Skoči na vsebino

TI LETOS KDAJ NI ZNESLO NA OVINKU ???


axxxi

Priporočene objave

No, ne mislim s tem kolk vas je pristal pod kakšnim avtom ali avtobusom !!! Ampak tako splošno koliko krat ste morali nujno uporabiti nasprotni pas oz. leteli ven iz cestišča! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sploh ni bilo panike,lan pa bi ratala kmal ena pizdarija,na ovinkih od kočevja proti žuženbergu,ampak vse dobro na veliko srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos spomladi, še z Gilerco. Eden od ovinkov med Polzelo in Velenjem. Sem lepo peljal skozi levi ovinek, se niti ne preveč nagnil, ko hop, je sredi ovinka zadnje kolo zdrsnilo za kakšnih 20 cm navzven. Hitrost, ker sem vozil v koloni avtomobilov, tisto pa tudi ni nekakšna avtocesta, ni bila velika, sem kar levo nogo na tla potisnil in tako obdržal Gilerco in sebe pokonci. Na kaj sem zapeljal, nisem videl, nazaj pa tudi nisem šel gledati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zneslo, zneslo.... K sm ga u avtopralnco pelu oprat pa so mi taklo lepo namazal gume da tud če bi jih kar z oljem namazal ne bi tako lepo drselo... pa je šel motor po tleh :( ... Drgač pa zaenkrat ne pa upam, da bom pri tem ostal... :?

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo mi je na cesti še vedno zneslo. Edino na Grobniku sem en ovinek zjebal linijo+preveč hitrosti, pa sem videl da ne bo tako šlo,pol pa sem zravnal motor pa po bremzi, tak da sem vseeno zvozil ovinek, po asfaltu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Od Dobrove proti Polhovem gradcu. Mal šodra na cesti pa sem hotel zapeljati naokoli, potem se mi pa nekako ni izšlo da bi ostal na svojem pasu. :?

2. Od Broda na kupi proti Delnicam. Lepi ovinki, pokrpan asfalt :evil: in malenkost mokra cesta :evil: . Nato je nastopil strah in si nisem upal bolj založit pa sem se malo popeljal po levem pasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je letos enkrat pošteno zanesel na enem ovinkcu. Mal pehitr sm pripeljal pa sem se mal usral :oops: pa bremza pa gas .......... no sej vete kako to gre če te panika zagrab!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema že obstaja, odprl jo je pa Ice.

Notri imaš in anketo in precej več odgovorov kdo in kdaj je kje pizdarije po cesti reševal uspešno ali neuspešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!