Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

pa še to, z zadnjim updatom mi je začelo ob vsakem zagonu zaganjat Validacijsko opozorilo (katerega se, da odstranit), še vedno pa ostaja ikona v opravilni vrstici...a je kdo že odstranil zadevo?

Imam isti problem in sem probal tudi s spodnjim linkom, ampak ne najdem datoteke c:\windows\sistem32\dllcache\wgatray.exe

ubistvu sploh nimam mape dllcache :hmm:

Pa še neki me zanima, kje najdem Windows Registry Editor

(zaračunalnikesmblBlondpress) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam isti problem in sem probal tudi s spodnjim linkom, ampak ne najdem datoteke c:\windows\sistem32\dllcache\wgatray.exe

ubistvu sploh nimam mape dllcache :hmm:

Pa še neki me zanima, kje najdem Windows Registry Editor

(zaračunalnikesmblBlondpress) :grim

Simpl zadevca potegneš dol - kb905474_1.5.540.0 datoteko, poženeš - slediš navodilom - in OK sam še reset

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa :) mam problem,ko sem hotel deinštalirat antivirusni program sem po nesreči prekinil deinštalacijo in sedaj ga po nobeni strani ne morem odstraniti niti na novo istalirati ker hoče,da ga najprej odstranim starega.Sem že poskušal popravit pa ne pomaga.Obstaja kak program,ki odstranjuje programe z winsov :? mogoče kaka druga ideja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am registry mechanic...sam nwem a ti bo tut delal...ker jest sm zmer vse instalacije .....um....snemou (no Reg.mechanic jih je), in mi pol zbrisou lepo vse po spisku kar sm hotu...vem da podpira tut uninstalacije ze instaliranih programov...sem nwem no...splaca se probat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi lohk kupu baterijo za prenosnik Gericom Hummer 2.66??

bolha nima nic, drugje pa nwem kje poledat ker je zadeva ze dost stara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo klapa :) mam problem,ko sem hotel deinštalirat antivirusni program sem po nesreči prekinil deinštalacijo in sedaj ga po nobeni strani ne morem odstraniti niti na novo istalirati ker hoče,da ga najprej odstranim starega.Sem že poskušal popravit pa ne pomaga.Obstaja kak program,ki odstranjuje programe z winsov :? mogoče kaka druga ideja

RegCleaner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaSmrk,sej vem,da je čas denar,ma bi te vseeno prosu za mal več pojasnil :P kot naprimer kaj lahko z njim dalaš,kako.... :? ker jaz nisem glih neki stručko z PC-ji :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o pek.... :)

http://www.worldstart.com/weekly-download/...-cleaner4.3.htm

sem poglej, zadevo potegni dol in zaženi...to ti register počisti, vse kar je napol v njemu zapisano vrže ven...tako da bo verjetno tudi polovico antivirusnega ti ven zabrisalo oz. ti bo omogočilo da boš lahko drugo inštaliral, saj v registru ne bo več sledi o prejšnjem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaSmrk,sej vem,da je čas denar,ma bi te vseeno prosu za mal več pojasnil :P kot naprimer kaj lahko z njim dalaš,kako.... :? ker jaz nisem glih neki stručko z PC-ji :cry:

Samo kljukco not pred antivirusnim programom - v vseh jezičkih - pa remove (izbrane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam isti problem in sem probal tudi s spodnjim linkom, ampak ne najdem datoteke c:\windows\sistem32\dllcache\wgatray.exe

Kupiš original licenco za Windows ... Ali prešaltaš na Linux. Če imaš za motor, dodatno opremo, čelado itd, se bo našlo tudi za to, kajne?

a kdo ve kje bi lohk kupu baterijo za prenosnik Gericom Hummer 2.66??

bolha nima nic, drugje pa nwem kje poledat ker je zadeva ze dost stara...

Pri uvozniku mogoče? Ali pa na ebayju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje bi lohk kupu baterijo za prenosnik Gericom Hummer 2.66??

bolha nima nic, drugje pa nwem kje poledat ker je zadeva ze dost stara...

Uvoznik

info@notesniki.si E-naslov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam težave s sound karto Zoltrix Nightingale (CMI 8738). Na osnovni plošči imam sicer integrirano (ki dela), rad pa bi uporabljal PCI karto, ki ima S/P-DIF optične vhode in izhode.

No, karto sem lepo vtaknil noter, v BIOS-u onemogočil on-board sound, zagnal Winblows XP, kateri so karto lepo zaznali, driverji so se lepo instalirali. Tu se pa 'lepa' zgodba tudi konča - kartica namreč ne sproducira pa tud enga zvoka ne. Sicer Winblows ne javi nobene napake in tudi WinAmp 'kao' špila - le čas leti nenormalno hitro - od oka ene 10x-50x hitreje (tud to ni vedno isto - včasih malce postoji, pa potem zleti naprej).

