Skoči na vsebino

BWM F125C


shelly

Priporočene objave

Najbrž si mislil tegale

post-5391-1240852167_thumb.jpg

Tole je po mojih skromnih informacijah edini BMW-jew 125 ccm

:blink: ... :slap: ... :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ... :slap: ... :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

:slap: je pa še vedno svetlobna leta pred APN-jem. Motor- skuter je opremljen z ABS-om in se lahko vozi brez čelade, ker ima zaščitno kletko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: je pa še vedno svetlobna leta pred APN-jem. Motor- skuter je opremljen z ABS-om in se lahko vozi brez čelade, ker ima zaščitno kletko

Rad bi videl tak motor, če bi delal 29 let brez enega popravila in ali je sposoben iti kamorkoli (offroad...) :), Sicer pa, tudi jaz si ne predstavljam 16 letnika v tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: je pa še vedno svetlobna leta pred APN-jem. Motor- skuter je opremljen z ABS-om in se lahko vozi brez čelade, ker ima zaščitno kletko

Si prepričan da ne rabiš čelade? Tudi Piaggo MP3 ma loh kletko pa usen rabš čelado....nevem no, sam tud če ma streho je usen motor...tko da čelada...pomoje ja. :whistle:

peugeot-hymotion3-compressor-concept.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričan da ne rabiš čelade? Tudi Piaggo MP3 ma loh kletko pa usen rabš čelado....nevem no, sam tud če ma streho je usen motor...tko da čelada...pomoje ja. :whistle:

peugeot-hymotion3-compressor-concept.jpg

BMW - C1 je predviden za uporabo brez čelade, saj ima tudi varnostne pasove z zategovalnikom ... BMW pač :whistle:

post-5391-1240854975.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% ne rabiš čelade, samo če padeš na bok in udariš z glavo v tla ti tista kletka bolj malo pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sploh nisem mislila tega motorja.. vam dam tuki sliko .. pač piše da je 125 ... prodaja ga en na avto. net pa ma napisano da je 125 .. pa 10kW.. pa me mal več zanima k to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sploh nisem mislila tega motorja.. vam dam tuki sliko .. pač piše da je 125 ... prodaja ga en na avto. net pa ma napisano da je 125 .. pa 10kW.. pa me mal več zanima k to

Tole je pa zelooooo daleč od BMW-ja. Tole je kitajski ponaredek F 650 :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem je pa to ta model ... samo piše na oglasu da je ta prodajani bwm kopija.. je to možno .. pa da ima 125 ccm in 10 kW...

če je možno je potem to kako nelegalno al kaj podobnega ker ga nameravam kupiti in mi ne bi blo fajn če bi mela policaje na vratu zaradi tega.. sprašujem pa ker sem nova na tem področju .. šele izpit delam in sm se pozanimala.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na sliki je res kitajski ponaredek Scarverja! Pomoje največji šrot kar lahko kupiš, saj je kitajc. Žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na sliki je res kitajski ponaredek Scarverja! Pomoje največji šrot kar lahko kupiš, saj je kitajc. Žal

aha.. ok ...hvala.. pol bomo pa še mal premisl predn ga bom kupla=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nakupovanju motorja morš tud bit pazliva na servise, pa rezerne dele-če se sploh dobijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto s slike je spet kitajc. Poišči rajši kaj preizkušenega, tudi če je rabljeno.

jao jao... same kitajske jajce gledaš... ka tebi so nakedi všeč al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!