Skoči na vsebino

Olje za skuter 2T


majstor

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Imam Piaggio NRG 2008 skuter (zracno hlajen), pa me zanima katero olje mi priporocate?

Gledal sem Motul 800 ali Catrol Power1 TTS.

Izkusnje?

Katero naj nabavim?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O oljih je že tema. Drugač pa oba olja sta uredu. Jz sm učasih tanku tts zdj sm šu pa na motul kr je cenejši pa tut semizdi da nesmrdi tako da ti nesmrdi obleka pa tut drugi pravjo da leps laufa sm jz tega neobcutm glih na scooterju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izmed teh dveh Motul, jaz sem tankal tudi od Valvolina neko sintetično zadevo za 2T, se ne spomnim točnega imena. Je bil cenejši in prav tako dober.

Sicer pa najprej uporabi iskalnik, nato šele odpiraj novo temo, če primerne za svoje vprašanje ne najdeš.

tema o oljih> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...568&hl=olje

PS: tudi o ključavnicah že obstaja tema

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mu TTS pa sem ga koj frendu dal ker mi je avspuh mašil. zj mam pa valvoline 2t ful synt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mu TTS pa sem ga koj frendu dal ker mi je avspuh mašil.

Pravi prijatelj, nimaš kaj. :SS :SS :slap:

Vzami MOTUL-a. Če si iz mojga konca ti povem kje ga nabaviš po dobri ceni.

Popravljeno . Popravil tornado2405
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pozabil povedat da je imel takrat frend kroslo 2t :whistle:

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 800 ni za skuterja, to je za res navite 2T mašine ;) za skuterje maš Motul Scooter expert :grim +motul 800 je 2x dražji od scooter expert :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shell advance je tud bomba... sem rabu za gokard shella in morem rečt da se je odrezal precej bolj kot castrol/motul.. manj saj, čistejše izgorevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tankam agip speed 2t in mi je ženska na servisu rekla da naj bi zdej vsi gil/pia skuterji to tankali. prej pa sm castrol tts pa po pravic povedano ne čutim neke razlike :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo a se lahk meša različna olja ? prej je bil motul 710 not zdej mam pa enga valvoline doma :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jz pa še zmer tankam v Runnerco odblokirano Agip 2T City? Pač tega so mi priporočal ko sem ga kupil. Kaj zdej k sm blokado dol dal bi mogu zamenjat al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater komplicirate. Olje je olje.... so pa razlike sam jbg.. :rolleyes:

se strinjam.. zelo dobro olje je tudi ipone scoot run 100% sintetično, ni tako znano ker pač ipone ni tako dolgo v prodaji, ni pa tako prodajan kot motul ipd. zaradi tega ker je pač piše ipone in ne motul ali tts.. s tem oljom meni gre moped lepše kot z scooter expertom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!