Glede na to, da so naši pametni voditelji legalizirali kopiranje glasbe (med drugim), sem si pač zaželel 'kristalno čistih' zvokov tudi na prenosnem MD playerju in v avtu (:blush: kaj čem, sem pač staromoden), za kar seveda rabim optični izhod (ker ima MD pač optični vhod).

Če se je kdo kadarkoli srečal z omenjeno kartico in podobnimi CMI 8738 derivati in je imel ter rešil podobne težave, bi lepo prosil za kak namig - ali še bolje, step-by-step how-to. :)

D.

PS: Aja, Google ne sproducira nič pametnega... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri večina zvočnih je treba spdif uklopit tudi v gonilnikih. Nekatere imajo tam, če greš v control panel/ sound... / advance/ pa ko maš za nastavlat glasnosti raznoraznim zadevam. Če tukaj ni, maš pa še posebej vzgorej 2 taba Options in Help. No in pod options maš advance controls, al pa posebej pod propretis izbereš spdif in je mogoče za omogočit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri večina zvočnih je treba spdif uklopit tudi v gonilnikih. Nekatere imajo tam, če greš v control panel/ sound... / advance/ pa ko maš za nastavlat glasnosti raznoraznim zadevam. Če tukaj ni, maš pa še posebej vzgorej 2 taba Options in Help. No in pod options maš advance controls, al pa posebej pod propretis izbereš spdif in je mogoče za omogočit.

Zadeva ne sproducira zvoka spljoh - do SPDIF-a še sploh prišel nisem.

Opazil sem še to, da se v slušalkah slišijo razni 'kliki' in 'piski', ki so zelo očitno povezani z delovanjem PCjevega drobovja. Pa ob spreminjanu glasnosti se sliši 'klikanje' oz. 'prasketanje'.

V Winamp-u pa namesto zvoka dobim nič - samo čas 5 minutnega komada se zavrti skozi v 20 sekundah... :?

D.

PS: Se mi pa zdi, da sem nekoč davno to kartico že uporabljal - bil pa je drug PC (druga mama plošča) ter drugi -starejši- Windows-i.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil sem USB zunanje ohišje za disk, vtaknil notri 80 GB diska, ga poskušal formatirati, pa mi Windowsi ponujajo zgolj opcijo NTFS, ne pa tudi FAT32.

Kako bi uspel winse prepričati, da mi sformatira disk v FAT32 sistem, ker potrebujem prenosni disk, da bi ga lahko priklopil tudi na Linux in prenesel podatke iz Linuxa na Winse???

mucho gracias

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogoče potrebno na disku najprej zbrisat particijo pa jo potem spet nardit?

particija je bila zbrisana in nato format, vendar še vedno ni mogoče format na FAT32, oziroma sploh ne ponudi FAT32 - po moje je to neka fora XPjev, da furajo naprej samo še NTFS zaradi velikih diskov (če sem prav obveščen naj bi FAT32 omogočal particije do 31 GB, zato bi moral na večji disk narediti več particij ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš original licenco za Windows ... Ali prešaltaš na Linux. Če imaš za motor, dodatno opremo, čelado itd, se bo našlo tudi za to, kajne?

Pri uvozniku mogoče? Ali pa na ebayju ...

Me prov zanima, če maš ti licenčno verzijo Windowsov :devil:

Sicer sm pa napisu, da mi je uspel tisto sranje zbrisat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

particija je bila zbrisana in nato format, vendar še vedno ni mogoče format na FAT32, oziroma sploh ne ponudi FAT32 - po moje je to neka fora XPjev, da furajo naprej samo še NTFS zaradi velikih diskov (če sem prav obveščen naj bi FAT32 omogočal particije do 31 GB, zato bi moral na večji disk narediti več particij ).

če ne gre drugače probaj s partition magic, partition manager ali kakšnim podobnim programom...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

particija je bila zbrisana in nato format, vendar še vedno ni mogoče format na FAT32, oziroma sploh ne ponudi FAT32 - po moje je to neka fora XPjev, da furajo naprej samo še NTFS zaradi velikih diskov (če sem prav obveščen naj bi FAT32 omogočal particije do 31 GB, zato bi moral na večji disk narediti več particij ).

Informacija je kar prava. Najboljše bi bilo zadevo sformatirat na mašini Win 98 Ali pa dobiti kje klonirano particijo FAt32 pa Ghost pa 3 minute in si gotov. (disk je treba pa direkt v mašino prklopit takrat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!