Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro - 2. del


Brrrm

Priporočene objave

Lahko noč zunaj je že skoraj noč.

No Hanzi noč še ne ,... :) :) ...tema samo. Saj še ne boš šel spat. Ti samo pritisni na oni knof za klicanje animatork,mislim sester... :D :D :D . Pol pa..... 8) :twisted: :wink: :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hanzi se kr u bolnici??? Smo ze skor cist na njega pozabl :shock:

BTW: No, evo, dons sem ze tolk mejlov napisala, da sploh ne znam vec klukic uporabljat. Upam da se do jutri stanje popravi, ce ne bo imela lektorica, ki bo poravljala moj tekst manjso krizo .... :oops:

No, pa lahko noc! Evo spet! (brez klukice na č)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki še ne spite želim lahko noč :arrow: onim, ki pa ste že vstali, želim en nepozaben petek (končno je napočil trenutek, ko se mi zdi vredno nekaj vpisati še v to rubriko-na vem a je to "lahko noč" ali "dobro jutro", heh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro, danes je pravi dan za motoriziranje, pa kaj če mam odjavljenega, z enga konca vasi na drug konc, tolko da ostanem v toku. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro bo jutri, ko bom lahko malo dlje spala (upam :? ).

Čestitam za prvi post superca po skoraj 4 mesecih odkar si prijavljena med nami.

Sicer pa vam ne želim ne dobro jutro in ne lahko noč ampak sončen ne preveč vetroven dan in seveda kakšen km prevožen z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro bo jutri, ko bom lahko malo dlje spala (upam :? ).

Čestitam za prvi post superca po skoraj 4 mesecih odkar si prijavljena med nami.

Sicer pa vam ne želim ne dobro jutro in ne lahko noč ampak sončen ne preveč vetroven dan in seveda kakšen km prevožen z motorjem.

Hvala. Malo dolgo sem rabla, bo pa verjetno sedaj pogosteje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno zapuščam delovno mesto po današnjih 15 urah za računalnikom :? .... gužva za popiz... :roll:

Kje je šele petek :(

Lahko nočko vsem skupaj... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 ur za računalnikom? Mala malenkost... :shock: :shock: :shock:

Jaz sem bil v zadnjih 24 urah vsega skupaj 20 ur za računalnikom, zdaj grem pa spat... Noro :?: Mah, smo že navajeni :shock: :shock: , samo nam itak ne more škoditi, ker smo že itak grdi...

Lepim dekletom pa lahko, zato, Kiki, pazi nase :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej pa res počasi... samo še motosvetove novosti se razpošljejo okrog, pa ugasnem računalo. Obljubim. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!