Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

OK nov računalnik - novo veselje ko si ga morem nastaviti po svojih željah. saj vem da je že vse nekje pisalo pa ne najdem, sam pa sem to že vse delal pa pozabil:

1. IE mi nova okna odpira pomanjšana, jaz bi rad da so maximirana

2. iz outlook expressa morem izvozit adresarje in sporočila na drug outlook express pa ne znam več. spomnim se da sem izvažal preko outlooka (ne express) pa več ne znam.

3. outlook express mi pri sporočilih ne prikazuje priponk pa sem spremenil nastavitve varnosti

..

no saj se bo še kaj najdlo ampak zaenkrat to! gracias :grim

En program obstaja, ki se trenutno ne spomnem kako se kliče ampak za vsako odprto okno te prvič vpraša če ga odpira tako ali drugače, tam si nastaviš, tko da maš lahko vsa okna maximizirana.

Sicer glede IE->uporabljaj Mozilo ali opero, v enem oknu več oken, vsa so maximizirana, pa še solata v opravilni vrstici odpade. Pa tudi bolj praktično je ker lohk več strani naenkrat brskaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK nov računalnik - novo veselje ko si ga morem nastaviti po svojih željah. saj vem da je že vse nekje pisalo pa ne najdem, sam pa sem to že vse delal pa pozabil:

1. IE mi nova okna odpira pomanjšana, jaz bi rad da so maximirana

2. iz outlook expressa morem izvozit adresarje in sporočila na drug outlook express pa ne znam več. spomnim se da sem izvažal preko outlooka (ne express) pa več ne znam.

3. outlook express mi pri sporočilih ne prikazuje priponk pa sem spremenil nastavitve varnosti

..

no saj se bo še kaj najdlo ampak zaenkrat to! gracias :grim

1. Nastavi tako, da klikneš desno tipko in nastaviš odpri v max oknu (tako nekako)

2. Ne vem ali se ta datoteka najde v outlook direktoriju ali v users direktoriju. Poglej je ena velika datoteka, v kateri si vsi maili in priponke.

3. outlook je po def nastavljen tako, da ne pusti nobenih priponk, nastavi v outlooku. Če ne boš našu, ti bom prlimal slikco.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. IE mi nova okna odpira pomanjšana, jaz bi rad da so maximirana

podoben problem v firefoxu...ko zaženem firefox se mi le-ta odpre v resizani obliki in ne celozaslonski...kako to popravit? da se odpre vse v celozaslonskem?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi

namestil sem demo verzijo nera 7.0 pa ko ga hočem odstranit, mi jav napako, da neke datoteke manjkajo?

kdo ve slučajno kak bi ga 100% izbrisal lp

Še enkrat ga namesti, ali pa izberi opcijo "popravi - repair"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podoben problem v firefoxu...ko zaženem firefox se mi le-ta odpre v resizani obliki in ne celozaslonski...kako to popravit? da se odpre vse v celozaslonskem?

:hmm:

Ker zadeve obvladam, sem na to vprašanje na tem forumu že odgovoril. Poišči malo ...

OK nov računalnik - novo veselje ko si ga morem nastaviti po svojih željah. saj vem da je že vse nekje pisalo pa ne najdem, sam pa sem to že vse delal pa pozabil:

1. IE mi nova okna odpira pomanjšana, jaz bi rad da so maximirana

2. iz outlook expressa morem izvozit adresarje in sporočila na drug outlook express pa ne znam več. spomnim se da sem izvažal preko outlooka (ne express) pa več ne znam.

3. outlook express mi pri sporočilih ne prikazuje priponk pa sem spremenil nastavitve varnosti

..

no saj se bo še kaj najdlo ampak zaenkrat to! gracias :grim

Pokliči me, pa ti povem ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK nov računalnik - novo veselje ko si ga morem nastaviti po svojih željah. saj vem da je že vse nekje pisalo pa ne najdem, sam pa sem to že vse delal pa pozabil:

1. IE mi nova okna odpira pomanjšana, jaz bi rad da so maximirana

V IE greš pod orodja - internetne možnosti - dodatno - večpredstavnost - omogoči samodejno spreminjanje velikosti slik (disable)......

...boma poračunala ob kakem :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ostalo mi je ratalo razen IE problema kjer sem probal hectorjev nasvet, nasvet kolega naj ročno povečam in držim ctrl ko zaprem (oz ctrl in alt) pa še vedno ne dela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kliknes z desno na bliznco od IEja, pa tm izberes properties pa kko naj se ti odpre...run....normal window, minimized...itd

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kliknes z desno na bliznco od IEja, pa tm izberes properties pa kko naj se ti odpre...run....normal window, minimized...itd

hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala :OK:

kako hvala, meni še vedno ne dela??????????? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako hvala, meni še vedno ne dela??????????? :eek:

Odpri IE, z gumbom MAKSIMIRAJ (zraven rdečega X) ga povečaj in potem zapri IE.

Potem ponovno odpri.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri IE, z gumbom MAKSIMIRAJ (zraven rdečega X) ga povečaj in potem zapri IE.

Potem ponovno odpri.

lp

Katerega rdecega X :slap: , jest mam siuga a govoriva o istem X-u :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerega rdecega X :slap: , jest mam siuga a govoriva o istem X-u :kva2: :kva2: :kva2:

odvisno od barvne sheme OS :slap: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Notesnik!

USB - ji ne delajo oz. ne zaznajo nobene naprave če jo priključiš med delovanjem.

Dela samo USB miška, ki pa jo moraš priključiti še pred zagonom računalnika.

Na Device Managerju pod Universal Serial Bus Controller je klicaj! Če hočeš ponovno namestiti gonilnik hoče usbhisc.sys datoteko, ki pa jo nikjer ni!

Rešitve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tem že naložil SP1, vse dela :OK:

Se pa drgač na netu dobi Windowsxp-kb918005-v2-x86-enu.rar, cca 500kb in naj bi bla ena od možnih rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Outlook 2002 je začel javljati napako '0x8004060C'. Na Google-u sem našel, da to pomeni, da se je PST datoteka za 'Personal folders' povečala na 2GB in če namestiš zadnjo posodobitev z MS update strani, se ta omejitev ukine...

No, jaz sem namestil zadnje popravke, pa je zadeva ostala ista....

A ima še kdo kako idejo (pa brisanje mailov ni opcija, ker uporabnik kao rabi vse te stare maile)?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATERI PLAYER IGRA VIDEO DATOTEKE .MP4 (ipod format ampak naj bi na pc-ju tudi špilal)???????

Mplayer, Mplayer classic in winAmp je ne oz samo zvok :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je problem samo v kodekih. Probaj tukaj potegniti kak novejši codec pack in potem poskusi. Načeloma bi to morali poganjati vsi playerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči,

PST mu razsekaj na dva ali več manjših.

A to se da? Okvirno kako?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!