Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

ne razumem najbolj :?

računalnika imaš povezana preko switcha. ustvariš mrežo mislim da je home network, potem pa moreš na vsakem raćunalniku določit kateri folderji so "share" torej katere deliš v mreži in še določiš pravice, torej ali lahko ostali samo odpirajo te folderje in datoteke v njih ali tudi spreminjajo

meni dela čisto OK pa sem nastavil vse sam in nisem neki stručko :blush:

ups... pozabu označt folderje, za share :slap:

jao sm jst blond :grim :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem ko 1.odprem mozillo ,se odpre,neka nezaželena stran vem da nucam spayver,kateri je najbol uporaben....help :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem ko 1.odprem mozillo ,se odpre,neka nezaželena stran vem da nucam spayver,kateri je najbol uporaben....help :? :? :? :?

spyboot S&D

http://spybot.safer-networking.de/en/mirrors/

Ad-ware

http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/

imej oba na računalniku, v kombinaciji z dobrim antivirusnim in firewallom si varen :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm, nikakor ne morem dobit vsebine (besedilo, slike...) iz pdf datoteke v word pa nujno rabim. A se to sploh da ?

lahko. seveda pa rabiš adobe actobat in ne samo readerja.

besedilo označiš z funkcijo za tekst in narediš copy/paste v word

slike označiš z select picture (ali object sem pozabil) funkcijo in potem copy/ paste, tu nisem siguren če gre kar v word ali moreš prvo v en grafični program in tam sharniti kot sliko, potem pa uvoziš to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nikakor ne morem dobit vsebine (besedilo, slike...) iz pdf datoteke v word pa nujno rabim. A se to sploh da ?

Obstaja programček SnagIt. Ta zna naredit te stvari, ki jih potrebuješ. Pa še enostaven je za uporabo. Najdi si ga pa na netu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoje probleme obstaja programček muBlinder, trenutno je aktualna verzija 3.2.

Za ga dobit pa boš malo po googlal.

lp

meni je že zablokiral * :worship:

:headbang: je že nazaj :devil: nisem vse prav naredil...

A mi lahko kdo od vaju pove, kaj naredit s tem programom. Zdej sm ga zdownloadu, pa ne vem točno kaj treba narest, da ne bi kej zajebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel enega ki dela "Excel Password Recovery Master", ampak potem odpre samo del datoteke (naslov pa še malo), ker je demo verzija. Sam mi ni uspelo najdet nobenega cracka, ki ne bi bil virus, tako, da če kdo ve kje bi lahko staknil bi mi zelo pomagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kak dober Excel pass cracker? Je pa geslo takoj na začetku, še preden se odpre dokument :)

Jest sm tud enkrat v Excelu zaklenil dokument in pozabil šifro.

Rešitev: V zaklenjenem dokumentu sem vse označil (CTRL + A) in skopiral v novo Excelovo datoteko.

PS tu velja za zaklenjene delovne liste. če bo pa tebi kaj pomagalo, pa ne vem. lahko oa poskusiš odpret z nekim drugim programom :hmm:

PPS: Je bilo pa tuki nekje že enkrat govora o odklepanju dokumentov. Mal še pobrskaj

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj piskrček: za doma sem končno kupil router (belkin wireless 4 port jajc), ki sem ga tudi konfiguriral; na kompu, ki je priklopljen direkt na ruter, mi internet dela BP, na drugem kompu sem zatlačil not wireless mrežno, jo inštaliral, zdaj pa ne vem kako naprej; probal sem z čarovnikom za omrežja, brez uspeha. Help :cry: ; ima kakšno vezo, da mrežna wireless ni Belkin? Kako sploh ustvarim povezavo na kompu 2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo poskusi pingat mrežno kartico.. cmd--> ping 192.168.0.1

Če odgovori pomeni da jo prepozna, potem probaj pingat router (ponavadi je 192.168.1.1), če odgovori pomeni da paketek pride do routerja. To pomeni da imaš samo pe nastavitve za tikat. Greš na nadzorno preveriš vse driverje, potem pa greš v conections štelat lokalne nastavitve ip prehodi pa tako...

Pač na pamet se ne da povedat kej dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba sta priklopljena direkt na router, samo na različen način :)

kakšen signal ima?

TCP/IP si dal na avtomatsko?

router ima urejene wireless (in ostale) nastavitve?

pametno bi bilo tudi nastaviti geslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal na avtomatsko, tudi ročno vpisal IP, pa nič ne pomaga. Kaže mi je da omrežni kabel ni priključen na omrežje (na kompu, kjer imam wireless) :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te še zmerom matra, ali lahko wireless nastavitve routerja printscreenaš in prilepiš sem?

Lepa hvala vsem za ideje :OK: ; mi je uspelo nekako, skratka zdaj mi dela net.

Me pa zanima ali lahko povežem oba računalnika preko modema :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je modem povezan z routerjem potem bi moral na vseh, na router priklopljenih mašinah, imeti dostop do neta - kabel ali wireless, ni razlike.

Tistim, ki imajo ADSL in to berejo ter razmišljajo o routerju pa priporočam, da si kupijo modem-router. Si bodo prišparali marsikakšno preglavico (če jih v Slo ni, so v Italiji precej popularni).

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!