Skoči na vsebino

KDO SI ŽELI ŽIVETI V JANŠAWORLDU- drugi republiki


klimbra

Priporočene objave

v skoraj vseh primerih iz ličinke rata lep metulj... razen v mojem primeru :lol1:

Tudi ti.......si ratal prav simpatičen metuljček :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti.......si ratal prav simpatičen metuljček :evilgrin:

oooo hualaaa :blush: ... vsaj en me ima v teli temi rad :winkiss: ...

ljubite se in bodite ljubljeni v Disney Jansha Second Republik :010

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi lahko poizkusili tudi s spremembo spola ali pa vsaj z umetnimi joški, če je že barva las premalo, da te opazijo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobesedno VAJENEC ! tako na motomarsu kot pri domobranskih ličinkah ! :rolleyes:

Učimo se vse življenje, torej smo vsi vajenci. Nekateri se iz skušenj tudi bolj malo naučijo. 10_1_108.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učimo se vse življenje, torej smo vsi vajenci. Nekateri se iz skušenj tudi bolj malo naučijo. 10_1_108.gif

skušnjava (domobranska) bo res ta prava ! ji že podlegaš ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da ko sta neko drugo republiko omenjala Pahor in Golobič ni bilo nič kaj narobe

???

Sicer kaj veliko o teh drugih republikah ne vem, sam če so Pahor, Golubič in Janša o tem govorili ne more biti kaj zelo in samo dobrega

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj je meni trenutno zanimivo ! da karkoli JaJcpok pove, napiše, odrecitira, vsi samo še iščejo/mo kdo je to pred njim že povedal, koga je tokrat kopiral ! kdo je najšibkejši člen ! koga bomo izločili iz igre ?! :evilgrin:

da pa bi bil res car careva pa bi moral razpisat nagrado na svojo glavo ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer kaj veliko o teh drugih republikah ne vem, sam če so Pahor, Golubič in Janša o tem govorili ne more biti kaj zelo in samo dobrega

:evilgrin:

Definitivno........isto sranje......drugo pakovanje.

Vsi ista golazen........zaradi katere mi je žal, da je Goli otok na Hrvaškem......in že nekaj desetletij zaprt.

Ponudi mi drugo opcijo, ki me bo zadovoljila..........no, zadovoljen sem z domačo opcijo.......ampak, v smislu politike!!!!!!!

Ni NI.....muca vsela :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli se obrneš imaš rit zadaj. bart3.gif

Ne bo držalo.

VELIKI VODJA ima riti kamorkoli se obrne. :naughty:

No ja.... sej okoli tako velike riti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno........isto sranje......drugo pakovanje.

Vsi ista golazen........zaradi katere mi je žal, da je Goli otok na Hrvaškem......in že nekaj desetletij zaprt.

Ponudi mi drugo opcijo, ki me bo zadovoljila..........no, zadovoljen sem z domačo opcijo.......ampak, v smislu politike!!!!!!!

Ni NI.....muca vsela :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ocitno si ze v dvomih, da tvoja opcija ze zdaj bolj malo naredi za tebe!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste gledali trenja? Ste videli rezultate telefonskega glasovanja? Ste videli koliko bart3.gif premore Slovenija. :devil:

A ni zate skuterska sekcija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste gledali trenja? Ste videli rezultate telefonskega glasovanja? Ste videli koliko bart3.gif premore Slovenija. :devil:

Janša ful zmaguje na vseh raziskavah ... že od nekdaj ... vmes so enkrat pri neki anketi celo ugotovili, da imajo v SDS-u ej fajn računalnik, prštiman za glasovanje ... k je blo par deset tisoč klikov z njega v nekaj urah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kot šolarju, se mi je dopadlo bolj pod Janševo vlado, saj mi je bil Zver dokaj fajn minister. Sedaj pa neki brkljajo po maturi in ni vrag, da bo ravno naša generacija ''najebala'' z maturo, saj se nekaj govori, da bodo ta sistem dodobra spremenili. Upam, da matura ne bo še bolj zafrknjena kot sicer. Sicer pa...ne opazim razlik razen teh, da si stranke v koaliciji niso enotne in še to mediji preveč napihujejo. Mi pa deluje Pahor kot ena lutkica v rokah mogočnega Türka, ki ga, roko na srce bolj težko prenašam, ker govori s tistim zoprnim, očetovskim glasom. To je moje mnenje. Lahko ga spljuvate če hočete, mi nič ne pomeni. Pri meni velja pravilo: Motor je pred politiko :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kot šolarju, se mi je dopadlo bolj pod Janševo vlado, saj mi je bil Zver dokaj fajn minister. Sedaj pa neki brkljajo po maturi in ni vrag, da bo ravno naša generacija ''najebala'' z maturo.....

