Skoči na vsebino

Bon za 10 % popust pri Zlatarni Celje


vrho1679

Priporočene objave

Zdravo!

Z mojo kupujeva poročne prstane, pa naju zanima če bi kdo/katera imela odveč bon za 10 % popust na poročne prstane pri Zlatarni Celje, ki so jih delili na sejmu Poroka 2009.

Ker so seveda svinjsko dragi, bi z bonom prišparala vsaj za kak kestl bencina.

Lahko se dogovorimo tudi za ceno.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Z mojo kupujeva poročne prstane, pa naju zanima če bi kdo/katera imela odveč bon za 10 % popust na poročne prstane pri Zlatarni Celje, ki so jih delili na sejmu Poroka 2009.

Ker so seveda svinjsko dragi, bi z bonom prišparala vsaj za kak kestl bencina.

Lahko se dogovorimo tudi za ceno.

Lep pozdrav.

Pejd mal po različnih ZC-jih vprašat kolk ti dajo kej popusta na keš, mogoč znaš nafehtat 10%, če ne dobiš pri njih maš pa na voljo ZC franšizi. Ena je na Bled-u (v imeniku najdeš pod Bon Ami Bled), druga je pa ZC Rogaška (zna bit mal daleč)... pa ni hudič da v eni od njih na keš ne nafehtaš 10% popusta.

Aja ups zdej vidim iz kje si.. zna bit Bled mal daleč....

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zdravo!

Z mojo kupujeva poročne prstane, pa naju zanima če bi kdo/katera imela odveč bon za 10 % popust na poročne prstane pri Zlatarni Celje, ki so jih delili na sejmu Poroka 2009.

Ker so seveda svinjsko dragi, bi z bonom prišparala vsaj za kak kestl bencina.

Lahko se dogovorimo tudi za ceno.

Lep pozdrav.

Daj poklič 035644319 boš prišparal 5 keslov bencia....... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Z mojo kupujeva poročne prstane, pa naju zanima če bi kdo/katera imela odveč bon za 10 % popust na poročne prstane pri Zlatarni Celje, ki so jih delili na sejmu Poroka 2009.

Ker so seveda svinjsko dragi, bi z bonom prišparala vsaj za kak kestl bencina.

Lahko se dogovorimo tudi za ceno.

Lep pozdrav.

v kolikor te zanima forum, na katerem izveš vse informacije v zvezi s poroko in vsem kar spada zraven, mi piši na pm in ti dam naslov. in lahko vprašaš še tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Z mojo kupujeva poročne prstane, pa naju zanima če bi kdo/katera imela odveč bon za 10 % popust na poročne prstane pri Zlatarni Celje, ki so jih delili na sejmu Poroka 2009.

Ker so seveda svinjsko dragi, bi z bonom prišparala vsaj za kak kestl bencina.

Lahko se dogovorimo tudi za ceno.

Lep pozdrav.

He, he, he.......šuft :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Vsaka zlatarna ti bo dala 10% popusta brez kakršnih koli popustov, če pa boš še malo nakladal ti pa 15% ne uide.trance_17_emot-angel.gif Zdaj maš še možnost govoriti, po poroki botrance_32_shutup.gif

Silencio stampa??rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!