Skoči na vsebino

Pogrešana muca


Priporočene objave

že nekaj dni se poreša naša muca Ilonka - maincoon, trentno ma mal krajšo dlako k smo jo mal ostrigl, če jo kdo slučajno vidi naj prosim javi (Bled & okolica)

Hvala Primož & Dana

post-6376-1241468700_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z namenom, da si bo več folka ogledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z namenom, da si bo več folka ogledal :D

evo.. sem pogledal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na perverzijo mislite :topic:

Vsakič ko vidim dodan komentar upam, da kdo kaj ve o naši izgubljeni Ilonki.

Torej, če jo je kdo videl, naj prosim sporoči.

LP

Dana

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral sem PREGREŠNA MUCA :D

to bi še bolj potegnilo:)

mal preveč optimistično je pričakovat forumu, na katerem so ljudje iz cele slovenije, informacijo o pogrešani muci, čeprav jih je verjetno tudi z bleda nekaj. raje poskusita bolj z lokalnimi radiji, časopisi. pa kakšen plakat kam nalepit.

želim vama uspešno iskanje!

Popravljeno . Popravil svarun13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste jo že našli al še je vedno pogrešana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi še bolj potegnilo:)

mal preveč optimistično je pričakovat forumu, na katerem so ljudje iz cele slovenije, informacijo o pogrešani muci, čeprav jih je verjetno tudi z bleda nekaj. raje poskusita bolj z lokalnimi radiji, časopisi. pa kakšen plakat kam nalepit.

želim vama uspešno iskanje!

Javila sva na lokalne radie, preklicala sosede itd..., poklicala sem celo lokalne veterinarje, če bi kdo slučajno pripeljal kakšno povoženo muco. MS je ena zadnjih možnosti. Dodatno upanje pač.

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste jo že našli al še je vedno pogrešana?

Še je pogrešana in mislim, da je zelo malo verjetno, da se bo še kdaj vrnila. :cry:

Popravljeno . Popravil lilit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še je pogrešana in mislim, da je zelo malo verjetno, da se bo še kdaj vrnila. :cry:

Ker mačka ni več mlada in če je bila to mačka v pravem pomenu besede je siguren nekaj narobe (zastrupitev, povožena, ubita ali naravna smrt), ker v nasprotnem primeru, bi že sama domov pricapljala. Če pa je to bolj hišen maček, ki se pr vsakem crklja je pa lahko s kom odšla. Tako so nam dva mlada mačka ukradli ali pa likvidirali, medtem k nas ni blo doma popoldan. Od takrat jih nimamo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš bivši muc je enkrat po petih dneh pricapljal domov. Smo že pospravili njegovo ležišče in posode, ker smo bili prepričani da ga ne bo več. Čez par mesecev je bil pa zastrupljen in poginil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To,da mačke nekaj dni ni sploh ni kaj čudnega!Naše mačke ni po 5 dni,mačka pa res samo po dva,tri dni!Odvisno kolk hitro dobi :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javila sva na lokalne radie, preklicala sosede itd..., poklicala sem celo lokalne veterinarje, če bi kdo slučajno pripeljal kakšno povoženo muco. MS je ena zadnjih možnosti. Dodatno upanje pač.

A sta dala že na e-mail - pospamala vse, ki jih imata v imeniku, pa prosila, naj razširijo še naprej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da nekaterih mačk res dolgo ni domov. Zdaj nevem kakšna je ta, ampak če je res udomačena in je vsaki večer doma oz. da je običajno ne pogrešate več dni je velika možnost, da te mačke ne bo več nazaj (smrt, zastrupitev, ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka ni žival, ki se naveže na hišo ali gospodarja, gre tja kjer ji je bolj "všeč" - dobi več ali boljšo hrano in ima večjo senco preko dneva ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato naši nkol ne gredo predaleč stran od bajte :)

Pa tud na določeno osebo se navežejo, moja zdej že pokojna muca je mela mene klub temu da je nisem jst hranil. In če je bla zbrana cela familija v dnevni sobi se je vedlo h komu bo pršla :D. Če jo je pa kdo poklicu, pa da je tja šla ležat, pa ni blo več dolgo da ni potem skrenila k men :)

Ve se kdo je kapo di banda :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačka ni žival, ki se naveže na hišo ali gospodarja, gre tja kjer ji je bolj "všeč" - dobi več ali boljšo hrano in ima večjo senco preko dneva ! :evilgrin:

Tipična ženska lastnost :smoke:

Našga mačkona spomladi ni po dva tedna domov, pride, požre, in se gre naprej pretepat, spet za teden, dva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je šla pa v Štrasburg? (EU volitve pa to ... )

:eek:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primozh!

Nič bat'! Še je čas. Ti kar lepo potrpi. Te že išče...

Jaz sem našega mačka nesel bratu, ki je 10 kilometrov stran, a je bil čez teden dni ob 7h zjutraj tam, kjer je vsakokrat dobil fruštek. Torej - na našem balkonu.

Potem mi je pa žena rekla:

" Ti imaš zemljevid, navigacijo in človeško pamet, pa ne znaš domov!! :slap: Poglej mačka, ki je brez tega našel dom!":worship::kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!