Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Gugo

Priporočene objave

Ja hvala. Kam pa? Pa katerega? Naj vse probam?

opera: tools->preferences->advanced->network->proxy servers

firefox: tools->options->general->connection settings->manual proxy configuration

IE: tools->internet options->connections

probavaš dokler ne najdeš enega, ki dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi mi znal razložit, zakaj moram, če želim ugasniti PC najprej pritisniti START.

Ker je tako pač narejeno. Lahko si pa zamenjaš, pa ti bo namesto START na tistem gumbu pisalo FUK ali pa MOTOSVET ali pa kaj podobnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee pozabil sem: v IE se mi odpirajo okna pomanjšana, ne full screen! kje že to nastavim? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee pozabil sem: v IE se mi odpirajo okna pomanjšana, ne full screen! kje že to nastavim? <_<

Tools - Internet Options - Advanced - Enable Automatic Image Resizing.....

:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tools - Internet Options - Advanced - Enable Automatic Image Resizing.....

:beer1:

ne bo držalo, tisto je samo za slike, da ti jih stlači v velikost okna, če so slike večje od okna ....

Pervy, pojma nimam. Včasih je bilo tako, da is naštimal velikost okna, pol pa ga zaprl s kombinacijo ctr+klik ali alt+klik ali shift+klik (se ne spomnim točno) in parkrat tako, pa si je betežni windows le zapomnil ;) to je veljalo za vse programe, se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo, tisto je samo za slike, da ti jih stlači v velikost okna, če so slike večje od okna ....

Pervy, pojma nimam. Včasih je bilo tako, da is naštimal velikost okna, pol pa ga zaprl s kombinacijo ctr+klik ali alt+klik ali shift+klik (se ne spomnim točno) in parkrat tako, pa si je betežni windows le zapomnil ;) to je veljalo za vse programe, se mi zdi

odpreš IE, nastaviš želeno velikost (ampak ne z gumbom maximize!!! - na roke!!!), file/new/window, potem pa oba zapreš... in potem se ti odpirajo na želeni velikosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v Openoffice, v urejevalniku besedila sem napisal eno zadevo, pol pa včeraj hočem odpret in nekaj dodat in glej ga šmenta datoteke mi nikakor noče odpret....na ekranu se izpiše 'Napaka pri branju datoteke' :huh: ....ve mogoče kdo, kaj mi je storiti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v Openoffice, v urejevalniku besedila sem napisal eno zadevo, pol pa včeraj hočem odpret in nekaj dodat in glej ga šmenta datoteke mi nikakor noče odpret....na ekranu se izpiše 'Napaka pri branju datoteke' :huh: ....ve mogoče kdo, kaj mi je storiti :hmm:

Skopiraj si datoteko na drug direktorij. Popravi ime v blabla.txt pa odpri n notepadom, pol pa copy paste.

Samo razmišlam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..to sem že probal, v wordpadu in notepadu jo odpre, samo pol prikaže neke čudne karafeke, tako da copy/paste kombinacija ni uporabna :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Pc ima eno čudno navado, da občasno, kar crkne. to se zgodi tako, kot, da bi zmanjkalo elektrike - potem je treba parkrat preklopit stikalo za vklop (na zadnji strani) pol pa bastard spet dela!

Ali je napajalnik

Matična

RAM

Ali se ga da ozdraviti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš 5v linijo pod 4.9v potem je verjetno napajalnik, ali pa se ti nekaj pregreva.

Ali se napetost lahko spreminja? Razen, če ni napajalnik malo čuden in mislim, da tudi je.

Pregreva - procesor ima svoj ventilator, hard disk tudi, napajalnik isto - mislim, da ni to!

Tudi sam sumim napajalnik. Ja ja olje mu bo treba zamenjat... :kva2:

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko niha ene 0.05v.

S kakšnim programom za merjenje malo poglej, pa boš takoj videl. Za 5k dobiš en normalen napajalc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja napetost niha, normalno je nekje +-5%. Probaj še mogoče spihat hladilnik na procesorju, pa vmes namaži mal termalne paste. Pa tiste slotke za rame mal spihej.

Drgač pa tud jst stavim na napajalc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja napetost niha, normalno je nekje +-5%. Probaj še mogoče spihat hladilnik na procesorju, pa vmes namaži mal termalne paste. Pa tiste slotke za rame mal spihej.

Drgač pa tud jst stavim na napajalc :)

Hladilnik sem spihal - svinjsko! Bom probal z novim napajalnikom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako mimogrede. Včasih se kak napajalnik valja pri meni(v Kranju .) ). Če ti utegne koristiti za eksperimentiranje me pokliči.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto tako mimogrede. Včasih se kak napajalnik valja pri meni(v Kranju .) ). Če ti utegne koristiti za eksperimentiranje me pokliči.

LP Cvetoo.

Vzeto na znanje - samo za tarifo se morava zmenit :beer2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se priporočam za kak vent, ki paše na 478 podnožje? (P4 1.8) in dela vsaj malo tišje od fena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WINDOWS MEDIA PLAYER

Imam težavo z WMP. Je novejša verzija, ne vem točn kolk. Ko dobim mail z video vsebino, pa če kliknem na open, mi računalnik zmrzne, čez nekaj sekund spa resetira. Tko da maile sedaj gledam le z opcijo Save as, potem pa uporabim drug player. Naj WMP kar odstranim? Al kaj...

Sistem je bil popolnoma na novo postavljen v začetku februarja, z vsemi dodatki: antivirus nod 32, ad aware om in windiwsowim firewallom. Windowsi so XP SP 2..

?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!