Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

ali je že kdo od vas prelisičil microsoft oziroma ta genuine windows ki nam ki imamo piratska okna preprečuje nalaganja ms posodobitev .

pa še ta zvezdica spodaj desno je nadležna ko hudič .

vem da obstajo cracki ki to zadevo onemogočijo torej če kdo od vas ve kaj več naj ta info deli mano

Za tvoje probleme obstaja programček muBlinder, trenutno je aktualna verzija 3.2.

Za ga dobit pa boš malo po googlal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoje probleme obstaja programček muBlinder, trenutno je aktualna verzija 3.2.

Za ga dobit pa boš malo po googlal.

lp

meni je že zablokiral * :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je že kdo od vas prelisičil microsoft oziroma ta genuine windows ki nam ki imamo piratska okna preprečuje nalaganja ms posodobitev .

pa še ta zvezdica spodaj desno je nadležna ko hudič .

vem da obstajo cracki ki to zadevo onemogočijo torej če kdo od vas ve kaj več naj ta info deli mano

Za začetek poizkus izklopiti samodejne posodobitve.... V varnostnem središču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ta genuie windows...

Spodaj na ono zvezdico stisneš options ali kaj že piše, pol pa se ti odpre ena stra pa je tak minus ali plus nevem točno, no tam gor stisneš pol pa nekaj odklukaš shraniš nastavitve in ni več tistega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: je že nazaj :devil: nisem vse prav naredil...

hehe zdj ne vem kero kartico mas..ce mas samo eno mal poglej pod Advanced nsatavitve pa ce mas ksno moznost odkljukaj multiple monitors/desktops nemi tazga. nVidia ma nView. nwem neki tacga

ce mas pa dve kartice notr pa drugo potegn ven :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zdj ne vem kero kartico mas..ce mas samo eno mal poglej pod Advanced nsatavitve pa ce mas ksno moznost odkljukaj multiple monitors/desktops nemi tazga. nVidia ma nView. nwem neki tacga

ce mas pa dve kartice notr pa drugo potegn ven :>

to je bilo za muBlinder :) za monitor sem uredil :OK: je pa še eno vprašanje na TV ne dobim barvno sliko :BUA: tako, da gledam črno bele DVD filme :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo za muBlinder :) za monitor sem uredil :OK: je pa še eno vprašanje na TV ne dobim barvno sliko :BUA: tako, da gledam črno bele DVD filme :yes:

1. Kaj potem si uredil glede updejta in notificationa ??

2. Kaj imaš na TV priklopljeno preko SCARTa, na kartici pa preko S-VIDEO ??

Ponavadi tu tiči problem, je potrebno izbrat COMPOSITE video (činč vtikač) na kartici.

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo imel in rešil naslednjo težavo:

Imam (skoraj) nov Hard disk Hitachi Deskstar. Je velikosti 164GB. Ko ga priključim na računalo mi takoj ob zagonu (ko išče diske) najde pravi disk in ustrezno velikost, ko pa ga po končanem zagonu hočem formatirat, mi Fdisk najde samo 13GB prostora (Vse particije so zbrisane, tako da obstoji samo 1 particija).

Sedaj imam 40GB disk in mislim da ne more biti problem z omejitvijo maksimalnega dovoljenega prostora.

Kako priti do celotnega prostora na disku?

Na domači hitachijevi strani nisem našel nič... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo imel in rešil naslednjo težavo:

Imam (skoraj) nov Hard disk Hitachi Deskstar. Je velikosti 164GB. Ko ga priključim na računalo mi takoj ob zagonu (ko išče diske) najde pravi disk in ustrezno velikost, ko pa ga po končanem zagonu hočem formatirat, mi Fdisk najde samo 13GB prostora (Vse particije so zbrisane, tako da obstoji samo 1 particija).

Sedaj imam 40GB disk in mislim da ne more biti problem z omejitvijo maksimalnega dovoljenega prostora.

Kako priti do celotnega prostora na disku?

Na domači hitachijevi strani nisem našel nič... :hmm:

Upam, da nimaš winse 98. :D

Lahko z inštalacijskim win XP cedejem ustvariš particijo in sformatiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kaj potem si uredil glede updejta in notificationa ??

