Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Imam en problem ker sem za računalnik bolj :unsure: potrebujem pomoč težave z slikami

program piccasa dela ok ,rad bi pa da mi slike ki so shranjene v mojih dokumentih prikaže v celoti tako da mi jih ni potrebno posebaj odpirat z drugim pogramom.....

vrjetno mi manjka kakšen program....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ce sm prou razumu hoces da ti v mapi kaze thumbse ?

kot nacin pogleda izberes thumbnails al pa filmstrip

predvidevam da mas XPje ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Explorerju odpri "View" in izberi opcijo "Filmstrip".

lp,

Gapa:)

točno to imam nove xp pro , prav to nucam ko je na sliki... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi še pri Pogledu (view) izbrati Sličice (thumbnails). Moji službeni XP tudi nimajo možnosti izbire Filmstrip.

Obstaja pa programček Microsoft Office Picture Manager, kjer je tak pogled možen. Programčič se nahaja v paketu Officev in mislim da se po defaultu ne nainštalira. Ga bi moral sam ročno nainštalirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi še pri Pogledu (view) izbrati Sličice (thumbnails). Moji službeni XP tudi nimajo možnosti izbire Filmstrip.

Obstaja pa programček Microsoft Office Picture Manager, kjer je tak pogled možen. Programčič se nahaja v paketu Officev in mislim da se po defaultu ne nainštalira. Ga bi moral sam ročno nainštalirati.

vrjetno mi manka ta program ,ker sem že vse sprobal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim, da se ta programček pri tipični instalaciji Officev ne inštalira. Poglej pod Start- microsoft office- microsoft oficeova orodja. če ga tukaj ni, pa daj v računalnik CD od Officev in poglej, če se nahaja v paketu. Potem ga pa samo doinštaliraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbira "Filmstrip" je mozna samo ce se nahajate v mapi kjer so slike. Drugace te moznosti ne ponudi.

lp,

Gapa:)

Poizkusi še pri Pogledu (view) izbrati Sličice (thumbnails). Moji službeni XP tudi nimajo možnosti izbire Filmstrip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to imam nove xp pro , prav to nucam ko je na sliki... :worship:

a ŽE xp pro :) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem.Včeri se mi je Firefox updejtov in zdej nikjer nimam priljubljenih oz. zaznamkov.Zj nevem a je zamenju "profil" al pa je vse zbrisu.Nikjer ne najdem tistga, da izbereš kater profil maš.Mogoče kdo ve kuko tist okn prkazat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole http://www.mozilla.org/support/firefox/profile poglej. Upam da bo pomagalo.

lp,

Gapa:)

Mam en problem.Včeri se mi je Firefox updejtov in zdej nikjer nimam priljubljenih oz. zaznamkov.Zj nevem a je zamenju "profil" al pa je vse zbrisu.Nikjer ne najdem tistga, da izbereš kater profil maš.Mogoče kdo ve kuko tist okn prkazat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se tole si lahko pogledas.

http://steelgryphon.com/grand/?p=21

http://kb.mozillazine.org/Profile_folder_-_Firefox#Files

lp,

Gapa:)

Mam en problem.Včeri se mi je Firefox updejtov in zdej nikjer nimam priljubljenih oz. zaznamkov.Zj nevem a je zamenju "profil" al pa je vse zbrisu.Nikjer ne najdem tistga, da izbereš kater profil maš.Mogoče kdo ve kuko tist okn prkazat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako se na angleški tipkovnici vnaša šumnike ker jih ni na tipkovnici. A je vnos sploh možen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izberi Keyboard Input - Slovenian pod Regional Settings, languages ali kaj takega (ne vem kateri OS imaš) in najdi naše znake na tipkovnici.

Nekje se še dajo kupiti nalepke s slovenskimi znaki, tako da lahko posloveniš tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izberi Keyboard Input - Slovenian pod Regional Settings, languages ali kaj takega (ne vem kateri OS imaš) in najdi naše znake na tipkovnici.

Nekje se še dajo kupiti nalepke s slovenskimi znaki, tako da lahko posloveniš tipkovnico.

OK, sm najdu, hvala!

Sej tipkovnce nimam še sam sm jo naroču tko da bom pol poštimou...

A to maš pol šumnike pod unmi tipkami kukr na slovenski tipkovnci k naštimaš? K serijsko ni nč gor na teh gumbih napisano oz. so kakšni oklepaji ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..mogoče bom ful :topic: ampak ok...

kupila sm si mp4....in zdej bi mogla imet datoteke v mp3 ali pa wma datotekah.....zdej pa me zanima kako to spremenim? :? men ni nč jasno :wacko: ...sm pa tut naložila tisto programsko opremo....ampak jz nikjer ne vidim, kje bi se to lahko nardil :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V WMA jih lahko skompresiraš z windows media playerjem z ukazom rip ali convert to wma. Za mp3 format pa obstaja cel kup CD Avdio to mp3 konverterjev - več informacij dobiš tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!