Skoči na vsebino

Tragikomika na slovenskih cestah


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Jaz sem do sedaj že tudi tri (3) takšne srečal, enega pa k sreči preusmeril!!

B'la je težka, a sem ga nekako le prepričal...

Ja, tak'le 'mamo, ni kej!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekdo zaradi neprevidnosti ali česarkoli že zamenja smer na avtocesti, ne da bi se tega zavedal (kot se je po vsej verjetnosti danes zgodilo temu revežu pri Vranskem in je plačal z življenjem :cry: ), je hudo, nevarno in težko razumljivo.

Tragično pa je, da ljudje to počenjajo NAMENOMA! Se pravi, z namenom, da spremenijo smer, torej, pri polnem zavedanju, KAJ počnejo. :slap:

Pa kako tele moraš bit, da kaj takega počneš ???

Upam, da so deležni najstrožjih kazni, res, ej, ... !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih enkrat srečal deset, dvajset enga za drugim! te sem še nekak prepričal, da so obrnili, sam pol ... pol jih je pa še tolk pršlo ... da smo šli pol vsi z njimi v kontro .... ;)

/JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pri teh posnetkih se mi je zdelo, kot da so na cesti zastoji in so obračali, da gredo nazaj (vsaj nekateri posnetki). Res pa je, da so nekateri preveč predrzni ali neumni. Na izvoze bi očitno morali postaviti škarje, ki prerežejo gumo, ko pelješ v napačno smer, kot so na nekaterih parkiriščih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekdo zaradi neprevidnosti ali česarkoli že zamenja smer na avtocesti, ne da bi se tega zavedal (kot se je po vsej verjetnosti danes zgodilo temu revežu pri Vranskem in je plačal z življenjem :cry: ), je hudo, nevarno in težko razumljivo.

Tragično pa je, da ljudje to počenjajo NAMENOMA! Se pravi, z namenom, da spremenijo smer, torej, pri polnem zavedanju, KAJ počnejo. :slap:

Pa kako tele moraš bit, da kaj takega počneš ???

Upam, da so deležni najstrožjih kazni, res, ej, ... !

slovenec. na plaži s pekinezerjem in premajhnim penisom, rodilnikom in dvojino. . . je reku en reper. oziroma bit moraš slovenček z avtom na kredit. in le-tega jeklenega konička imaš tako extemno rad, da v primeru toče obrneš na AC in zapeleš nazaj v tunel. . . . tisti posnetki nadzornih kamer so bli zame video leta!

nočem nobenga zagovarjat, moram pa omenit, da je signalizacija na slo cestah pogosto zelo dvoumna, in odkar so spreminjali sistem na mitnicah, je zmeda lahko zelo velika. če nisi zbran in pozoren lahko odpelješ v napačno smer. Zdi se mi da imajo avstrijci in italjani precej bol dognan sistem za razvrstilne pasove in signalizacijio :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenec. na plaži s pekinezerjem in premajhnim penisom, rodilnikom in dvojino. . . je reku en reper. oziroma bit moraš slovenček z avtom na kredit. in le-tega jeklenega konička imaš tako extemno rad, da v primeru toče obrneš na AC in zapeleš nazaj v tunel. . . . tisti posnetki nadzornih kamer so bli zame video leta!

nočem nobenga zagovarjat, moram pa omenit, da je signalizacija na slo cestah pogosto zelo dvoumna, in odkar so spreminjali sistem na mitnicah, je zmeda lahko zelo velika. če nisi zbran in pozoren lahko odpelješ v napačno smer. Zdi se mi da imajo avstrijci in italjani precej bol dognan sistem za razvrstilne pasove in signalizacijio :hmm:

Na mitnicah še nisem bil, ampak ne me J, ko se po uvozu pripelješ na levo stran avtoceste ne rabiš bit jedrski fizik da pogruntaš da nekaj ni prav. Če greš pa ob tem še mimo nekaj vrst (velikokrat so 3x ponovljene na obeh straneh, torej 6 tabel) tabel fluoroscenčne barve z roko, znakcem za napačno smer IN napisom "napačna smer", si pa zaslužiš odvzem...for good.

Da ne govorimo o kretenih ki obračajo sredi avtoceste...je ni signalizacije na svetu ki bi jim pomagala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mitnicah še nisem bil, ampak ne me J, ko se po uvozu pripelješ na levo stran avtoceste ne rabiš bit jedrski fizik da pogruntaš da nekaj ni prav. Če greš pa ob tem še mimo nekaj vrst (velikokrat so 3x ponovljene na obeh straneh, torej 6 tabel) tabel fluoroscenčne barve z roko, znakcem za napačno smer IN napisom "napačna smer", si pa zaslužiš odvzem...for good.

Da ne govorimo o kretenih ki obračajo sredi avtoceste...je ni signalizacije na svetu ki bi jim pomagala :headbang:

ne ne. nikogar ne zagovarjam. pravim le, da je možno. recimo v postojni, zdaj delajo krožišča na veliko. prejšnji teden, so postavili table tako, da te je zapeljalo direkt na izhodni krak sosednjega krožišča!!! izdelava turbo krožišča v kopru in "perfektna" signalizacija je mojo fiestico stala življenja. . . . ni bilo ene table ene črte in nobene luči, utrujen in sjeban od dneva sm spregledal bankino na sred tistega kar je blo nedolgo tega moj vozni pas. . . . pred sežano, dokler ni bilo ogromnih florescentnih tabel, ni bil noben problem spregledat eno tablo za prepovedan promet. . . in zapeljat kontra. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja nesreča malo pod Kranjem je terjala smrtno žrtev. Malo naprej od mesta nesreče, se je zaletel brat od moje žene.... Voznica Honde je iz neznanega razloga zavila na njegov vozni pas (vozil je 206 Pegueot)! Lahko si ogledate slike - k sreči ni bilo nikomur nič (nihče ni vozil 140, tako, kot v zadnjem primeru)!

Srečno in preudarno na cesti!

post-6249-1241159336_thumb.jpg

post-6249-1241159408_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Draksler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!