Skoči na vsebino

Nostradamus


Priporočene objave

EKOLE VRTNICA

Bi mel eno vprasanje za tebe kar se tice nostradamusa pa tako naprej oz. etc. etc.

Od kod pobiras take teme, se mi zdi da si v obdobju, ko se rastes pa srfas po kanalih kot so

www.puberteta.com in podobni :? :?: :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, če zdaj ne veš kje je Savinjska dolina potem ti tudi ni treba vedet. Pa kje pobiraš taka vprašanja? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pobiras take teme, se mi zdi da si v obdobju, ko se rastes pa srfas po kanalih kot so      

www.puberteta.com in podobni  :?  :?:  :?  :?:

Hja, po mojem bi itak 90% objav na tem forumu mirne duše prestavili na www.puberteta.com, če to res obstaja :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKOLE VRTNICA

Bi mel eno vprasanje za tebe kar se tice nostradamusa pa tako naprej oz. etc. etc.

Od kod pobiras take teme, se mi zdi da si v obdobju, ko se rastes pa srfas po kanalih kot so      

www.puberteta.com in podobni  :?  :?:  :?  :?:

???? Hmm ok ne zastopim te kaj hocs povedat.. pac me zanima ta tema al kaj si s tem hotu povedat? da sm premlada za take stvari al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm OK vi kr zaj* poldy reku si nej pogledam v tvoj profil sm... Savinjska Dolina pise... Niti ne vem al to obstaja ali ne... Pac ne morm vsega vedet pa nehte se norca delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja, obstaja .... :wink: Pa kake rovte so to ... pridejo pol v LJ, pa mislijo da so v Star Treku, ko je toliko zeleno-rumeno-rdecih luck :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja, obstaja ....  :wink:  Pa kake rovte so to ... pridejo pol v LJ, pa mislijo da so v Star Treku, ko je toliko zeleno-rumeno-rdecih luck  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :lol:  :lol:  :wink:

Cyc pa ti si sele 2kilo leti za kolesom. A si bil kdaj v savinjski dolini? Potem zihr nebi tak govoru k tja si marsikter lublancam pride zivce ravnat pa pluca cistit, da o savinjskem zelodcu ne govorimo...... raj si uno zapoj hmmm kak ze gre aja

se 4 leta jo bom caku ja ja se 4 leta jo bom caku ja ja pa se nebo mela 20 let ect ect ....

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKOLE VRTNICA

Bi mel eno vprasanje za tebe kar se tice nostradamusa pa tako naprej oz. etc. etc.

Od kod pobiras take teme, se mi zdi da si v obdobju, ko se rastes pa srfas po kanalih kot so      

www.puberteta.com in podobni  :?  :?:  :?  :?:

???? Hmm ok ne zastopim te kaj hocs povedat.. pac me zanima ta tema al kaj si s tem hotu povedat? da sm premlada za take stvari al kaj?

:twisted: Vrtnca, hm, kaj naj recem? Sm bil na mat kurji pa mi je puberteta mem prplavala pa sm po nerodnosti , al pa tud ne, kliknu nanjo in poglej ga zlomka pojavi se tema nostradamus in se bi lahko nastevali.....

Ti je mogoce kaj bl jasno ?

Ali se mi samo dozdeva da mal pogrevas zadeve iz ene strani v drugo?

:twisted: :twisted: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted:   Vrtnca, hm, kaj naj recem? Sm bil na mat kurji pa mi je puberteta mem prplavala pa sm po nerodnosti , al pa tud ne, kliknu nanjo in poglej ga zlomka pojavi se  tema nostradamus in se bi lahko nastevali.....

Ti je mogoce kaj bl jasno ?

Ali se mi samo dozdeva da mal pogrevas zadeve iz ene strani v drugo?

:twisted:  :twisted:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

pa ta sptran o puberteti sploh obstaja???? Za Nostradamusa sm pa zvedla v enem casopisu pa me je zamikalo da bi knjigo prebrala... Ce mi zdi da je blo v COOLu al v FRKI v eni od teh dveh revij je bilo...

PS: Macico pozdrav :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem zihr nebi tak govoru k tja si marsikter lublancam pride zivce ravnat pa pluca cistit, da o savinjskem zelodcu ne govorimo......

