Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

1. Mogoče je kdo dal power saver na nulo, pa se takoj ugasne.

2. Hitrost osveževanja ali pa sama resolucija je prevelika in monitor ne dohaja. (ob štartu pojdi na varni zagon in probaj popravit, sam ne vem, če se da. Sicer pa vzami boljši monitor in zmanšaj resolucijo.

3. Tudi s kablom je lahko kaj narobe. Včasih se kakšen pin zvije. Poglej.

problem je to, ker sploh nobenega monitorja noče prižgat, tko da tut v varni način ne morm pridet, pini pa so vsi poravnani :blink:

pomoje da bo treba kr čez okno vržt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resetirej BIOS... še prej pa probi tole:

drži tipko insert in prižgi PC (naloži default bios nastavitve).

A zadeva daje kakšen zvok od sebe?

Če je tastar AMD (duron/xp/sempron) snemi hladilnik, pa malo pregoni ročko za proc zataknit... ponavadi so tam slabi kontakti.

lahko da je še napajalnik/plata/proc/RAM.... tudi cedeji so že take zadeve počeli... upam da imaš vse kable pravilno obrnjene (podatkovne). Malo porukaj/prestavi RAMe...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim zvečer se mi je pojavila neka popup stran http://www.arcadesocket.com/?affid=majShd1. Po računalniku mi dela pizdar.ijo(nastavi drugo domačo stran (google, yahoo), vsak etoliko časa mi ne pusti povezane na net-ADSL(nisem še pogruntal kdaj, kako) inštalira se dodatna vrstica v explorerju pod nslovno vrstico z nekimi ikoncami za iskane, nakupovanje, igrice, novice..., v nadzorni plošči s emi pojavi nov program Affiliate Beta. Tudi v explorerju se mi pod Orodja pojavi Affiliate Beta(s katero prikažeš-skriješ tisto vrstico pod naslovno!)

AVG, Spybot, adaware ne najdejo nič, če jih pobrišem iz program files in dodaj odstrani programe, se mi po nekaj minutah srfanja spe pojavi in inštalira. :angry2:

Ima kdo kako rešitev v glavi?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi imaš 2 datoteki, eno ki ti dela sranje in eno ki skrbi da se ti ta vedno na novo naloži če jo zbrišeš. druge datoteke ne moreš pobrista razen v safe mode. smo tu pisali že o tem kako to rešit (mislim da je TC imel ta problem, pa jaz tudi pred leti). žal se ne spomnim več kako sem odkril kateri dve datoteki sta to in jih zbrisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem. Ne neki strani so me "vrgli" iz foruma. Verjetno na podlagi IP številke. A lahko kdo pove, kako si naj številko spremenim? Korak po korak, saj sem že downloadal software in sledil zelo kompliciranim navodilom, pa žal ni šlo. Prosim, če mi kdo pomaga najti en "free" proxy, in da navodila, takšna, da bi tudi jaz, lajik, razumel. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem. Ne neki strani so me "vrgli" iz foruma. Verjetno na podlagi IP številke. A lahko kdo pove, kako si naj številko spremenim? Korak po korak, saj sem že downloadal software in sledil zelo kompliciranim navodilom, pa žal ni šlo. Prosim, če mi kdo pomaga najti en "free" proxy, in da navodila, takšna, da bi tudi jaz, lajik, razumel. Hvala!

Najprej lep pozdrav

Iz izkušen pri upravljanju z raznimi forumi je admin serverja oziroma foruma na blacklisto dal tvoj nick name ali password. Pri IP-jih pa sledeče. Siol zagotavlja po defoltu dinamični IP tako da ima tvoja mašina vsak dan navzven viden drug IP če seveda sam nisi izbral statičnega. Če si jih samo zaprosi (pisno obrazci na njihovi strani) za dinamični ip. Proxy-ja pa za domačo uporabo ne potrebuješ saj ta služi samo za varnostna vrata. Če pa že potrebuješ nekaj podobnega pa nabavi malo boljši reuter kateri ti že vse to omogoča.

lp

matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on išče anonymizer proxy...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on išče anonymizer proxy...