Kar težko mi gew izpod prstov, venda si povedal vse : samo na svojo rit misliš, za tako opevane izboljšave pa bi moralo že pred 14 leti iti 100.000 ljudi mnogo dni na cestah (pa ne katerihkoli, npr. na Šubičevi). Saj nisi nič kriv, vendar takšno pojmovanje dogodkov nas vodi v še slabšo in temačnejšo prihodnost. In ponavljam, leta 2012 bo itaq konec sveta, tako da odšljivi maturo in se fajn mej.

In ne uporabljaj Janšinega imena po nepotrebnem :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kot šolarju, se mi je dopadlo bolj pod Janševo vlado, saj mi je bil Zver dokaj fajn minister. Sedaj pa neki brkljajo po maturi in ni vrag, da bo ravno naša generacija ''najebala'' z maturo, saj se nekaj govori, da bodo ta sistem dodobra spremenili. Upam, da matura ne bo še bolj zafrknjena kot sicer. Sicer pa...ne opazim razlik razen teh, da si stranke v koaliciji niso enotne in še to mediji preveč napihujejo. Mi pa deluje Pahor kot ena lutkica v rokah mogočnega Türka, ki ga, roko na srce bolj težko prenašam, ker govori s tistim zoprnim, očetovskim glasom. To je moje mnenje. Lahko ga spljuvate če hočete, mi nič ne pomeni. Pri meni velja pravilo: Motor je pred politiko :).

Bravo, se strinjam s Teboj, po dolgem času en pameten prispevek v tej temi. Drugi samo nekaj jamrajo in kritizirajo pa ne vedo kaj bi radi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste gledali trenja? Ste videli rezultate telefonskega glasovanja? Ste videli koliko bart3.gif premore Slovenija. :devil:

Še posebno zanimivo je bilo, kako hitro so iz kadra umikali rezultate ankete, ali pa jih kazali iz nerazločnih kotov, da nisi utegnil niti pol vrstice prebrat... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni kot šolarju, se mi je dopadlo bolj pod Janševo vlado, saj mi je bil Zver dokaj fajn minister. Sedaj pa neki brkljajo po maturi in ni vrag, da bo ravno naša generacija ''najebala'' z maturo, saj se nekaj govori, da bodo ta sistem dodobra spremenili. Upam, da matura ne bo še bolj zafrknjena kot sicer. Sicer pa...ne opazim razlik razen teh, da si stranke v koaliciji niso enotne in še to mediji preveč napihujejo. Mi pa deluje Pahor kot ena lutkica v rokah mogočnega Türka, ki ga, roko na srce bolj težko prenašam, ker govori s tistim zoprnim, očetovskim glasom. To je moje mnenje. Lahko ga spljuvate če hočete, mi nič ne pomeni. Pri meni velja pravilo: Motor je pred politiko :).

Za izjava pove..da si še malo zelen in je politika in zakulisje le-te zate pretežka tema.

Pa brez zamere.

Zadnji stavek je pa prva liga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izjava pove..da si še malo zelen in je politika in zakulisje le-te zate pretežka tema.

Pa brez zamere.

Zadnji stavek je pa prva liga.

Notorično dejstvo je, da si ti Mag v politiki :worship:

tudi samooklicanost šteje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'EBA!

Kaj pa zdaj? Zdaj pa ga še Turk nekaj podpira :unsure: in hoče ustavne spremembe

Men se je že od nekdaj Turk zdel sumljiv, Janšist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!