Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

- zaženi raziskovalec

- meni Orodja->Možnosti mape

- zavihek pogled

- "Uporabi preprosto skupno rabo datotek" - to probaj najprej da imaš obkljukano, potem pa še brez, pa boš videl če bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so povsod winxp Prof? In ali je to nov pc ki si ga na novo priklopil na mrezo? pod moj računalnik->lastnosti->Ime računalnika ali na vseh pc-ih pise isto ime za "workgroup"? Mapo do katere zelis moras imeti "share-ano". Lahko da imas nastavljene pravice za dostopanje do te mape pa tega uporabnika ki zeli dostopati nimas vkljucenega (ce je spremenjen uporabnik na tem racunalniku zna biti tudi problem).

Ce prav razumem imas problem gledanja filmov. Filmi so na pc1 gledal pa bi na pc2. Poiskusi dostopati do racunalnika tudi takole:

na racunalniku kjer bi rad gledal pojdi na start->run(zazeni) in vpisi \\ime_pc_na_katerem_so_filmi. Ce bos videl mapo kjer so filmi je ok ce ne bos pa moral dati mapo z filmi v "share".

Malo se napisi kaj tocno je problem ker iz posta nisem razbral najbolj tocno.

lp,

Gapa:)

Ok najprej k tebi. Tudi če film poženem iz CDja mi zmrzneta BSplayer in explorer. Glede mreže pa nikakor nemorem priti gor. Niso nastavljena imena ki lahko dostopajo do računalnika. Drugedva računalnika se vredu vidita med sabo in tudi vidita ta tretji računalnik. Nemoreta pa dostopat do njega. Enako se zgodi ko hočem iz tega računalnika dostopat na lokalno omrežje. Preprosto negre. Zavrne dostop. Preko start->run ne gre. Ne mora najdi omrežne poti.

- zaženi raziskovalec

- meni Orodja->Možnosti mape

- zavihek pogled

- "Uporabi preprosto skupno rabo datotek" - to probaj najprej da imaš obkljukano, potem pa še brez, pa boš videl če bo šlo

Sem probal oboje. Tut ne deluje.

Še kkšna ideja? Sem enkrat že klical na HD od Microsofta ampak so tako kisli da čakaš tudi po 15 min. In še zastonjska linija ni. :headbang:

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z izklopljenim XP firewall ne deluje. Nekak mi čezdali bolj diši format in še enkrat naložit XPje. Nevem kaj bi loh blo še :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam en problem pri uporabi AutoCAD Mechanical 2006. Ce odprem file risan v AutoCAD Mechanical 6 Power Pack in želim spremeniti koto skupaj z elementom z ukazom: linear streatch, mi element spremeni na želeno dolžino, koto pa ne!? Če pa ustvarim novo risbo in nekaj narišem, kotiram, uporabim linear streatch, vpišem željeno mero, naredi vse kot je treba. Pozna kdo kakšen trik kako kote na obstoječih risbah "povezati" z elementom?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Zanima me, kako lahko snamem film iz google-a, če je prikazan kot Flash program ( download ikone ni, pa tudi desni klik ne odgovarja, če pa film potegnem iz temporary internet mape, pa je format čudnega izvora, recimo .pnp ).

Če ima kdo kakšno rešitev se lepo priporočam za odgovor.

Lep pozdrav

Klajba

Res je. Sam se da tudi strica googla prelisičit ;)

http://vixy.net/ samo link vpiši in pol maš save as ;) dela za youtube za video google pa nebi vedo

še ena stran - http://keepvid.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Imam dva problema:

1. Doma na enem od računalnikov nikakor ne morem postaviti mreže. Oz jo postavim vendar z računalnikom ne moram dostopati do nje. kao nimam pravic za dostopanje do omrežje. Na drugih računalnikih se vidi računalnik, kateri ne deluje. Mrežo vidim tudi pod moj računalnik->lastnosti->Ime računalnika. Ima kdo kakšno idejo kako rešit zadevo Včasih je delovalo. VSe je vezano prek routerja, ki normalno deluje. Povsod je Win Xp

2. Ko hočem zalaufat kak film se mi sesuje BS Player in Windows explorer. Ubistvu se to zgodi že ko odprem datoteko/cd kjer je film naložen oz. shranjen. Precej nadležna zadeva.

