Skoči na vsebino

Amortizerji


Leteči

Priporočene objave

Mene pa zanima če ima mogoče izkušnje z amortizerji KAYABA ki jih prodaja euroton.

Za motorje vem da so delali ene najboljših amortizerjev (tud cena je bla ubitačna).

Rabim jih za fiat uno cena enega pa je cca 8500sit.

Pozna kdo kako cenejšo varianto?Ker je zadnji cajt da jih menjam ker mi že ščijejo.Pa ne želim kupit kakšna jajca.

LP

LEteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ima mogoče izkušnje z amortizerji KAYABA ki jih prodaja euroton.

Za motorje vem da so delali ene najboljših amortizerjev (tud cena je bla ubitačna).

Rabim jih za fiat uno cena enega pa je cca 8500sit.

Pozna kdo kako cenejšo varianto?Ker je zadnji cajt da jih menjam ker mi že ščijejo.Pa ne želim kupit kakšna jajca.

LP

LEteči

jest sm do zdej monrojeve dajav gor pa sm biu čist zadovoljen ( pol plin pol olje) pa še cenejši so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima mogoče kdo na avtu montirane amortizerje MONROE REFLEX.

Morem na svoji škatli zamenat pa ne vem če se splača tok dnarja dat za ta model. Stanejo pa 25 kSIT vsak prvi in 18 kSIT vsak zadnji amortizer. :? :shock: :?

Če ma kdo kakšne bolj bogate izkušnje na to temo bom vesel vsakega predloga. :D

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo na avtu montirane amortizerje MONROE REFLEX.

Morem na svoji škatli zamenat pa ne vem če se splača tok dnarja dat za ta model. Stanejo pa 25 kSIT vsak prvi in 18 kSIT vsak zadnji amortizer. :? :shock: :?

Če ma kdo kakšne bolj bogate izkušnje na to temo bom vesel vsakega predloga. :D

LP - Rude

Zakaj pa ti niso več dobri. saj nimaš že toliko km da bi crknili :?: če sklepam po tipu avtomobila. A boš te poslal kar uvozniku v premislek kakšne ja..a prodajajo. :evil: :wink: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo na avtu montirane amortizerje MONROE REFLEX.

Morem na svoji škatli zamenat pa ne vem če se splača tok dnarja dat za ta model. Stanejo pa 25 kSIT vsak prvi in 18 kSIT vsak zadnji amortizer. :? :shock: :?

Če ma kdo kakšne bolj bogate izkušnje na to temo bom vesel vsakega predloga. :D

LP - Rude

Zakaj pa ti niso več dobri. saj nimaš že toliko km da bi crknili :?: če sklepam po tipu avtomobila. A boš te poslal kar uvozniku v premislek kakšne ja..a prodajajo. :evil: :wink: :cry:

Na žalost Hanzi tudi VW ni več tisto kar je bil. Stari amortizerji so za v smeti. Škalta se v ovinkih nagiba kot da se vozim z R4 in iz amortizerjev prihajajo čudni zvoki. Originalnih ne bom kupil ker so dražji in imajo samo eno leto garancije pri MONROE REFLEX dobim pa 3 letno garancijo.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo na avtu montirane amortizerje MONROE REFLEX.

Z monroe amoretizerji sem prevozil 100.000 km in so po občutku in meritvi še vedno kot novi. Niso reflex, takrat so ponujali samo oljne in plinsko-oljne, jaz sem vzel plinsko oljne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako cenejšo varianto?Ker je zadnji cajt da jih menjam ker mi že ščijejo.Pa ne želim kupit kakšna jajca.

LP

LEteči

Amotritzer team v Dolskem pri Ljubljani. Dela nove, obnavlja, sam si izbereš trdoto, lahko tudi višino. Lani sem si za svoj avto nabavil vse štii nove amortizerje. Višina originalna, amapk ful trse. Cena je bila sprejemljiva, brez racuna pa sploh. Mislim, da imajo tudi svojo stran na netu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako cenejšo varianto?Ker je zadnji cajt da jih menjam ker mi že ščijejo.Pa ne želim kupit kakšna jajca.

LP

LEteči

Amotritzer team v Dolskem pri Ljubljani. Dela nove, obnavlja, sam si izbereš trdoto, lahko tudi višino. Lani sem si za svoj avto nabavil vse štii nove amortizerje. Višina originalna, amapk ful trse. Cena je bila sprejemljiva, brez racuna pa sploh. Mislim, da imajo tudi svojo stran na netu.

Tadej

Ni v Dolskem pri Ljubljani ampak na Vidmu ki pa je blizu Dola pri Ljubljani. Je pa res da so vse te vasi v radiju 5 km tako da ni hudič da nebi nekdo v teh vaseh vedel za njega. Ima pa delavnico zelo blizu tovarne kjer delajo Barve ki spremenijo dom. Je pa včasih (ne vem kako je sedaj) bil aktivni udeleženec v slovenskem Rallyu mislim da s Hondo Civic. Skratka mislim da je tudi serviser in ne samo prodajalec. Seveda pa je ponavadi serviser tudi prodajlec ker se lahko kmalu zgodi da kar naenkrat ni ne eno ne drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vzidaj si hidravliko, boš videl da dolgo zdrži in ne izgublja vzmetnih kvalitet, popravila so ugodna

aja, nimaš citroena :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Moja kripa se je začela prekomerno gugat, pa sem se odločil, da obnovim amortizerje, obenem pa da mi en majster pregleda podvozje in zamenja potrebno (končniki, siletnt bloki, HK zglob, stabilizatorji ....) ker mam nekje luft.

Slišal sem za enega Jenkota iz Homca (med Kamnikom in Domžalami). Menda fant naredi poceni, dobro in da garacijo. To ni isti kot Amortizer s.p.

Ali ga kdo pozna? A je tak človek, ki se mu da zajebavat z iskanjem lufta po podvozju.

Hvala za mnenja in priporočila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!