Skoči na vsebino

BWM F125C


shelly

Priporočene objave

shelly, predlagam ti da ne kupuješ kitajskih ponaredkov, ker ti bo vse po vrsti začelo crkovati. mašina bo morda OK (pa še to vprašanje), ampak komponente bojo šle pa po gobe.. stroški bodo, rezervne dele boš težko dobila, pa še to vprašanje če se ti jih bo splačal nabavt.

predlagam ti da si nabaviš Hondo Varadero 125.. je po tvojem okusu, pa še zanesljiv je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo aprilie ne kupuj ker pomojem se želiš več vozit kot pa "šravfat" oz. glede nato da si punca nočeš met "umazanih rok"

kupi nek 4-T motor .) Yamaha YZF 125R (pomojem ti nebo žal) razen če ne želiš športne drže na motorju

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo aprilie ne kupuj ker pomojem se želiš več vozit kot pa "šravfat" oz. glede nato da si punca nočeš met "umazanih rok"

kupi nek 4-T motor .) Yamaha YZF 125R (pomojem ti nebo žal) razen če ne želiš športne drže na motorju

A mi nisi glih ti po PM reku da če ahtaš oz. noter devaš kvalitetno olje+delaš redne servise ti ''ne more'' kj večjega crknat.

Pač ne me narobe razumet, sam me zanima ker men si jo priporoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi nisi glih ti po PM reku da če ahtaš oz. noter devaš kvalitetno olje+delaš redne servise ti ''ne more'' kj večjega crknat.

Pač ne me narobe razumet, sam me zanima ker men si jo priporoču.

ti si ded ona je punca v tem je razlika :D

nima kaj bit večjega z mašinio itd. sam so pa vedno kake malenkosti ki jih vrjetno punce nezanjo oz. se s tem ne ukvarjajo da bi jih porajle

za tebe je to vrjetno mal drgače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kupi Tomos SM 125. 4t, domači proizvod, rezervni deli praktično zastonj,hitra dobava,super pospeški, lepo bi bilo videti lepo punčko na lepem motorju :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali yamaha YBR, ali Virago, ali Honda Shadow ali Varadero, še Daelimi so precej bolši kot ta kitajska jajca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kitajca ne!

Včeraj sem vozil Zongshena enduro. Ko sem šel več kot 50 je zadnji konec začel skakat, kot bi namesto gume imel jajce. Na armaturki sem imel cel lasvegas, potem bi pa kmalu en avto zapel ker sploh ne moreš normalno zavijati. Nosilci za tačke od sopotnika so odlomljeni. Peljal sem se lahko le po asvaltu, po makedamu bi plastika odpadla. Motor pa ima dobrih 1000km. Motor pa je stal isto kot moja 9 let stara Aprilija, z razliko da je Aprilja meni delala brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!