Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj II


Ice

Priporočene objave

Danes bila ob 15h na RIDAH se že dogaja.Priletel je še Tundercat,pa Kat in njen dragi pol smo se pa brez tundercata odpravli v Idrijo na sladoled ma je bil dober sladoled in dan,pa guma je za 100km bolj obrabljena.Bilo je prijetno toplo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm pa naredu ene 50km po hostah in mal po kros progi. Na kros progi sm prvič v tem letu položu motor (na tla seveda) . :roll: :oops: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva vožnja letos. Predvor-Zg. Jezersko-Predvor. Povprečje 17 km/h, Vmax 40,5 km/h, razdalja 30 km. Z Babi sva porivala kot nora. Srečala 1x3 motoriste (fazer, choper,..) in 4x1. Popoldne krasno, zrak svež, zelenje cveti, cesta čista.

P.S.: sva bila s kolesi, kar ni šlo za benzin, je šlo pa za bureke, jogurte in pomaranče ob sončnem zahodu. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones naredu ene 120 km na relaciji: Kranj - Žiri - Logatec in potem nazaj. Srečal točno tri motoriste (en stari na 125 sploh ni odzdravu :x ) in bil sem prijazno izsiljen od starejšega gospoda, ki zgleda sploh ne jebe motoristov :? na srečo se je dobro izteklo (hupa in kretnja z roko :roll: ) zato prosim merkajte!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sem bil štirikrat na motorju, naredil čez 1000km, tko da sezona se je zdej tud zame končno začela. Videl Mačico (pravzaprav sva se gledala na pumpi jaz s čelado, ona pa s podkapo na glavi, pa se nisva prepoznala, čeprav se mi je zdela nekam znana :) ) No, mal kasneje sem pa le opazil tigerčka. :lol: Mal sem vozil za njo, pa moram povedat, da klevete kako je treba Mačico skoz čakat ne držijo. Med kolonami leti k sneta skira. :lol:

Dons sem bil na ridah, pa do Idrije in je blo hudo dobr. 8)

Pa šele začel se je. :multi:

Jutr pa spet igra. :D :lol:

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl Mačico (pravzaprav sva se gledala na pumpi jaz s čelado, ona pa s podkapo na glavi, pa se nisva prepoznala, čeprav se mi je zdela nekam znana :) )
Pišuka, pa se mi je zdela oprema nekam znana. Sam motor pa ne. Zdaj vem, zakaj tistih luči nisem spoznala. Drugič pa se le daj kako prepoznat. Bi pomagalo, če bi vsaj sončna očala snel.

Hja med kolonami že lahko letim, sam ko pa se začne odprta cesta em pa oplela. Je pa tigrček prešvoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva vožnja letos. Predvor-Zg. Jezersko-Predvor. Povprečje 17 km/h, Vmax 40,5 km/h, razdalja 30 km. Z Babi sva porivala kot nora. Srečala 1x3 motoriste (fazer, choper,..) in 4x1. Popoldne krasno, zrak svež, zelenje cveti, cesta čista.

P.S.: sva bila s kolesi, kar ni šlo za benzin, je šlo pa za bureke, jogurte in pomaranče ob sončnem zahodu. :lol:

Se mi je zdelo da poznam tist čop,ki se je peljal po desni strani!!! :D :D :D

In zakaj se nista ustavila ob jezeru.......za kavico bi že zbral!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oppaaaaa.

Klimbra sva pred zadnjimi serpentinami pred Zg.Jezerskim obrnila nazaj, ker je ena rit že močno žarela, kar pa PEPE izgleda ni videl. Verjetno je opazoval napačno. :roll:

A dej no dej Klimbra ne ti men poznani čop saj vem, da si superge gledal.

Ampak tempo ste imeli pa pravi za ta letni čas in tisto naravo, je bilo prav lepo biti prehiten. Opazila pa sva tudi dolge lase na choperju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes s5 80km, malo na ljublelj, na bled, pa po kranju je bil pa dons obcutno bolj mraz kot sredi tedna. Motoristov srecal cca 20, tko da se mi zdi da je letos full vec folka na motorju...edino prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hja med kolonami že lahko letim, sam ko pa se začne odprta cesta em pa oplela.

Je pa tigrček prešvoh.

