Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro - 2. del


Brrrm

Priporočene objave

15 ur za računalnikom? Mala malenkost... :shock: :shock: :shock:

Jaz sem bil v zadnjih 24 urah vsega skupaj 20 ur za računalnikom, zdaj grem pa spat... Noro :?: Mah, smo že navajeni :shock: :shock: , samo nam itak ne more škoditi, ker smo že itak grdi...

Lepim dekletom pa lahko, zato, Kiki, pazi nase :D

Ojla Noise....

jst sem že kakšno urco na delovnem mestu, ko ti verjetno zdejle še veselo spančkaš :wink:

Upam, da mi danes uspe it pred deseto zvečer iz službe.... :?

Lep in uspešen dan vsem skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr popoldan - jaz pa z motorjem na sihtu... Sam da ob 16h ne bo padal pa smo na konju...

Tako se dela Einh. Bom probal zrihtat da ne bo scalo. Če pa bo pa ti predlagam da greš najprej na eno malo pivo in se potem odpelješ ker potem bo pa sigurno že nehalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se dela Einh. Bom probal zrihtat da ne bo scalo. Če pa bo pa ti predlagam da greš najprej na eno malo pivo in se potem odpelješ ker potem bo pa sigurno že nehalo.

Tocno tak plan sem imel - kako si vedel ...

Sicer pa je lahko tebi - grem stavit da cele dneve samo polezavas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepim dekletom pa lahko, zato, Kiki, pazi nase :D

Noisu dolgujem en hvala za kompliment :wink:

Vsem ostalim pa dobro jutro in uspešno v nov dan.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se dela Einh. Bom probal zrihtat da ne bo scalo. Če pa bo pa ti predlagam da greš najprej na eno malo pivo in se potem odpelješ ker potem bo pa sigurno že nehalo.

Tocno tak plan sem imel - kako si vedel ...

Sicer pa je lahko tebi - grem stavit da cele dneve samo polezavas ;)

Na tvojo srečo si stavo dobil zato te prvič ko se srečava greva na eno malo pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se dela Einh. Bom probal zrihtat da ne bo scalo. Če pa bo pa ti predlagam da greš najprej na eno malo pivo in se potem odpelješ ker potem bo pa sigurno že nehalo.

Tocno tak plan sem imel - kako si vedel ...

Sicer pa je lahko tebi - grem stavit da cele dneve samo polezavas ;)

Na tvojo srečo si stavo dobil zato te prvič ko se srečava greva na eno malo pivo.

Ti ga zrihtaj na tvoji trenutni lokaciji pa ga pridem tja spit... (v.2 - prinesem s seboj, ce bojo dovolili da ga spijes)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep dan želim vsem skupaj!

Danes sem že zelo dobre volje. Eno uro imam že na obisku Perlo v kratkem pride še Bladzo pa še ena novica ki pa je najboljša novica danes pa še nekaj časa bo najbrž ostala ki pa je prišla s strani Buse.

Pa še sonček sveti zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem.

Tudi Mariborski otok se kopa v soncu in v trenutno blatni Dravi. Dela imam več kot dovolj, tako da bo čas do treh hitro minil. Slaba stran dneva je samo prehlad, ki me noče spustit iz svojik krempljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dan vsem.

Slaba stran dneva je samo prehlad, ki me noče spustit iz svojik krempljev.

Kakšnega jegrčka (jagermaister) počasi spuščaj po grlu. :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnega jegrčka (jagermaister) počasi spuščaj po grlu. :) 8)

Škodlo mi verjetno res nebi. Samo nobenega z "jegerčkom" ni v bližini :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je res lep dan ki se je začel že včeraj zgodaj zvečer. :D :) 8) :lol: :P . Upam da bo danes proti večeru posijalo še takšno in drugačno sonce. Dež je že nehal.

Mater sem vesel kot 5 let star otrok ki mu kupiš naljubšo igračo pa še ene dve za povrh. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi, hi, Hanzi,še malo pa nam boš povedal! Saj ne boš mogel biti tiho. Imam prav? :twisted: :wink: :D :D :D

:D :D :D .....Horjo, boš videl, ko bo Hanzi začel oznanjati z ogromnimi črkami in v rudeči barvi njegovo veselo novico :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!