Skoči na vsebino

policija


justforfun

Priporočene objave

sem se pa prejšnjič kaj lepo nasmejala, ko sem slišala+videla komentar generalnega policaja na dejanja naših vzornih policistov..trance_21_laughing1.gif

najbolj mi je bila včeš tista, da tako vedenje ni dopustno, ker daje policijo na slab glas...

a on to resno misli?huh.gif koga tukaj prepričuje, da je policija s temi dejanj policajev ob dober glas? trance_19_hmm.gif

sebe ali tiste, ki imajo že itak tako slabo podobo o policiji (vključno z mano, žal), da je večinsko mnenje, da slabše ne more biti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa še to- pa kaj res misli, da so to osamljeni primeri? marija pomagaj... kolikim pa smrdi iz ust po konjaku, šnopsu pa tako dalje!! za bruhat! včasih ne vem, česa me je bolj groza- če kazni ali arome iz ust kakega policaja... (povdarek je na nekateri redki)

wacko.gif pa ka do zdaj smo pa bili prepričani, da je celotna srmada policajev in policajk tako vzona in brezmadežna, da so lahko svetniki? pa to se ti mrtev v krsti obrne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ja, vse policiste mečemo v isti žakelj, zakaj? Moje mnenje! Ker nas vedno kaznjujejo, kadar imamo opravka z njimi, pa mogoče so nas prav zaradi tistega kaznovanja rešili, ker smo zaradi takega dogodka začeli drugače razmišljati. Dejstvo pa je, da ko se nekomu strga, vzame pištolo in začne grozit soljudem, so pa oni v prvi strelni vrsti, če se odzovejo na klic, ki tvegajo s svojim življenjem. Za koga? Za državljana republike Slovenije. Žal morajo biti, saj sami med sabo nismo sposobni vzdrževati reda, miru in strpnosti zaradi razlik, ki so jih nam naredili politika, kapitalizem in neenakost. Seveda pa obsojam dejanje, ki ga je storil policist, ker je zlorabil položaj javnega uslužbenca Policije. Menim, da bi moral biti vsak tak primer hudo kaznovan za vzgled vsem ostalim javnim vslužbencem, da si nobeden nebi nikdar več privoščil niti razmišljati o tem, da bi izkoristil svoj položaj za izvajanje represije nad ostalimi, za uveljavitev svojega razmišljanja. Nenazadnje, veliko javnih vsljužbencev se ne zaveda, da se plačujejo iz davkov, ki jih plačujemo vsi, in namreč mislijo, da je to samoumevno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif

se strinjam s tabo, jih pa včasih po krivici tlačimo v isti žakelj... eni si ne zaslužijo, ker se z njimi dejansko da stvari zmeniti in pokažejo, da so ljudje...

drugi so prišli na okus moči, se je zavedajo in jo tudi izkoriščajo... trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beneficiran staž se je ukinil za pisarnarje in podobne zaposlene na policiji. Normalno, ko pa so imele beneficiran staž tudi one dečve, ko so piščalke igrale pri policaj plehbandi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beneficiran staž se je ukinil za pisarnarje in podobne zaposlene na policiji. Normalno, ko pa so imele beneficiran staž tudi one dečve, ko so piščalke igrale pri policaj plehbandi...

Nope, živiš v zmoti.....trance_25_naughty.gif Malo pocukaj kakega kolega policaja, pa ti bo razložil....glede predčasnega upokojevanja oz. benificirane delovne dobe...

whistle.gif

Bonifikacija in benifikacija ni eno in isto....Benificiran delovni čas je bil ukinjen leta 2000....trance_25_naughty.gif

se opravičujem...na delovno dobo sem mislil...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policije se ne dira :P

Ne vem no, če si res vsi zaslužijo pluvanje. Pač, njihova služba in naša (moja ne :P ) kretenska dejanja v prometu.

Upam, da to berejo in dobim odpustke :whistle: ... bemu.. spet bom herpes dubu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji že niso tolk slabi. Ravnokar sta mi dva častila kavo in sok, pa še policajske cucke sem lahko božala. B)

Ja, vmes sta te pa zasliševala, ti pa sploh nisi opazla tega... :glare:

Ma, saj konc koncev maš prav. Res niso vsi tak slabi, ampak kolk ga pa dedi spijejo!!!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope.

Ko jaz cucke vidim, raznih človekov sploh ne šmirglam več.

kaj to ti je fetiš, hund bestiality ali zgolj who let the dogs out???:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vem ,da smo navijali : ajde plavi,udari ga po glavi!............. no,sedaj pa imamo....:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa še to- pa kaj res misli, da so to osamljeni primeri? marija pomagaj... kolikim pa smrdi iz ust po konjaku, šnopsu pa tako dalje!! za bruhat! včasih ne vem, česa me je bolj groza- če kazni ali arome iz ust kakega policaja... (povdarek je na nekateri redki)

wacko.gif pa ka do zdaj smo pa bili prepričani, da je celotna srmada policajev in policajk tako vzona in brezmadežna, da so lahko svetniki? pa to se ti mrtev v krsti obrne....

tebe pa je moral en zandar fejst razocarat... trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa motoriste v kombinezonih?:whistle:

če je v kombinezonu misliš, da je še nedolžna ... težko ji junf snameš ... preverjeno :P ... jebiga ... tud jaz ga včasih spijem gajbo preveč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!