Točno! Nisem pa na siolu, ampak preko kabelske. Enih par sem že dol potegnu in sledil navodilom (ki jih nisem preveč razumel), pa nič. Piše, da dela, jaz pa še vedno ne morem na forum; v bistvu ne morem niti kot gost, da bi se vpisal pod drugačnim nickom.

Sem pa šel tudi spreminjati nastavitve v internetnih nastavitvah, tako kot je pisalo, pol pa sploh ni več delal internet. Na koncu sem moral nazaj spremeniti vse, na forum pa še vedno nisem mogel.

Če vpišem te IP-je, pol internet ne dela sploh... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REšitev je enostavna - ne zganjaj pizdarij na forumih, pa ti ne bo treba skrivalnic špilat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič sem po msn vklopil kamero in me je pač kolega gledo po kameri, on pa nima mikrofona, pa jas čujem njegovo muziko ko posluša in ko mu kdo kaj piše po msn, ko pa on kaj govori ali pa žvižga tega pa ne čujem, kak je to mogoče??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REšitev je enostavna - ne zganjaj pizdarij na forumih, pa ti ne bo treba skrivalnic špilat.

Če bi vedel, kateri forum je, bi vedel tudi, da te kar vabi, da delaš pizdarije...pa gor bi rad samo zaradi tega, ker bi rad videl, kaj se tam piše zdaj, ko me ni več...kaj češ, firbec pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedel, kateri forum je, bi vedel tudi, da te kar vabi, da delaš pizdarije...pa gor bi rad samo zaradi tega, ker bi rad videl, kaj se tam piše zdaj, ko me ni več...kaj češ, firbec pač.

A ne bi probal prit na forum z enega čisto X računalnika najprej? Pa potem naprej iskal, kaj je pri tebi narobe? Po možnosti naj bo ta X računalnik na istem kabel netu...

Po moje so možne omejitve: username/password, IP, IP klasa (kar del interneta), kakšen zalutal cookie na tvoji mašini, MAC mrežne/modema. Kaj druga pa že po moje ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno DIVX film spremenit v DVD ????

Hvala za odgovor

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, se pravi v mpeg2. Sam uporabljam vse programe za montažo in in konvertiranje od canopus (edius ter procoder). Odlični profi programi, vendar jih je malo težje dobit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi imaš 2 datoteki, eno ki ti dela sranje in eno ki skrbi da se ti ta vedno na novo naloži če jo zbrišeš. druge datoteke ne moreš pobrista razen v safe mode. smo tu pisali že o tem kako to rešit (mislim da je TC imel ta problem, pa jaz tudi pred leti). žal se ne spomnim več kako sem odkril kateri dve datoteki sta to in jih zbrisal.

Kako pa prideš v safe mode :? Sem iskal pa sem obupal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa prideš v safe mode :? Sem iskal pa sem obupal <_<

Takoj k zalaufas komp. zacni pritiskati F8 (se preden se ti zacnejo nalagati WIndowsi), in nato se ti pojavi na ekranu meni za izbiranje nacina zagona. Pol bos pa ze videl kje je Safe Mode. :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

računalnik lahko ugasneš tudi:

če imaš tipkovnic,o ki podpira gumb Power(pritisneš na gumb in se ti samo ugasne)

lahko pritisneš na gumb za vklop na računalniku in se bo zadeva sama počasi/pravilno ugasnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burnout: hvala, bomo probal :blush:

start: še ena cvetka majhnomehkega,tkopač je, sicerpa se postavi na njo in preberi ("če želite začeti(s končanjem!),kliknite tukaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mam eno vprašanje...

A kdo ve, kako lahko pri zagonu WinXP izključim zahtevo, da pritisneš ctrl+alt+del, če hočem zagnati windowse? Ker kompjuter zaženem tudi do 10× na delovni dan, mi gre zadeva že mal na živce. :doze:

(to ni ista varianta kot vnos gesla al pa uporabnika)

LP hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!