Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

prodajam računalnik

koliko je ureden :hmm:

pentium 3000

1024 ram

leadtek 7600 gt

2 diska 200 in 120 gb

zalmanov 12cm ventilator

napajalnik LG 550 w

2 dvdr enoti

ponudbe na zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm s5 rabm pomoc...teli widowsi men ne grejo lih prevec dobr:>

ko zalaufam kisto se mi zalaufa nekak .NET messenger service, ki mi avtomatsko prjav msn messenger....s tem da mam msnja izkloplenga. WTF?? je pa razlika med tema dvema da tale .net...nima graficnega vmesnika kjer bi lahko izbiral, klikal stike....samo oni tebe vidjo, pa te lahko kliknejo....pojma nimam. v knfiguraciji za .NET platformo pa tega ni...no, vsaj jest nism najdu

probou sm google .NET messenger remove al neki podobngea, sam povsod pisejo hoaxe kako se znebis MSN messengerja. tega pa nocm, jest bi sam vedu kko se izklop .net messengerservice, ker kokr sm jest dojel tadva nista lih povezana...

upam da ni prevec zakomplicirano hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam računalnik

koliko je ureden :hmm:

pentium 3000

1024 ram

leadtek 7600 gt

2 diska 200 in 120 gb

zalmanov 12cm ventilator

napajalnik LG 550 w

2 dvdr enoti

ponudbe na zs

kwa pa vem ene 70.000 bivših slo sit bi pomojem lohka dobu :hmm:

oz... še mal več 100.000 :OK: BSIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, kako lahko snamem film iz google-a, če je prikazan kot Flash program ( download ikone ni, pa tudi desni klik ne odgovarja, če pa film potegnem iz temporary internet mape, pa je format čudnega izvora, recimo .pnp ).

Če ima kdo kakšno rešitev se lepo priporočam za odgovor.

Lep pozdrav

Klajba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče google noče da snemaš zadeve?

Res je. Sam se da tudi strica googla prelisičit ;)

http://vixy.net/ samo link vpiši in pol maš save as ;) dela za youtube za video google pa nebi vedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Zadnjič sem vlačil dol neke popravke za XP Sp2. Zadeva mi je crknila pri preverjanju (Windows genuie Validation) serijske XP-jev.

V bistvu sem pri nakupu prenosnika dobil zraven tudi original XP-je in serijska je napisana na nalepki. Zadevo dem sformatiral in naložil nove Xp-je.

Baje obstaja programček, da samo zamenjam obstoječi Key Nr. z originalnim - po tem se ne smelo več prikazovati opozorili, kao da ni prava kopija.....

Idea?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi je uspelo z naslednjim orodjem. Če bi vedel že prej, da je tako lahko s temle, ne bi izgubil toliko časa in živcev...

Bemti Gatesa...

post-65-1172843515.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, obstajajo programčki. Jst sm si ga presnel iz emule in je bila zadeva zrihtana v nekaj sekundah :D

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec ima težavo z Xp-ji.....Kopija Xp pro je bila inštalirana pred letom dni, sedaj pa se v računalnik sploh ne da prijavit, saj pri vpisu uporabnika v računalnik zahteva aktivacijo Xp-jev....po internetu kar ne deluje ali telefonsko....

ima mogoče kdo kako idejo kako to zaobiti oz. rešiti težavo? ali bi ponovna instalacija windowsov zadevo rešila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, a telefonsko je že probal rešiti zadevo preko Microsoft Support centra?

je bila nameščena OEM verzija windows xp ali samostojna original verzija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšna verzija je, ker v Windows sploh ne more priti, zagotovo je kopija, verjetno je bil skopiran v službi...

sedaj se sploh ne da priti do prijavne strani, ker že ob zagonu nekaj v zvezi z MAC address išče in nič ne najde.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec ima težavo z Xp-ji.....Kopija Xp pro je bila inštalirana pred letom dni, sedaj pa se v računalnik sploh ne da prijavit, saj pri vpisu uporabnika v računalnik zahteva aktivacijo Xp-jev....po internetu kar ne deluje ali telefonsko....

ima mogoče kdo kako idejo kako to zaobiti oz. rešiti težavo? ali bi ponovna instalacija windowsov zadevo rešila?

Jaz sem podoben primer rešil s ponovno inštalacijo piratskih polken. Sploh nisem imel kam vpisat original serijske na original windovse. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za čuden naslov teme, ampak nisem vedel kakšen boljši naslov naj dam.

Zaradi predstavitve na faksu bi rad filmček s spodnjega linka presnel na disk, da bi ga lahko predvajal tudi brez povezave na internet.

link

Ali je to možno narediti brez kakšnega posebnega programa.

Se že naprej zahvaljujem za pomoč.

Lp, burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen filmček imaš to v mislih? Ta link odpre samo uvodno stran od m&m`s, kjer zbereš državo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mms://wmedia.siol.net/siol/reklame/Veverica_Bober_20sec.wmv

Na tem liku je nek siolov oglas, kot je razvidno iz linka ima samo 20 sec.

Bom pozenje popravil, da bo delal tudi link iz prvega posta, drugače pa dela če ga prekopiraraš

Lp, Burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lahko narediš s kakim medi playerjem, ki to podpira. Jst uporabljam VLC medi player. Je na netu zastonj.

Tam si zbereš File / wizard / transcode/stream to file, pa parkrat next pa je na disku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lahko narediš s kakim medi playerjem, ki to podpira. Jst uporabljam VLC medi player. Je na netu zastonj.

Tam si zbereš File / wizard / transcode/stream to file, pa parkrat next pa je na disku.

Sem že "presnel"!

Hvala.

lp,burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!