Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

@Ghorg

Najeleganteje boš rešil, če lahko priklopiš ta disk v kakšen novejši računalnik in ga tam sformatiraš, potem pa ga priklopi nazaj.

@SymRu

Zakaj bi človek kupoval nov(drug) računalnik, če ima samo probleme pri namestitvi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato, ker so s staro tehologijo, vsaj v svetu računalništva, problemi vse večji s časovno oddaljenosti točke, na kateri je ta tehnologija zastarela. Saj veš - ni updatov, ni drajverjev, ni varnosti ... in potem pride do izgubljanja časa in podobnih pojmov, ki jih vsi sovražimo (sploh, če nečesa ne znamo sami popraviti).

Stvar mi je analogna recimo z željo nekega totalnega novinca, da si bo kupil starinski motor in začel "malo sam šraufati".

ok, pustmo zdej to ,smo že mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma odvisno je zakaj uporabljaš računalnik. Jst mam recimo doma starega 330 MHz, 10gb disk, 300rama in je zadeva več kot odlična za surfanje na netu in office delo (ma v bistvu mi pisarniško delo še hitrej dela kot na zabumfanem athlon in dvojedrnem turionu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...ja, imam samo 44mb frej na disku....(so samo surovi win me gor) tko, da res ne mroem nikjer spraznt več, tolk da bi za silo toleinštaliru...

mogoče še kdo ve kako pot? i'm desperate, to mi požira živce, da spat nom dons mogu :/

thanx!

ja. ce mas ksnga kolega ki pozna linux..al pakoga ki ti lahok zrihta al pa zdownloada ksn linux live cd, seprav linux ki ga laufas s cdja. zalaufas s cdja pa mas partiotion manager pa nardis particijo, govorim za linux ker to poznam

lahko pa nese disk h kaksnem kolegu pa ga vtaknes v njegovo kisto pa sformatirata

Mogoč, da dobiš nek delujoč win 2000 cd. Jst sm bil z win2000 zelo zadovoln(od razlike s kakimi jajci 95,98).

se strinjam. jest mam tut 2000 tam kjer mam winse

Jest sem imu iste probleme... Od mislim da 120GB diska mi je zaznal NAJVEČ 32GB. običajno pa tam okoli 7GB. Šlo je pa za Hitachijev disk. Pa sem obupal. Če boš težavo rešil, prosim sporoči

to je pa pomoje problem 120gB diska, obstajajo patchi za take zadeve. ceprav mij cudno ker kolegom je zaznal 96Gb v XPjih. mogovce je pa samo prestar BIOS, al pa winsi ki tega ne pospirajo. google / 120Gb patch al neki tazga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi razmislil o novem računalniku? Mislim, 12 GB je prastara zadeva po mojem ...

joj, ljudje - kaj pa, če bi si vi našli v lokalnem okolju kakšnega "znalca" ki bi vam rešil težave?

A veš.... Tisti "znalc" iz moje okolice sm ponavadi jest. Pa ne sam zame, ampak tud za okolico. Ni se šlo za moj disk, ampak me je kolega prosil če mu to težavo poskušam rešit. Pošlihtal sem že marsikatero softversko in hardversko težavo, ampak tuki sem si pa zobe polomil... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede SHIFT (ALT, CTRL) tipke ... lahko imas nastavljeno funkcijo StickyKeys (Accessability Options). Ce pa to dela na katerikoli tipki ... pa lahko da je tipkovnica fuc.

....

v preveč radi tipke tiščite, se men zdi...

Računalnik je nov(kupljen jeseni06).Prav tako tipkovnica tako da dvomim da je fuč :huh:

@SymRu:za to pa so igrice :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš.... Tisti "znalc" iz moje okolice sm ponavadi jest. .....

Obstajajo tri vrste ljudi, tisti ki ne obvladajo, tisti ki mislijo da obvladajo in tisti ki obvladajo.

