Skoči na vsebino

Lahko noč & dobro jutro - 2. del


Brrrm

Priporočene objave

A zdej bomo pa še tle noter čestital? in kmalu, še letos, bo poln forum samih čestitk

Aja, in da ne pozabim, tudi antičestitk ! :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miklavž danes zjutraj na mizi za dobro jutro pustil 5 peharčkov s pomarančkami, čokolatini in podobnimi dobrotami.

Poleg štirih so bile priložene palice.

Ni treba 2x ugibati, da poleg moje ni bilo palice.

Ni treba 3x ugibati, da sem jaz tam nekje ob 3h ponoči okoli hiše lazil in z jablane ščipal palice. :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bomo pa še tle noter čestital? in kmalu, še letos, bo poln forum samih čestitk

Aja, in da ne pozabim, tudi antičestitk ! :evil:  :twisted:

Navijamo za stotko. ma da do NFS pade 100, kajne admina in moderatorji! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila pa celo leto tko zlo pridna, pa mi Miklavž vseeno ni nič prinesel............ :cry:  :cry:  :cry:  

Alla

Kako to da ni nič prinesel. Preveč zahtevne želje si imela. Kdor visoko leta nizko pade! :wink: Pa jaz vem da ti je prinesel ključavnico na zelo priljubljeno temo samo ključek od ključavnice je pa na žalost pozabil. Mogoče ti pa ključek nekdo izmed naslednjih dveh dobrih mož prinese seveda če boš bolj pridna! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro !!!

Vi ne veste, kako človk z lahkoto ustane, če gre ta prav cajt spat... :D

Ja sploh če greš prezgodaj spat pa se potem celo noč premetavaš po postelji pa iščeš še nekoga da bi se skupaj premetavala pa ga ne najdeš :cry: :wink:

Skratka dober juter tud od mene. :D sploh pa tebi Altermann, ker si se po dolgem času končno enkrat naspal. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vam želim lepo noč ker je bil danes zelo lep dan ampak na žalost samo do 6 zvečer potem pa sem malo psihično zbolu! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne Altermann ni se treba bat. Sem že dobil zdravila za mojo bolezen. :twisted:

No pa še snegec pada zunaj za tiste ki ga že nekaj tednov z lopato čakajo! :D :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro. Pre****et sneg. K sreč ga ni tolk, de bi mogu jt kidat :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspešen delovni teden :twisted: Pa tale sneg naj vsaj cel teden pada kot dosedaj da bomo V KG lahko nekoga malo oribali! :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj jaz... Dober dan vsem skupaj, čeprav sem se šele sedaj zvalil iz toplega gnezda? Pa naj bo...

Lušn dan pa da se nebi pondelk preveč vleku.... :wink:

LP!

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk bi že rekel dober večer. Je ža tak tema. PA še kr sneži :evil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!