Skoči na vsebino

policija


justforfun

Priporočene objave

mene pa nekaj zanima?

ustavli so me policaji ker sem se prehitro peljal! bilo je sredi noči in pred mano je bil en avto?

zanima me ali bi se pritozil na kazen ali ne glede na to da sem mel po mojem mnenju 6 pik (po njegovem pa ne ker je kao preveril)?

ce bi se pritozil kaj naj napisem in kako dolgo traja da to izpeljejo namrec za malo manj kot pol leta ne bom vec mlad voznik?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekršek je bil storjen v času, ko si bil mlad voznik. Tudi če jutri ne boš več mlad voznik, kazen ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekršek je bil storjen v času, ko si bil mlad voznik. Tudi če jutri ne boš več mlad voznik, kazen ostane...

ja prekrsek vem da ostane samo zanima me kaj je s pikam ko nisem vec mlad voznik se mi dvigne na 18 ne? ka to pol vseeno pomeni da mi vzamejo ispit ker sem dobu kazen kot mlad voznik! in ali se splaca glede tega razloga potem pritozit da se zavlece!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prekrsek vem da ostane samo zanima me kaj je s pikam ko nisem vec mlad voznik se mi dvigne na 18 ne? ka to pol vseeno pomeni da mi vzamejo ispit ker sem dobu kazen kot mlad voznik! in ali se splaca glede tega razloga potem pritozit da se zavlece!!!

ja, tud če boš zavleku ti nebo pomagal, prekršek je bil narjen v trenutko ko si bil mladi voznik, veljajo tista pravila ki so bila veljavna v času prekrška, če to pomeni odvsem, boš mogu še enkrat it delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je ročno meril z radarjem? Če si bil čisto za avtom pred tabo te ni mogel zmeriti... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

policist ki naj bi zagotavljal red in mir.. se ga napije med delovnim časom,maha s pištolo, nardi crash s policijskim avtom.. ja bravo res profesionalno, očitno se ne zaveda kakšno službo ima in meče slabo luč tako nase kot druge policiste! res je bedak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa je, teslo, pustil psa v avtu od devetih do štirih!!!!!!! :angry:

tebi "+"...kretenu neodgovornemu in prestopniškemu "-".:headbang:

civil bi dobil zapor,plačilo kazni in škode,ki jo je povzročil, pa verjetno bi ga tudi iz službe vrgli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi mu dal za delat javno dobro družbeno delo. Ko bi nanj dovolj ljudi pokazalo z prstom " ta je pa tist policist...", menim da bi sam pustil delo na policiji in se preselil. Človeka je treba udart po tošnu, da pride k pameti, važiča pa po prepotentnem karakterju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo plačano !

jah... očitno nikol ne morš bit tok slabo plačan, kokr lahko slabo delaš... in ta je očitno v sebi našel neke skrite potenciale...trance_39_thumbdown.gif

je ogrožal sebe in druge, to je dejstvoheadbang.gif

je pa res tudi, da ni bil ne prvi, ne zadnji (policist) , ki ga sračka okol po svetuunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policist ki naj bi zagotavljal red in mir.. se ga napije med delovnim časom,maha s pištolo, nardi crash s policijskim avtom.. ja bravo res profesionalno, očitno se ne zaveda kakšno službo ima in meče slabo luč tako nase kot druge policiste! res je bedak.

Pa saj veš kak je to na kmetih. Spije špricer tu, špricer tam, pa koma... Če pa jih ne bi htel spit, bi pa užaljeni iz njega hitro nardili štajersko ikebano. Tak da ded ni sam kriv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je ročno meril z radarjem? Če si bil čisto za avtom pred tabo te ni mogel zmeriti... :)

motorista je že v osnovi težko "zadet" z ročnim radarjem, tega pa je mogoče v glavo, če je bil brez čelade in ima bolj ravno čelo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

tebi "+"...kretenu neodgovornemu in prestopniškemu "-".headbang.gif

civil bi dobil zapor,plačilo kazni in škode,ki jo je povzročil, pa verjetno bi ga tudi iz službe vrgli...

In kje piše da ta policist ne bo deležen vsega naštetega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!