Saj vem, saj nic ne recem ... ljudje si pridejo zivce spocit, saj ves, ni telefona, ni televizije .... :D :D :D

raj si uno zapoj  hmmm kak ze gre  aja  

se 4 leta jo bom caku ja ja se 4 leta jo bom caku ja ja pa se nebo mela 20 let  ect ect ....  :D  :D

Ah ves kako, jaz bolj nerad pojem, cakam pa tudi ne, ampak to tebe ne omejuje pri tem, da si ne bi ti zapel kaj lepega ... "joj, kaj sele bo, joj kaj sele bo" al kako ze gre? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja, obstaja ....  :wink:  Pa kake rovte so to ... pridejo pol v LJ, pa mislijo da so v Star Treku, ko je toliko zeleno-rumeno-rdecih luck  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :lol:  :lol:  :wink:

Prou zanimiv si cyc, vidim, da tud ti slabo poznas slovenijo k take neumnosti pises.

Moras ocku rect za avto pa se mal pelji v tiste kraje, aja pa se en nasvet, vzemi vrtnco zravn da bosta mela spoznavanje narave in druzbe. :twisted: :twisted: Tam se da tud kak fin piknik v naravi met. Hm pa pazi, da jo bos pravi cas domov dostavu. :D

Itak smo sli cist vn z teme, naj si decva prebere knjigo, se bolse pa je, da si prebere prej kaksne kritike .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm pa pazi, da jo bos pravi cas domov dostavu. :D

Kako to, da vedno druge skrbi, kdaj jo bom domov dostavil? :D

Drgac pa fajn - vsaj vem, komu moram rect za vodica po divji savinjski dolini :D :wink:

Drgac pa itak - najprej moram rect fotru za globus Slovenije, pa bo ... :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My two cents:

Res je Savinjska zabacena, je pa tudi lepa in prav prijetno se je zapeljat cez njo in si ogledat mal narave (ce si tak clovek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Macico pozdrav :twisted:

Vrtnca, hvala za pozdrave. Ampak zato, da mene pozdraviš, pa res ne rabiš Diablota. Saj sm vsak dan tle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm OK vi kr zaj* poldy reku si nej pogledam v tvoj profil sm... Savinjska Dolina pise... Niti ne vem al to obstaja ali ne... Pac ne morm vsega vedet pa nehte se norca delat!

Dobr če ne veš kaj obstaja in kaj ne Glavn de veš za NOVO MESTO... :twisted: :twisted: , tk se sej nimaš kje zgubit (če nikamor ne greš) :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja, obstaja .... :wink: Pa kake rovte so to ... pridejo pol v LJ, pa mislijo da so v Star Treku, ko je toliko zeleno-rumeno-rdecih luck :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :wink:

OK cyc de potegneš z bol polovico :? , sm čaku de boš reku de so take rovte :shock: , de niti nogometnega igrišča ne premoremo. :twisted: Nasploh me pa zanima če si že biv v Savinjski dolini de takele klamftaš :evil:

Sicer pa evo ena črna pika pri meni za tebe :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My two cents:

Res je Savinjska zabacena, je pa tudi lepa in prav prijetno se je zapeljat cez njo in si ogledat mal narave (ce si tak clovek)

No Einherjer po čem ti sodiš, de je Savinjska zabačena :?:

Tudi ti si dobiv črno pikico!! (Odkupiš jo lahka s kavo nasprot parlamenta pri Maxiju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My two cents:

Res je Savinjska zabacena, je pa tudi lepa in prav prijetno se je zapeljat cez njo in si ogledat mal narave (ce si tak clovek)

No Einherjer po čem ti sodiš, de je Savinjska zabačena :?:

ZAto, ker nima nobene veze z Nostradamusom ! :twisted: :wink: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My two cents:

Res je Savinjska zabacena, je pa tudi lepa in prav prijetno se je zapeljat cez njo in si ogledat mal narave (ce si tak clovek)

No Einherjer po čem ti sodiš, de je Savinjska zabačena :?:

Tudi ti si dobiv črno pikico!! (Odkupiš jo lahka s kavo nasprot parlamenta pri Maxiju)

ker ce se peljes iz Lj. (ki jo nekako pojmujemo za center SI) tja, prevozis kar nekaj kilometrov po cestah, ki niso ravno najbolj u iber najlepse :)

Hmm... a glih pri Maxi-ju - a lahko kje drugje?

Hmm2.... a glih kavo a lahko s pivom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm poldy... sorry ce sm te "uzalila" slucajno sam pac tega kraja ne poznam sej ti tut ne poznas vsake "vasi" v Sloveniji! Ok ste me preprical da obstaja sam sm sla na karto gledat oz v atlas pa ni nekjer pisalo "Savinjska dolina" zdej niti ne vem al je to vas al kaj je... pac oprosti ampak ne poznam! Tut ce ti jz zdej povem sm iz Mrzle doline pa ne bos vedu kje je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!