Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

lahko je več razlogov :

- če je temp. previsoka potipaj hladilnik procesorja, če je mlačen/hladen potem je slaba prevodnost... na novo namažeš termalno pasto na proc.

- ventilator na grafični

- napajalnik, ob večji preobremenitvi resetira pc, če ima premalo moči

Hvala za odgovor! :worship:

S temperaturami je sedaj vse ok..youtube sem zagnala v Ie in mi tam ni delal težav kot v Mozilli...zato sem posodobila Mozillo...ze 2 uri lepo dela....

Sem pa z driver agnetom pogledala kaj bi mogla posodobit....in sicer Ati Radeon 9550 ( različica 6.14.10.6476 ) , SIS 180 Raid Controller ( 5.1.1039.1050 ) in imam tezavo da najdem eno in drugo.... na atijevi spletni strani se posodobitev za to serijo ne dobi...

Prosila bi če mi nekdo vsaj da prave linke, kjer lahko potegnem posodobitve....to bi še poskusila preden nesem računalnik komu da pogleda... :worship:

Popravljeno . Popravil LeLa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.omegadrivers.net/ati.php

ekole tole si dj dol... s tem delajo tut starejse kartice

Hvala za link...je ze instalirano.... :winkiss:

Imam pa naslednji problemček... :blush: z neta sem potegnila drugi drajver za kamero in instalirala...toda sedaj kamera sploh ne dela..različica drajvera očitno ni ok...in ko hočem inštalirati drajver, ki sem ga dobila na cd-ju z kamero, mi še vedno išče tistega starega, ki sem ga z neta potegnila..in potem seveda neka dadtoteka manjka in mi ne inštalira kot bi moglo...

Na upravljalcu naprav kliknem update driver in iskanje s cd-ja..ampak išče drug drive...kje sem ga biksnila? :blush: Ali pa je grafiča kriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link...je ze instalirano.... :winkiss:

Imam pa naslednji problemček... :blush: z neta sem potegnila drugi drajver za kamero in instalirala...toda sedaj kamera sploh ne dela..različica drajvera očitno ni ok...in ko hočem inštalirati drajver, ki sem ga dobila na cd-ju z kamero, mi še vedno išče tistega starega, ki sem ga z neta potegnila..in potem seveda neka dadtoteka manjka in mi ne inštalira kot bi moglo...

Na upravljalcu naprav kliknem update driver in iskanje s cd-ja..ampak išče drug drive...kje sem ga biksnila? :blush: Ali pa je grafiča kriva?

Moj računalnik, lastnosti, upravitelj naprav, tu izbereš kamero in odstraniš gonilnike, - ponovni zagon, in ob vhodu v windows ti bo našel kamero, pa poažeš na cd-kjer imaš star gonilnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem že dokaj nadležna, pa vendar morda kdo ve kje je problem ... :blush: to poročilo se pojavi ko se računalnik ponovno restarta po tem ko sem prižgala kamero v Live messengerju..

111.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar enkrat mi v FF se noče avtomatsko prijavit na strani. Geslo si zapomni, vendar moram vedno klikniti prijava. Kje se da to nastavit? Zdaj sem rajši začel uporabljati Google Chrome, pa teh težav ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem že dokaj nadležna, pa vendar morda kdo ve kje je problem ... :blush: to poročilo se pojavi ko se računalnik ponovno restarta po tem ko sem prižgala kamero v Live messengerju..

111.bmp

Kot sem že napisal - Napajalnik

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Your system is being starved for voltage. The issues you are reporting are generally caused by a power supply, but can also be caused by overclocking too far. In your case, its obviously the power supply. In your board's manual it states a minimum 450 watt power supply and that would be absolute minimum. Toss your 350 watt power supply away and get a name brand 550 watt or higher unit with either a single 12 volt rail or split 12 volt rails with at least 25a on each rail and I suspect your problems will go away.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo, na moji nokiji imam naložen GMobileXT.....s kartice sem potegnil na računalnik....zdej me pa zanima....če snamem datoteko na drugo kartico, ali bi moralo delati in če....je kak poseben postopek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo delalo, ker moraš vse na novo inštalirat pa neke številke telefona vpisovat.

Hvala....da se ne bom zastonj matral :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš vse na drugo kartico v isti telefon bo delalo, če daš v drugega nebo. Moraš kodo uporabit drugo ker bo imel telefon drugačen IMEI.

Lp, N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nvm če je to res, ker meni pomojem ni delalo ko se samo kopiral na drugo kartico.

Ni delalo - ID kartice, ker nimaš garmina odklenjenega na to kartico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Imam en problem z nerotom.

Nevem kaj imam narobe instalirano,ko hočem zapečt Avdio,ali mp3 cd mi zmiraj ko kliknem ZAPIS...napiše shrani kot Image..in potem mi zapeče cd na namizje...ne pa na cd

SLIKA: http://shrani.si/f/29/bD/1ahTFHfV/nero.jpg

Hvala!

Zgoraj na sredini, ko odpreš nerota imaš izbran image recorder, zamenjaj z pekačem, ki ga imaš.... Glej sliko.

Če ne dela, ponovno namesti nero-ta pa po inštalaciji obvezno restart računalnika.

post-15567-1249405537_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj na sredini, ko odpreš nerota imaš izbran image recorder, zamenjaj z pekačem, ki ga imaš.... Glej sliko.

Če ne dela, ponovno namesti nero-ta pa po inštalaciji obvezno restart računalnika.

najlepša hvala..deluje :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kaksnih 20e vec dobis gts250 ali pa geforce 9800, ce jo dobis kje..

GTS250 je novejsa...

Ce ti maticna podpira to seveda,ce ni kaka stara

Popravljeno . Popravil krusi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!