Skoči na vsebino

TOMOS 90E


klimbra

Priporočene objave

Ker to temo bere mnogo več ljudi, kot v sektorju 125........postavljam vprašanje še tukaj.

V predelavi......oziroma, totalni restavraciji, je Tomos 90E.

V prometni imam vpisano barvo S3M.......glede na to, da je rdeč, predvidevam, da naj bi tudi ta koda predstavljala rdečo barvo.

A, v raznih ( v 3 sem spraševal ) mešalnicah barv, jim to ni povedalo nič!!!!!!!.........predvidevam, da ti, i tam prodajajo nimajo pojma.

Sedaj pa........če je kak dober, star in zverziran ličar na tem forumu........predvidevam, da ima o tem mnogo več znanja.

Zelo bi si želel, da mi pove, kje dobiti to barvo.......ali pa mi jo morda zna celo sam zmešati.........da se razumemo......ne zastonj ( sej poznate tisto, tukaj bi vsi radi nekaj zastonj )........ali pa, da mi dele v celoti na novo prelakira......cena ni važna!!!!!!!!!!!

Tako nekako naj bi izgledala originalna barva!

post-185-1240826202_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barve ne morjo mešat po kodi...ko sem jest šel za svojga mešat sm jim mogu pustit en del k je mel gor orginal barvo in pol so na podlagi tistga zmešal. Pršlo je okol 25€ (0,5kg barve, trdilec in lak). Firma je pa v Grosuplju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal.....na mojem ni nikjer original barve......zato......mi je edino upanje......ostala koda!

Hvala vseeno.....bom povprašal v Grosuplju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so enkrat na podlagi muštra odlično (!) zmešali farbo v superkem-u v MB.

Ded je toliko barvnih vzorcev ven potegnil da sem :blink: .

Barva je štimala nato v nulo (hotel pa je vedet, ali bo na plastiki ali plehu)

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

naj še jaz mal povpraša v zvezi z barvanjem..Tisti, ki ste to že dali skoz, koliko od oka bi me prišle za pobarvat 3 kosi plastik touring motorja,potrebnega kitanja nič?Ali pa da se vsaj poda neka okvirna ocena tega barvanja in kje je mogoče to uredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal.....na mojem ni nikjer original barve......zato......mi je edino upanje......ostala koda!

Hvala vseeno.....bom povprašal v Grosuplju!

pokliči na Tomos v Koper, morda pa še kdo kaj najde, če drugega oznako po RAL-u in si zmagal, drugače pa kapo dol za motor, so se mi kar malo orosile oči, to je bil moj prvi pravi motor davnega leta 1982... :worship:

in to zelene barve, ki je bila nedvomno hitrejša :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si probu na policiji, al pa na tehničnih pregledih, najbl ziher pa bo res, če pokličeš kar v fabrko tomos, velik sreče :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!