Skoči na vsebino

Nissan micra CC


Nadjab

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Kupila sem rabljeno Nissan micra CC in ker je bila uvožena iz Italije so navodila seveda v italijanščini. Obljubljali so mi navodila tudi v slovenščini na različnih koncih in krajih, vendar tega ni bilo od nikoder. Lepo prosim, če ima kdo to v elektronski obliki ali mogoče ve, kje bi jih lahko dobila, naj mi nujno javi.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nevem kaj rabš navodila.. pojdi na uvoznika avtomobilov pa ti jih bo on dau sam vrjetno boš mogla plačat.. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nevem kaj rabš navodila.. pojdi na uvoznika avtomobilov pa ti jih bo on dau sam vrjetno boš mogla plačat.. :trance_33_sleep:

Seveda je to prvo kar sem naredila. A so me po hitrem postopku odpravili. Vsak avto ima samo ena navodila in tega morela pri nas v Sloveniji ni mogoče več kupiti:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tok rabš navodila!bi jst(na tvojem mestu) poklicou kšnga ki prodaja tak avto in mu reku da mu plačam če si lahko navodila skoperam. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tok rabš navodila!bi jst(na tvojem mestu) poklicou kšnga ki prodaja tak avto in mu reku da mu plačam če si lahko navodila skoperam. :winkiss:

Zakaj pa potrebuješ navodila saj je na prestavni ročici napisano kje je kakšna prestava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa potrebuješ navodila saj je na prestavni ročici napisano kje je kakšna prestava.

ti pa prvo preber dobr kdo jih rab.! ne pa da že s prvo objavo fališ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kupila sem rabljeno Nissan micra CC in ker je bila uvožena iz Italije so navodila seveda v italijanščini. Obljubljali so mi navodila tudi v slovenščini na različnih koncih in krajih, vendar tega ni bilo od nikoder. Lepo prosim, če ima kdo to v elektronski obliki ali mogoče ve, kje bi jih lahko dobila, naj mi nujno javi.

Hvala!

Poskusi malo na taznih ''partisih'' dol potegnit... Mininova...?

Hmmm, na Mininovi je samo italijanski ''service manual''.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa res kekci teli uvozniki...in potem jokcajo da jim pada promet, mamo jim leno- če je bilo prevedeno vsekakor obstaja elektronska verzija ki jo uvoznik / zastopnik ima.

Če kak drug jezik ni problem, probaj pisat na nissan [vstavi državo izbranega jezika] in jih pobaraj če bi ti lahko uredili kak PDF- samo pazi, različni trgi imajo različne modele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!