2. Kaj imaš na TV priklopljeno preko SCARTa, na kartici pa preko S-VIDEO ??

Ponavadi tu tiči problem, je potrebno izbrat COMPOSITE video (činč vtikač) na kartici.

lp

Ko nimaš problemov z motorjem, potem pišeš samo še neumnosti.

Kar ta ko naprej. :grim :grim

lp

Zdaj so mi postali XP original... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi s kakšnim od teh orodij, če ne ga nesi v servis.

klikni tu

lp

Tam sem gledal- nič uporabnega. Če ne bo drugače, bodo pa servis smetarji naredl :angry: Ker mam že počas dost...

Upam, da nimaš winse 98. :D

Lahko z inštalacijskim win XP cedejem ustvariš particijo in sformatiraš.

Ja še to bom probov.... Jest sm prej particije delal z eno staro Win Milenium zagonsko disketo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

a kdo od vas ve kje bi lahko kupil credit card CD. za tiste k ne veste, to je cd v obliki in velikosti kreditne kartice

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dva računalnika, prvi je povezan na web preko adsl modema, drugi je povezan na prvega s cross kablom. Zagnal čarovnika za povezavo, ročno nastavil ip obeh računalnikov.

Povezava deluje, datoteke lahko izmenjujem, ne morem pa z drugega računalnika dostopati do interneta. Vedno mi javi dnserror.

Prosil bi za nasvet oz. kaj naj še naredim. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dva računalnika, prvi je povezan na web preko adsl modema, drugi je povezan na prvega s cross kablom. Zagnal čarovnika za povezavo, ročno nastavil ip obeh računalnikov.

Povezava deluje, datoteke lahko izmenjujem, ne morem pa z drugega računalnika dostopati do interneta. Vedno mi javi dnserror.

Prosil bi za nasvet oz. kaj naj še naredim. :blush:

na drui kisti mors nastimat DNS server...

pod TCP/IP nastavitvam natimas

primary DNS 193.189.160.11

secondary DNS 193.189.160.12

ce mas siol seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dva računalnika, prvi je povezan na web preko adsl modema, drugi je povezan na prvega s cross kablom. Zagnal čarovnika za povezavo, ročno nastavil ip obeh računalnikov.

Povezava deluje, datoteke lahko izmenjujem, ne morem pa z drugega računalnika dostopati do interneta. Vedno mi javi dnserror.

Prosil bi za nasvet oz. kaj naj še naredim. :blush:

najbolj simpl je da kupiš router, jaz imam recimo D-link za cca 7000 sit ali pa kak switch za 3-4000. router je boljši ker ima tudi firewall. prvo povežeš adsl v router in potem poljubno število računalnikov v router pa vse dela BP, brez nastavljanja IP-jev in podobno.

meni dela tudi ko imam povezane 4 comp in to 2 z xp-ji, enega z win 2000 in enega z win 98.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ADSL, ki je speljan v switch, na switch pa sta priklopljena 2 računalnika. Internet deluje brez problema na obeh... (pač povezava z istim geslom in user nameom), zdej me pa zanima, kako bi lahko povezal te 2 računalnika, da bi lahko iz enga na drug comp pošiljal datoteke...

S tistim home network wizardom sm neki probavu, pa ni nč uspel.

Če kdo ve, kako se to naštima, bi prosu za informacije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

a kdo od vas ve kje bi lahko kupil credit card CD. za tiste k ne veste, to je cd v obliki in velikosti kreditne kartice

hvala

enega ali večjo količino? Prazne, potiskane? Zapisljive, prepisljive ali izdelan ROM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ADSL, ki je speljan v switch, na switch pa sta priklopljena 2 računalnika. Internet deluje brez problema na obeh... (pač povezava z istim geslom in user nameom), zdej me pa zanima, kako bi lahko povezal te 2 računalnika, da bi lahko iz enga na drug comp pošiljal datoteke...

S tistim home network wizardom sm neki probavu, pa ni nč uspel.

Če kdo ve, kako se to naštima, bi prosu za informacije :D

ne razumem najbolj :?

računalnika imaš povezana preko switcha. ustvariš mrežo mislim da je home network, potem pa moreš na vsakem raćunalniku določit kateri folderji so "share" torej katere deliš v mreži in še določiš pravice, torej ali lahko ostali samo odpirajo te folderje in datoteke v njih ali tudi spreminjajo

meni dela čisto OK pa sem nastavil vse sam in nisem neki stručko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!