Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

ok, js mam en problem in sicer z igrco TOCA3 :) hočm inštalirat, in mi pred koncem vrže vn error ki piše da je pri datoteki "data3.cab" pršlo do ene napake... pa tut če hočm iz DVDja prekopirat igrco na komp, ne morm prekopirat ker se pojavi enaka napaka... zna kdo kej pomagat?

če se pri kopiranju na računalnik pojavi CRC napaka je igra slabo presneta (če nimaš original) al pa je poškodovan CD, kot prvo lahko probaš tako da celotno spodnjo stran CDja poližeš potem pa narahlo obrišeš in takoj vstaviš v CD_rom (sliši se smešno, vendar velikokrat pomaga) če pa tudi to ne bo pomagalo pa neb vedu.... prvo povej kaj ti sploh napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napiše mi tole: Cannot copy data3: Data error (cyclic redundancy check).

sem pregledal CD in opazil da ma eno minimalno praskico, ampak je kr globoka.. glih tok da laser pomoje ne more prebrt.. tko da bom mogu drug tedn na nov zapečt igrco :) upam d bo poj delal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyclic redundancy check - to pomeni CRC napaka, če ima res globoko prasko potem mislim da ni kakšne simpl pomoči, obtaja obnova cdja, ki pa je zelo draga in se ti ne splača, če niso na cdju res neki zelo pomembni dokumanti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bok.Pojavil se mi je napis pri vklopu računalnika (uporabljate neregistrirane win.......... in tralala,seveda v Angleščini)

Zanima me če ostaja kakšen program da to pobrišem.

Lep pozdrav M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu sanja, zakaj mi v Office XP (v Wordu in Excelu enako) traja več kot minuto, da se odpre možnost izbire mape v oknu Shrani kot ???

Normalno shranjevanje deluje OK, pri Shrani kot pa vedno traja, da odpre mapo u 3 PM :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu sanja, zakaj mi v Office XP (v Wordu in Excelu enako) traja več kot minuto, da se odpre možnost izbire mape v oknu Shrani kot ???

Normalno shranjevanje deluje OK, pri Shrani kot pa vedno traja, da odpre mapo u 3 PM :BUA:

to še ni nič, na enem pisarniškem računalniku save dela normalno, če daš pa shrani kot.... se celi word zapre. ko ga odpreš pa moreš it pod "obnovi dokument! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam eno težavico, in sicer: kar naenkrat sem videl ko se mi računalnik zaganja da tam piše CPU 1100 mHz

WTF :blink: ??? Prej mi je pisalo 2500, ampak mi Athlon deluje na 1,83. No potem sem pogledal še v System properties in res piše 1,10 GHz... ne vem kaj je lahko narobe?

Je možno to, da računalnika nisem nekaj časa posesal znotraj in se je segreval in je nato proceors sam zavrl hitrost procesorja?

Hvala za odgovore...

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se samo od sebe ne bi smelo resetirat, ampak ajde :). Spremenile so se ti nastavitve procesorja v biosu. Tako da samo pojdi v bios (ko se ti zaganja računalnik, tam ko ti piše kolk rama maš stisni F1,del al pa F2). Pa nekje poišči nastavitev FSB, ki je sedaj na 100mhz, ti pa jo nastavi na 166mhz. To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se samo od sebe ne bi smelo resetirat, ampak ajde :). Spremenile so se ti nastavitve procesorja v biosu. Tako da samo pojdi v bios (ko se ti zaganja računalnik, tam ko ti piše kolk rama maš stisni F1,del al pa F2). Pa nekje poišči nastavitev FSB, ki je sedaj na 100mhz, ti pa jo nastavi na 166mhz. To je to :)

Aha, najlepša hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam eno težavico, in sicer: kar naenkrat sem videl ko se mi računalnik zaganja da tam piše CPU 1100 mHz

WTF :blink: ??? Prej mi je pisalo 2500, ampak mi Athlon deluje na 1,83. No potem sem pogledal še v System properties in res piše 1,10 GHz... ne vem kaj je lahko narobe?

Je možno to, da računalnika nisem nekaj časa posesal znotraj in se je segreval in je nato proceors sam zavrl hitrost procesorja?

Hvala za odgovore...

lp Grega

Takole ti pokaže v Sistem nastavitvah in to je OK !! Nič poporavljat v biosu da ne boš kaj zje...

[attachmentid=84099]

post-5391-1160842034.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kako/kje se nastavi, da je računalnik vedno povezav z interetom?

sem imel naštimano tako da je bila povezava aktivna takoj ko se je računalnik vklopil, sej moram pa sam vzpostavit povezavo, oz. se vzpostavi če odprem brskalnik sama...rad pa bi da je ob zagonu takoj aktivna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nastaviš LAN povezavo v nadzorni plošči, potem pa pobrišeš povsod ven dile-up in podobne povezave v explorerju itd pa laufa samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam, adsl....je pa blo do sedaj tako, da je delalo samo, potem sem pa masko pod-omrežja in ip spreminjal (za ip tv) in je nehalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO če imaš navadno dial-up povezavo se sam nima kaj povezovat na internet ob zagonu.

samo, če imaš naštimano, da se sam poveže ko hoče kak program dostopat do interneta ali pa če sam nastaviš, da se poveže v startupu ali kako drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas XPje se baje Lan povezava da nasitmat tko da se zazene ob zagonu. pac nastavitve za local area network. pri 2000 sm pa jest tkole naredu ko se nisem meu serverja

un ADSL oknck k ga mas na namizju odpres, pa primes uno povezavo na Siol pa DragNDrop preneses na namizje, to pol prekopiras v start | programs | startup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!