Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro - 2. del


Brrrm

Priporočene objave

Človek božji, mogu bi rečt dobro jutro. :? Poglej, kdaj si se prvleku domov :twisted: :shock:

Pošteni ljudje smo takrat že živino v hlevu spedenali :twisted:

Dooobroooo jutrooooo!!!!

Ne vem, a sem jast to dons že nek brau, al slišu, al kaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno in veselo no.....eh ne no, vesel boži........pa ne noooo!!! :evil: :evil: Kaj že :?: :?: Aha :!: :!: Dober dan :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno in veselo no.....eh ne no, vesel boži........pa ne noooo!!! :evil: :evil: Kaj že :?: :?: Aha :!: :!: Dober dan :!: :D

...pa obilo pirhov in potice :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa obilo pirhov in potice :lol: :D

......pa obilo pirov in lepotice :shock: Ja dobro, če ti tako praviš :lol: :lol: :lol:

lp DTW :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem danes prva? A sem? A sem? Seeeeeeemmmmmmm

DDDDDOOOOOOOOBBBBBBBBRRRRRRRRROOOOOOOOO

JJJJJJJJJUUUUUUUUUTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRROOOOOOOOO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni še od mene. Ej, Robycop, zakaj pa ne maraš Božiča. Men je čist kul. Še bl pa novo leto 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vam za lep dan preživet ob izrekanju takšnih in drugačnih čestitk in vam čestitam ker vem da bo današnja noč še lepša saj bo v njej izrečeno ogromno čestitk in vam želim LAHKO NOČ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam vam za lep dan preživet ob izrekanju takšnih in drugačnih čestitk in vam čestitam ker vem da bo današnja noč še lepša saj bo v njej izrečeno ogromno čestitk in vam želim LAHKO NOČ! :D

Čestitam za tvoje pogumne besede. Lahko noč vsem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj in upam da vam je Miklavž poleg palice prinesel še kaj drugega. :D Gregsu pa čestitam ker nam je njegov Miklavž prinesel ključavnico na našo najbolj priljubljeno temo! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!