Crownless

Evo dons sm rešu problema. Rešitvi sta naslednji

1. tuki je blo v registrih neki zdriskan. DhcpNodeType in NodeType sta bila nastavljena na 2 namesto na 8. To se baje dogaja če se hočeš v kako WiFi omrežje povezat.

2. Kodeki so se med sabo tepl. Uninstal kodekouje pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želim shraniti sliko (jpg ali gif) iz neta na računalnik, mi vedno ponudi shranjevanje le v formatu BMP, ne pa v pravem formatu v katerem je slika . :headbang: :headbang: :headbang:

Ima kdo idejo, kako se tega rešiti ?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želim shraniti sliko (jpg ali gif) iz neta na računalnik, mi vedno ponudi shranjevanje le v formatu BMP, ne pa v pravem formatu v katerem je slika . :headbang: :headbang: :headbang:

Ima kdo idejo, kako se tega rešiti ?? :rolleyes:

Preveri v kaksnem formatu je slika ki jo zelis shraniti. Lahko da je original v bmp formatu. V katerem browser-ju pa to delas?

lp,

Gapa:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri v kaksnem formatu je slika ki jo zelis shraniti. Lahko da je original v bmp formatu. V katerem browser-ju pa to delas?

lp,

Gapa:)

Ne slike so lahko v kateremkoli formatu, kot sem zapisal.

Hočem shranit animirani gif, pa mi ponudi samo možnost skrani kot BMP. Delam pa v IE .

Na drugi mašini, tudi z IE dela vse normalno in shranjujem pač kar je v tistem formatu.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi kdo lahko povedou kako se iz YouTube potegne filmček na svoj PC?

Hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želim shraniti sliko (jpg ali gif) iz neta na računalnik, mi vedno ponudi shranjevanje le v formatu BMP, ne pa v pravem formatu v katerem je slika . :headbang: :headbang: :headbang:

Ima kdo idejo, kako se tega rešiti ?? :rolleyes:

običjno pride do tega v internet exporerju... meni je včasih pomagal restart računalnika ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mi kdo lahko povedou kako se iz YouTube potegne filmček na svoj PC?

Hvala :worship:

Če uporabljaš Firefoxa lahko snameš tale dodatek Video Downloader , format pa konvertiraš z npr. FLV playerjem, če hočeš končni rezultat v .avi ali .mpg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običjno pride do tega v internet exporerju... meni je včasih pomagal restart računalnika ....

Žal meni ne pomaga :krneki: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko hočem muziko dat z pcja na mp3 predvajalnik mi napiše tole.

neimenovan13ju2.png

Prosim pomagajte čimprej, ker nujno rabim!

Popravljeno . Popravil ||cheff||
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko hočem muziko dat z pcja na mp3 predvajalnik mi napiše tole.

neimenovan13ju2.png

Prosim pomagajte čimprej, ker nujno rabim!

Kaj lahko malo vec napises. Za kateri predvajalnik gre. Ali ima flash kartico ali samo notranji spomin. Precej je odvisno kaj omogoca predvajalnik. Ali omogoca kreiranje map in podmap? Poiskusi zbrisat celotno vsebino predvajalnika in skopirati samo to datoteko. Preveri ce ime ni predolgo in da ne vsebuje cudnih znakov. Poiskusi preimenovati ime datoteke. Ali ti ostale datoteke kopira normalno, se ti je to pojavilo prvic?

lp,

Gapa:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imas mogoce kako funkijo "write protected" na playerju? in si jo vzgal ? lahko celo visto nevede... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!