Skoči na vsebino

rožljanje skuterja


fine129

Priporočene objave

Pozdravljeni !

Mam ene vrste problem , zadi mi neki rožlja je pa tko slišat kot da bi šraufe stresu kaj bi to lahko blo . Namreč spredi mam zamenano nov variomat, valčke ,vetrnico.Drugač gre skuter normalno sam mot me to rožlanje :wallbash:

aja imam pa skuter podobn kot CPI husar.

post-23771-1241284766_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preglej vse šraufe zadi, pa blatnik da ni kje počen pa ti drajsa ob gumo pa auspuh če je dobro prišraufan ,... uglavne mal poglej pa mal poslušaj motor sledi zvoku pa povej iz kje točno se sliši to ružlanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preglej vse šraufe zadi, pa blatnik da ni kje počen pa ti drajsa ob gumo pa auspuh če je dobro prišraufan ,... uglavne mal poglej pa mal poslušaj motor sledi zvoku pa povej iz kje točno se sliši to ružlanje

HAHA evo ti meni je isto delalo na aeroxi poglej na gredi če si pozabo dati eno podložko gor, ki je pred veternico.......možno je, jes sn jo pozabo. pa je tut rožljalo na začetku pol ko sn dau pa gas pa ni več......poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem rešu problem :rolleyes:

Dam auspuh dol pa neki zacingla.Tam ko se prišraufa na cilinder v krivini se je losala ena cevka pomoje je to kao blokada sem jo samo ven uzel evo dela ko ura nič več ne ruži leti pa ko pr norcih cagar gre skor dol na 100.Drugo leto imam pa teh.pregled, kaj naj naredim da bo šel čez.Sam nebi dajal omejevalce obratov a bi bilo uredu , če bi sam zadi bremzo prišraufal.Lp :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš pridt čez tehničnga boš mogu u vsakem primeru dat omejevalc gor al pa blokade nazaj, ker ti nič nebo pomagalo če boš bremze pršraufu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lahko tudi "zamašiš auspuh" daj eno podlozko tam ko se namontera auspuh gor na motor, premer nej bo odvisn od tega kok ga zelis zadusit. Druga opcija je da auspuh zafilas s cem kar ne bo zgorelo pa kar lahko potem odstranis, pazi da ne bo cingljal. Podlozko das lahko v variomat pa se kej bi se najdl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!