:roll:

Pisuka pa menda ja ne :?: :idea: :arrow:

Sploh pa zna tut TA it k sneta skira ce se le postavis v dirkasko prezo :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem naredil okrog 300 km, :P malo sem šel v TC motoshop pogledat, potem pa naprej na Otočec. :twisted:

Samo v tem koncu sem srečal bolj malo motoristov :?:

Drugače pa je bilo ful toplo :D saj meni se je zdelo

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredila okoli 250 km. Sem se malo po zasavju ganjala... Vidla ogromno motoristov.

Danes je bil čudovit dan! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj-Kr. gora-Vršič-Bovec-Železniki-Kranj cca 230 km - je blo kar mal preveč ker me vse boli :oops: , drugače je bilo pa kar dobro le na Vršiču je še vedno preveč peska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s kolegom Lj-Logatec-Rovte-Žiri-Škofja loka-Zbilje(kavica)-Lj.130Km.Cesta od Rovt do Žiri izredno slaba.Kamenje na cesti,pesek,luknje...

Še 400Km pa konec ulavfavanja pol pa gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB - Dravograd - Velenje - Arja vas (kjer sta se nama z Alko 8) pridruzla se Leonardo 8) in Kaco 8) ) - Celje - MB 230km. Zelo lepa fura, po prihodu domov zapikala sprednja bremza, ftrgalo verigo in uniclo veriznika...svasta :evil: :x :evil: :x :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni Mačica nič napisala, bom pa jest: včeraj sem se odpravil v Celovec malo firbcat po tehničnih trgovinah, pa se mi je pridružila še Mačica. Lepih 270 km, le avstrijska stran Ljubelja je pod vsako kritiko... Na koncu pa še mega burek :shock: :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm pa se vceri pelal od dravelj do novih jarš .

Pot je bla zanimiva. Bilo je lepo.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa da vseeno nekaj napišem.

V petek odkrivala notranjsko. S tomažem g sva bila zmenjena v Ilirski bistrici, da mi je dal servisno knjigo. Tako se je zgodilo, da sem se prvič peljala med Pivko in Ilirsko bistrico pa čez knežak nazaj do Pivke. Cesta čez Knežak mi je bila zelooooo všeč. Definitivno bolj kot pa cesta po kateri sem se pripeljala v IB.

V soboto pa je že Suzuki napisal, da sva se odpravila v Celovec. Ni pa povedal, da sem svetovno zaj*** pot proti Tržiču in tako sva morala narediti ovinek čez Begunje. Ampak vsaj meni ni bilo niti malo žal, ker cesta in pokrajina ob cesti (Suzukiju pa še kaj :wink: ) mi je bila tako všeč, da se je ovinek vsekakor splačal. Pa še eno novo cesto sem spoznala. No pol pa čez Ljubelj pa po najbližji poti do Celovca, tam po trgovinah in potem po še hitrejši poti nazaj.

Skratka lepi dve furci. Skupaj okrog 450 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa naredila ene 15 km po Ljubljani in najbližji okolici. Z mojim drugim najljubšim dvokolesnikom :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Maca, saj ni treba vsega povedat... že tam sem ti rekel, da je cool...

Sicer pa danes spet ena mala ogrevalna furica. Z Rudetom sva pičila najprej do Kočevja, pa čez Dvor in preko Grosuplja nazaj do Vrhnike, potem pa še skozi Kalce do Idrije (na sladoled :oops: ) in nazaj :wink: :lol: 8) Sočnih in prijetnih 260 km, v dveh vikendih se je nabralo 1100 km. Hja, je treba trenirat za prvomajski izlet :wink: :lol: (in ponucat stare gume da bodo nove gor do praznikov :roll: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem mislu v Gorico :D , pa sem se obrnil v Razdrtem, ker ni bilo več sonca :evil: , pa sem šel raje na Trojane na krofe :oops: , poj pa naprej skozi Tuhinsko dolino proti domu :evilbat: super cesta :D

Saj bi šel drugače še kam dalj, pa sem moral biti ob 3 že doma. :cry:

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem mislu v Gorico :D , pa sem se obrnil v Razdrtem, ker ni bilo več sonca :evil: ...

Kak da ni blo sonca, ce smo se pa mi pelali do morja pa je blo samo nekaj oblacnosti :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!