Skoči na vsebino

Variomat? Da, Ne


jrk0

Priporočene objave

Torej, zanima me, ce ma kdo izkusnje z menjavanjem variomata pa kaj je bolsje vzet (malossi, polini) pa kaj pomaga, ce sploh pomaga kaj.

Meni je serviser reko, da baje nic kaj bolsje ne gre skuter, oz celo se slabse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, zanima me, ce ma kdo izkusnje z menjavanjem variomata pa kaj je bolsje vzet (malossi, polini) pa kaj pomaga, ce sploh pomaga kaj.

Meni je serviser reko, da baje nic kaj bolsje ne gre skuter, oz celo se slabse...

Sama menjava ne prinese nič, če ne zrihtaš valjčkov, oziroma, če ne znaš zrihtat valjčkov v originalnem variomatu, ti tudi menjava variomata ne pomaga... :? 8) .

P.S.

Za zrihtat variomat ni pravila (kot se pojavljajo v debatah toliko gramski, ali pa drugače gramski valjčki), vse je samo v (nezkončnem) probarjenju :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ej jrko ke nisi ti onokrat že neke menjaval variomat??? te ko si pravo da si neke sf*** ker ni blo nareto za 70cc ampak za 50cc!men se zdi da si mi reko da si variomat mejavo al se mi je samo zdelo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!