Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

eo situacija:

podatki izginjajo :trance_33_sleep: :rolleyes: oz se "pokvarijo", včasih pri zagonu ne zazna diska in je treba pustit 15,20 minut vse primeru ali pa 20x restartat potem pa je vse kul... potem dela vse normalno... je disk totalno fuč al bi pomagu kašn low level format? mam drgač še kakšno leto pa pol garancije za disk... če kdo ma kak predlog se priporočam :whistle:

tnx za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sestavljam kompe že dolg in mam vsako komponento posebi glede garancije.. zej mi je fora ker mi ni diska za kupvat brez pa tut ne morem :trance_33_sleep: Jao.. No hvala za nasvet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam težave s spletno kamero in predvajanjem youtube posnetkov ( enkrat mi je pokazalo napako UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME - vseh številk oz. točnega direktorija nisem uspela izpisati ). Vsakič ko zaženem kamero v Windows Live Messengerju ali pa če pregledujem posnetke na Youtube se računalnik restarta.

Virusov in drugih nepridipravov na računalniku ni ( Avira ni nič našel, pravtako Kaspersky, spyboot, Adware..itd ).

Poskusila sem odpraviti težavo tudi s programom Hdd Regenerator in ta je popravil 7 slabih sektorjev. Ko je program s skeniranjem prišel do polovice, se je računalnik zopet zagnal.

Windows ne morem popraviti, saj na boot cd-ju nimam opcije R - repair..verjetno mi manjka Sp2.. :eek: :oops:

Računalnik drugače čisto normalno deluje, tudi po cel dan..težave se pojavijo samo v zgoraj navedenih primerih..

Prosim če mi nekdo pomaga eliminirati možnosti, ker sploh nimam več volje in nažalost tudi časa, da bi se podrobno poglabljala v problem..

Hvala.. :worship::cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi, preden bi pomislil na karkoli drugega, skopiral vse podatke ki jih rabiš na nek zunanji disk. Potem itak menjal disk, šele zatem pa bi razmišljal zakaj se mi resetira ko vklopim kamero (itak pa se po vsej verjetnosti nebi več) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi, preden bi pomislil na karkoli drugega, skopiral vse podatke ki jih rabiš na nek zunanji disk. Potem itak menjal disk, šele zatem pa bi razmišljal zakaj se mi resetira ko vklopim kamero (itak pa se po vsej verjetnosti nebi več) :whistle:

Podatki so vsi na cd-ju.. misliš da je Hard disk fuč?....verjetno je najbolj pametno, da ga nesem na "pregled" kakšnemu računalničarju? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

kako lahko rešim problem MBRja pri dual boot XP-Vista wannabe?

Najprej je bila naložena Vista, potem se je naredl particijo za XP, kamor se je tud namestilo XPje.

Pol je su racunalnik v Xpje zato se je pofixal MBR, sam pol je pa ob restartu pokazu meni za izbrat OS,

v visto je sel, v XP pa ne.

Zdej morm vsakic k hocem zamenjat OS pognat aplikacijo easyBCD, pa kliknt na restore XP/load Vista bootloader.

Jaz bi to tko, da mi ni treba to delat. Dam za pivo/cokolado unmu, k mi odpravi problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa imaš zaeno webcam?

Mary, tle imaš navodila

Če je vprašanje meni namenjeno...imam VIMCRO PC Camera 301x...je morda lahko kabel kriv..nemesto 40 žičnega bi morda moral bit 80?

drugega diska ne morem dobit od nekoga, kupit ga pa tudi ne morem kar tako brez da bi bila 100 procentno prepričana... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da ga serje kak gonilnik za webcam, bom jutri poiskal če obstaja kaj novejšega za tvojo kamero, pa mogoče bo pomagalo. (dans sem prelen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa imaš zaeno webcam?

Mary, tle imaš navodila

Oj,

hvala za odgovor. Jaz sem delala po istih navodilih. Sej pridem v oba OS-a, samo moram zmeraj easyBCD program uporabit. Se res ne da to resiti kako drugace?