Mislim da sem povedal vse oz. pred tem si že ti sam.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm pomoc rabm....

z uTorrentom si dldajem nekej v velikosti dobre 4iga...pa ne gre nikamor ker pravi da mam poln disk... s tem da mam na enmu frej 20giga pa drugem pa 14giga

a se komu kaj sanja? ampak samo pri tem torrentu. tut ce doldajem samo tega pa druge izbrisem. ne sam oiz cakalne vrste ampka tut iz kompa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah shit...sm ze ugotovu...problem je v v FSju, tocneje v FAT32, zadeva namrec (baje) ne podpira ustvarjanja fajlov vecjih od 4giga, in ker je v torrentusam en fajl vecji od 4 giga, to ne gre....tko da se treba konvertat v NTFS...

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah shit...sm ze ugotovu...problem je v v FSju, tocneje v FAT32, zadeva namrec (baje) ne podpira ustvarjanja fajlov vecjih od 4giga, in ker je v torrentusam en fajl vecji od 4 giga, to ne gre....tko da se treba konvertat v NTFS...

Vidiš....pa si se sam nekaj naučil.....super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. no ja..lazji je blo narest se eno NTFS particijo 10 giga :>

Kako pa si to naredu?Kako pretvorim v NTFS?Sm potegnu dol en DVD k je zararan pa mi zdj noče odrarat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem z diskom rešen->uspešno pretvorjen :D

Problem pri tipkovnici pa ostaja...danes sem se bol podrobno zatopil v "igrice"....shift tipke sploh ne rabim.Stvar se "zatakne"ko predolgo držim tipko s katero se premikam v igrici.nikakor se ne ustavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo slucajno program Navision Attain verzije mislm da 3.6, sicer pa niti ni vazno. rabim ga sam za eno instalacijo, licenco pa mam. zadeva je taka da pac delam nekje obdelavo podatkov pa se mi je sesul komp, zdj pa noben od teh k skup delamo tega nima. tko da ce ga kdo ma pa bi mi ga bil pripravljen posodt, bi prosu

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš pa bazo uredil? Imam jaz verzijo 3.6,vsaj mislim da je na enem cdju

Jp našel...Če še rabiš, me kontaktiraj na PM (kak ftp bi bil dobrodošel, kamor ti lahko naložim - 178Mb skrčeno).

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mas pm, hvala :>

bazo mam ze nrjeno. ze neki casa, je pa ne rabim spreminjat ker rabim skos samo to:> ker gre za tekme zlate lige gorenjske v atletiki, in je skos ista hehe

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo računalničarji neki vprašanj mam za vas pa prosm če mi pomagate

torej najprej nekaj o azureusu

program mi je res carski sam zadne cajte sm pa popizdu

uglavn neki sm se zajebavov in sm hotu uploadat ene datoteke da bi jih sejal, datoteka je pa zlo velka in mi zmerm ko pridem u program začne uploadat te fajle in jih morm zmer kenslat, sam se še zmer postavjo gor pol jih pa še zbrisat ne morm k kao odjemek ma nwm kva in morm odstrant asociirane datoteke (omfg)

ta problem z asociiranim datotekam sm že meu sam se ne sponem kuko sm takrt rešu to, zj pomoje če to odstranm mi jih ne bo več loadal gor. torej kako odstranim torent če mi jav to z asoci...bla bla

no druga zadeva je pa ta:

firefox ma zgori levo en oknčk za iskalnike in pol maš loh npr googla za iskalnik, zj pa kuko nej si naštimam gugla gor k prej sm ga meu pol mi je pa kr enkrat use zaznamke pa use bližnce pa še tega gugla mi je use zbrisal...

če pa tm kliknem na več iskalnikov mi pa najde googla oziroma mi ga sam če kliknem tm prav da je bi dodan v resnici pa ni biu... :?

djte plis pomagat no

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, imam en problemček

Zanima me ali je možno video posnetek posnet z digitalnim fotoaparatom obrnit za 90°, seveda brez da bi ob tem obračal celotni monitor :blush: (po možnosti v bs pleyere) ?

Lp Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da z pomočjo raznih programov :OK: Vem da ti tole nič ne pomaga, ampak se trenutno ne spomnem katerega sem sam uporabljal, tako da ti bo kdo drug kaj bolj koristnega povedal. Se pa definitivno da :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!