Skoči na vsebino

Policijske kazni


fast1

Priporočene objave

Živijo !

Zanima me koliko € pride kazen če voziš prijatelja na skuterju? (voziš ga lahko ko imaš 16 let jaz imam 15 in pol) seveda bi imela oba čelado. ????

hvala za odgovor

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sploh ne bo kazni. Ne bodo te policaji ustavl, če mata obadva čelado in furata vsaj priblizno normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ne bi blo nič samo če dobiš kakšnega zajebanega policaja pa zna bit ja..... :rolleyes: sam nč bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej peljal bi punco tako da bi šla normalno počasi.

sej če bi bla kazn kšnih 50€ pole je še u mejah normale...

hvala za odg.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bosta normalno peljala se pomoje nimaš kej bat da bi glih tebe ustavu. Lepo po predpisih in to je to. Drgač se probaš pa kej zgovort če te glih ustavjo, mogoče pa rata.

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo !

Zanima me koliko € pride kazen če voziš prijatelja na skuterju? (voziš ga lahko ko imaš 16 let jaz imam 15 in pol) seveda bi imela oba čelado. ????

hvala za odgovor

lp

nebi ti zarad tega nč težil ker ne komplicirajo tk...razn če bi pred punco hotu bit kj preveč pametn pred policaju pol bi pa mogoč na vsako podrobnost gledu :D:P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo !

Zanima me koliko € pride kazen če voziš prijatelja na skuterju? (voziš ga lahko ko imaš 16 let jaz imam 15 in pol) seveda bi imela oba čelado. ????

hvala za odgovor

lp

na skuterju lahko pelješ osebo ,ko dopolni 12 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skuterju lahko pelješ osebo ,ko dopolni 12 let

To že sam moreš bit sam(voznik) star 16.

Oboje je res...sam nebo nihče kompliciral glede tega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To že sam moreš bit sam(voznik) star 16.

pelješ lahko drugega če imaš 2 leti vozniško dovoljenjem, sovozonik pa more biti star 12 in več :D tako da če kdo naredi izpit pri 15 lahko pelje sopotnika pri 17 - po zakonu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je res...sam nebo nihče kompliciral glede tega..

Ja ali pač.... Mene je frend pelu ko je biu star 15. Pa so naj ustavl in mu je reku da nesme pelat nobenga do 16 ga leta. Dau mu je sodnika za prekrške. Jz pa sm mogu peš domou :worship: [do prvga ovinka :lol: ] Ker prej ni biu kaznovan še nikoli je dubnu zdj sm opomin. Ampak preden je mogu do sodnika je biu tut že 16 star

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ali pač.... Mene je frend pelu ko je biu star 15. Pa so naj ustavl in mu je reku da nesme pelat nobenga do 16 ga leta. Dau mu je sodnika za prekrške. Jz pa sm mogu peš domou :worship: [do prvga ovinka :lol: ] Ker prej ni biu kaznovan še nikoli je dubnu zdj sm opomin. Ampak preden je mogu do sodnika je biu tut že 16 star

Ko sm bil star 11 let brat pa 14 (glih ko je naredu izpit) sma se kr velik skup prevozla. ostavli so naju 3x pa niti enkrat niso težili kj za starost..sam ''kontrola prometa. vozniško in prometno prosim...mhm...vse vredu..srečno vožnjo'' :)

Zgleda da čist odvisno na koga naletiš..vrejtno je tk da če boš naletu na enga novopečenga policista, ki še vse po knjigah dela, bo mal drgač ko pa na enga z 30 letno delovno dobo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!