Skoči na vsebino

Nostradamus


Priporočene objave

Hmm poldy... sorry ce sm te "uzalila" slucajno sam pac tega kraja ne poznam sej ti tut ne poznas vsake "vasi" v Sloveniji! Ok ste me preprical da obstaja sam sm sla na karto gledat oz v atlas pa ni nekjer pisalo "Savinjska dolina" zdej niti ne vem al je to vas al kaj je... pac oprosti ampak ne poznam! Tut ce ti jz zdej povem sm iz Mrzle doline pa ne bos vedu kje je to!

Rozca, ne se razburjat; to skoduje lepoti... :wink: Pa ne jim dajat tega veselja, da te vidjo, k si jezna... :roll: :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut ce ti jz zdej povem sm iz Mrzle doline pa ne bos vedu kje je to!

Mrzla dolina je ena rupa, Savinjska dolina je pa pojem, ki se ga pri zemljepisu Slovenije ne zaobide, kot Ljubljanske kotline in Cerkniškega jezera na primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut ce ti jz zdej povem sm iz Mrzle doline pa ne bos vedu kje je to!

Mrzla dolina je ena rupa, Savinjska dolina je pa pojem, ki se ga pri zemljepisu Slovenije ne zaobide, kot Ljubljanske kotline in Cerkniškega jezera na primer.

In zakaj je ena rupa :o Mislim Savinjska dolina je pa zame ena rupa! Isti drek je sej vas velika vecina ne ve kje je Mrzla dolina pac jz pa nism vedla kje je Savinjska dolina

Chris.. sej se nism razburjala opravicilo sm mu napisala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica moja draga, vseeno bi bilo ali veš kje je kakšna dolina ali ne, če ne bi vsi davkoplačevalci s tvojo mamo vred plačevali, da te v šoli kaj naučijo, tako pa ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica moja draga, vseeno bi bilo ali veš kje je kakšna dolina ali ne, če ne bi vsi davkoplačevalci s tvojo mamo vred plačevali, da te v šoli kaj naučijo, tako pa ni :(

Tko sam za btw do zdej smo mel eno prfokso-pijanko dobesedno! Letos je prsu nov prfoks upam da nas bo kej naucu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, nisem nek zafrustriran najstnik, ampak u šoli tako al tako učijo samo stvari, ki jih živ ne boš rabil.

Namesto da bi nas točno naučili, kje je 10 največjih krajev v SLO in kako se do njih pride, se učimo geološko zgradbo zemlje Slovenije. Ja, fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih zdele je na RTL-u oddaja o prerokbah Nostradamusa, pa ne štekam nemšk, madafaka! :evil:

Jest pa ne dobim RTL-a, madafaka. Sicer me pa sploh ne zanima glih kaj so spet novga stuhtal iz njegovih besed,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JASNOVIDNA

TI

JA

TI,

KI

TO

BEREŠ

SEDIŠ ...

Hahahahaha :lol: ... Kekec, ti pa si Kekec... :twisted:

Res je,in to III.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... a glih pri Maxi-ju - a lahko kje drugje?

Hmm2.... a glih kavo a lahko s pivom?

Ma ne sam sm mislu de ti je najbliži

Kavo??? tk se sam reče :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sam sm mislu de ti je najbliži

Kavo??? tk se sam reče :wink:

Aha, ok... sem se ze ustrasil... Kalvan pri Delovi stolpnici? :)

Kdaj maš cajt?? Hm sam kje pa nej parkiram??? A je to deleč od parlamenta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sam sm mislu de ti je najbliži

Kavo??? tk se sam reče :wink:

Aha, ok... sem se ze ustrasil... Kalvan pri Delovi stolpnici? :)

Kdaj maš cajt?? Hm sam kje pa nej parkiram??? A je to deleč od parlamenta

Kadar hocem :)

Direktno center Ljubljane... Parkiras pa zadaj na Parmovi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!