Se enkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je očitno tukaj:

problem.bmp

Nisem pa prepričana kaj je core v mojem primeru? Pomen besede v angleščini poznam, pa vendar mi deluje nenavadno..kaj ne bi moglo tudi grafično pokazati?

Predvidevam da je Temp1 vent.procesorja, HD0 trdi disk....

Opravičujem se če sprašujem "neumnosti"...sem namreč laik... :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

core temperatura je temperatura jedra procesorja, ki je običajno višja od temperature odčitane izven jedra.

Ampak tale speedfan ni čisto zanesljiv in najboljš da te visoke temperature ignoriraš, ker če bi se ti procesor toliko segrel, bi se komp samodejno ugasnil ali pa sploh delal nebi več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

hvala za odgovor. Jaz sem delala po istih navodilih. Sej pridem v oba OS-a, samo moram zmeraj easyBCD program uporabit. Se res ne da to resiti kako drugace?

Se enkrat hvala.

Moj računalnik, lastnosti, dodatno, zagon in obnovitev, nastavitev, zagon sistema, (tu spremeniš privzeti operacijski sistem, lahko tudi čas trajanja prikaza )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,sem lastnik prenosnika HP pavilion ze 4900 kupljenega 2004 v Avstriji.Po zagotovilih znancev mi je crknil pogon zato ne morem gledati cd-jev.Tega pogona se baje ne da dobiti ker je pc že prestar.Če mi lahko kako pomagate ali svetujete bi bil vesel.Sam žal nimam pojma o računalnikih,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,sem lastnik prenosnika HP pavilion ze 4900 kupljenega 2004 v Avstriji.Po zagotovilih znancev mi je crknil pogon zato ne morem gledati cd-jev.Tega pogona se baje ne da dobiti ker je pc že prestar.Če mi lahko kako pomagate ali svetujete bi bil vesel.Sam žal nimam pojma o računalnikih,lp

Pomoje še dobiš - pokliči na ta naslov http://www.mimovrste.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

core temperatura je temperatura jedra procesorja, ki je običajno višja od temperature odčitane izven jedra.

Ampak tale speedfan ni čisto zanesljiv in najboljš da te visoke temperature ignoriraš, ker če bi se ti procesor toliko segrel, bi se komp samodejno ugasnil ali pa sploh delal nebi več.

Sem poskusila tudi z drugimi programi in so mi vsi kazali v mirovanju - torej ko nic ne delam čez 77C...ko pa zaženem kak video na youtube in kaj več delam pa pride temperatura cora čez 110C in tedaj se mi računalnik tudi ugasne ali pa restarta....

Vglavnem, odprla sem pokrov računalnika in lepo vse počistila...temperatura je sedaj največ do 40C...bom počakala še nekaj časa, da vidim kako se bo računalnik odzval, poskusila bom prenos s kamero itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost imam še vedno isti problem..zagon kamere v Windows Live Messengerju je spet restartal računalnik.... :cry::cry::cry::headbang::headbang::headbang:

Naj mi prosim da kdo kakšen namig, zgubljam potrpljenje... -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost imam še vedno isti problem..zagon kamere v Windows Live Messengerju je spet restartal računalnik.... :cry::cry::cry::headbang::headbang::headbang:

Naj mi prosim da kdo kakšen namig, zgubljam potrpljenje... -_-

lahko je več razlogov :

- če je temp. previsoka potipaj hladilnik procesorja, če je mlačen/hladen potem je slaba prevodnost... na novo namažeš termalno pasto na proc.

- ventilator na grafični

- napajalnik, ob večji preobremenitvi resetira pc, če ima premalo moči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,sem lastnik prenosnika HP pavilion ze 4900 kupljenega 2004 v Avstriji.Po zagotovilih znancev mi je crknil pogon zato ne morem gledati cd-jev.Tega pogona se baje ne da dobiti ker je pc že prestar.Če mi lahko kako pomagate ali svetujete bi bil vesel.Sam žal nimam pojma o računalnikih,lp

Jaz bi probal na HP Slovenija Hewlett-Packard d.o.o. družba za tehnološke rešitve, Tivolska 48 1000 Ljubljana Tel ++ 386 (0)1 230 74 20. Če kdo, bodo oni vedeli, kako je z nadomestnim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!