje (po občutku) pa na obalni cesti KP-Izola.

Policisti izgleda malo nabusili ušesa proti motoristom. Ali smo ga pa preveč lomili. Takoj za odcepom z glavne ceste pred pričetkom avtoceste na Kozini sem srečal prizor, ko je policijski avto od zadaj zaustavil dva motorista.

V strunjanskem drevoredu naletel na manjšo prometno nesrečo, v kateri bil udeležen motorist, mislim da iz Il.Bistrice. Koža cela, pomoči pa nista potrebovala, sta bila dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padlo cca. 300 km... proti morju... lepo pocasi... na easy... neki sportsko turistični stil... tam okoli 120-130 km/h... lih prav za ogrevanje... se manj kot 1000 km, pa gremo naredit prvi servis... potem pa.... se zacnejo zaresni kilometri...  8)

Ja, bilo je lepo, ampak hudooooo mrzlo. Jaz prstov na nogah skoraj nisem čutila, ko smo prišli domov. Drugače pa je to potrebno čimprej ponoviti (samo s kavico na obali na sončku, to kar smo včeraj "pozabili").

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padlo cca. 300 km... proti morju... lepo pocasi... na easy... neki sportsko turistični stil... tam okoli 120-130 km/h... lih prav za ogrevanje... se manj kot 1000 km, pa gremo naredit prvi servis... potem pa.... se zacnejo zaresni kilometri...  8)

Ja, bilo je lepo, ampak hudooooo mrzlo. Jaz prstov na nogah skoraj nisem čutila, ko smo prišli domov. Drugače pa je to potrebno čimprej ponoviti (samo s kavico na obali na sončku, to kar smo včeraj "pozabili").

... tud če bi se nam mal manj mudil... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj so me na vožnji proti morju motile, tam nekje od Postojne naprej, sence dreves na cesti. Listavci še nimajo listov in zato mečejo sence svojih vej na cesto. Iz tistih prepletenih temnih črt na cesti ne moreš razbrati, ali je cestišče pred teboj razkopano in začrvano ali pa so zgolj sence. Ko so krošnje polne, teh težav ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja tura do morja je bla enkratna!!! 8) Mene ni zeblo nič spljoh! (res pa je da sem se po sobotnem zmrzovanju še dodatno zaščitla trijepuljijiincajtngepress).

Še bomo šli!!! (takoj ko se rešim heksnšusa - nisem navajena položaja na motorju :oops: )

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo,Fisherman,Horjo;pepe,Udi in jaz opravili prvih 300 km na obalo Adrianskega morja-vreme hladno,sonce greje,a še ni toplo-skratka dobra predigra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz bil z Greksom, Teya, Nearrainom, matom in drugimi na morju. No, z njimi sem jedel :) --> vozil pa s povprečno zamudo 3 x 15 minut za njimi (čeprav smo isto štartali) :):)

Skratka - blo fino, samo nazeblo pa me je ko da smo na antarktiki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... zamudo 3 x 15 minut za njimi (čeprav smo isto štartali) :):)

Skratka - blo fino, samo nazeblo pa me je ko da smo na antarktiki :)

3 x 5 minut pa res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jaz bil z Greksom, Teya, Nearrainom, matom in drugimi na morju. No, z njimi sem jedel :) --> vozil pa s povprečno zamudo 3 x 15 minut za njimi (čeprav smo isto štartali) :):)

Skratka - blo fino, samo nazeblo pa me je ko da smo na antarktiki :)

DRugič bomo pa tebe spustili naprej, pa ne boš zaostal :P :P :P

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včeri na morju je blo super. Roke so me nazaj grede mal bolele (sedaj je sportski stil balanse), ampak blo je fino. še cca 500 km, pol pa servis in gasaaaaaaaa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja ni kaj zdaj ko sem doma sem tudi jaz zajahal svojo kobilico. Vceraj krog Lj-Vrhnika-Rovte-Ziri-S.Loka-Lj. Vreme odlicno samo ko sem domov prisel sem se se za pol ure v zmrzovalnik ulegu, da sem se segrel... Drugac pa dober obcutek po skoraj petih mesecih. Zal v ponedeljek spet odbremzam na bliznji vzhod tako, da bo vozenj z mopedom zaenkrat konec. Nekaj sva se se z Zarjo menila za en krog in to naj bi bilo tudi vse za ta kratek dopust.

Srecal kar nekaj mopedistov in vsi smo se veselo pozdravljali...

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sem se mal do Trojan zapelu. Pol pa mi ni blo dost pa sem še v Lubljano skoču. Nato pa še en krog okol pa dam. Padl je ene 150km al neki tacga. S skuterjem, prosim lepo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredila 100km,srečala Tundercata z ta novim motorjem fzs600 modro,ampak nam ni nič povedal da je nabavil ga bo treba mal okregat.Skratka kratko pa užitno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj odpeljal eno kratko pelo do Postojne pa nazaj v LJ.... lepo... lepo... lepo... Na Planini spet na radar padel en motorist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jz sm se tud ze mal vozu, nabral cez vikend dobrih 200 km. :P Se še mal na nov stil vožnje privajam, pazim na obrate(do 5000/min) in se pod čelado prav nesramno režim :D . Je pa suuuuuupppppeeeeerrrr...!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem nardila 150km,ma sem imela pa 16h slab dan k sem naletela na nesrečo v kateri je bil udeležen motorist z suzukijem freewindom,mislim da je bil iz domžal,upam da je preživel držim pesti.Skratka vozimo previdno ker drugi sploh ne pazijo na nas.Na ridah sem srečala mačico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes kr-kamnik-tuhinjska soteska-lj-kr okoli 70km, je blo res enkratno vreme edino noc je prehitro...srecal kar precej motoristov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... skozi dolino Bače.

a si mislil reči ... skozi Baško Grapo ... :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst danes odpeljala eno ta zaresno turo. Je bilo tako lepo vreme, ga je bilo treba kar izkoristit. Najprej sva z Diablom666 odpeljala en krog čez Dvor in Kočevje. Ko pa sem sopotnika odložila v službi, sem se sama odpeljala še proti primorski. Najprej na kačje ride, kjer sem srečala Sando7. Potem pa en krog Kalce-Godovič-Col-Kalce. In ker je bilo tako luštno še enkrat od Kalc do Godoviča in nazaj.

Na tej cesti je en Golf očitno odletu dol s ceste in direkt v drevo. Ko sem se prvič peljala mimo so očitno policaji ravno prišli, drugič so ga ravno nakladali na vlačilca in pri povratku v Logatec, sem samo še polcaje srečala kako se vračali proti Godoviču. Nasploh je bilo danes obupno veliko plavih na cesti. Majo zgleda spet neko akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!